Де зберігаються контакти в пам’яті телефону Android?

Багато користувачів знають, що список контактів в смартфоні Android може представляти із себе невеликий файл. Це дійсно так, проте для перенесення на інший смартфон краще скористатися банальною – так куди простіше, зручніше і навіть безпечніше. А на поставлене запитання ми все ж відповімо і покажемо вам дещо цікаве.

файл contacts2.db

Існує спеціальний файл – база даних, яка зберігається в одній з папок операційної системи Android. Правда, в файлі ви знайдете не тільки контакти, а й масу іншої інформації, наприклад, дані по акаунтів на смартфоні.

Щоб дістатися до цього файлу, вам в обов’язковому порядку знадобляться рут-права, а також рут-браузер, наприклад, від JRummy Apps:

Встановлюєте, надаєте рут-доступ при запуску.

Відкриваєте папку за адресою data / data / com.android.providers.contacts / databases /, де і знаходите файл contacts2.db (за іншими даними, він може називатися contacts.db). Копіюєте його і відкриваєте за допомогою програми для роботи з базами даних.

Відразу скажемо, що цей спосіб вкрай незручний, тому рекомендуємо вчинити інакше.

експорт контактів

На прикладі смартфона Samsung.

Заходьте в контакти, натискаєте на кнопку у вигляді трьох точок, з’являється меню, в ньому вибираєте «Налаштування».

Далі – рядок «Імпорт / Експорт контактів».

На наступній сторінці – кнопка «Експорт».

Вибираєте, куди зберегти файл – в пам’ять пристрою або на карту пам’яті (при можливості вибору).

Файл з контактами збережений, ви можете перенести його в тому числі на ПК або інший смартфон.

Файл легко відкрити на комп’ютері за допомогою вбудованих або сторонніх програм. Рекомендуємо тримати його де-небудь поза пам’яті смартфона, щоб в разі втрати доступу до аккаунту Гугл ви змогли відновити контакти або хоча б частину з них.

Ссылка на основную публикацию