Де отримати довідкову інформацію про Google Analytics?

Крім читання статей на нашому сайті, для розширення своїх знань можна звернутися до порталу самої Google, де можна знайти масу довідкової інформації. Існує також безліч груп взаємодопомоги, форумів і ентузіастів, а також глобальна мережа офіційних сертифікованих партнерів Google Analytics.

Ресурси, безкоштовно надаються Google

Google володіє найбільшим безкоштовним ресурсом інформації з питань веб-аналітики в світі. Крім того, що цей ресурс регулярно доповнюється (Патрицией Босуелл (Patricia Boswell) і її командою фахівців Google), він доступний на всіх мовах, підтримуваних Google Analytics – в даний час їх число досягає 31.

  • Google Analytics Help. Онлайнове керівництво і довідник з системою пошуку: www.google.com/support/googleanalytics.
  • Університет конверсії Google (Google Conversion University) – структурований навчальний центр, що дозволяє стати дипломованим фахівцем з Google Analytics. Свідченням здобуття кваліфікації є індивідуальна атестація (Individual Qualification – IQ) Google Analytics. Покроковий навчальний план, що допомагає підготуватися до тестування, надається за допомогою навчальних відеороликів YouTube: www.conversionuniversity.com.
  • Офіційний YouTube-канал по Google Analytics – чіткий і послідовний відеоогляд функціональних можливостей і прикладів реального застосування: www.youtube.com/googleanalytics.
  • Офіційний блог новин Google Analytics News, де можна знайти останні оновлення продукту, новини, події, університет конверсії (Conversion University), довідковий центр (Help Center) і багато іншого: http://analytics.blogspot.com.

Безкоштовні ресурси інших компаній

З величезним визнанням Google Analytics (в даний час налічує мільйони акаунтів) з’явилася велика кількість незалежних блогів і форумів користувачів, в які можна звернутися за порадою і допомогою і не тільки про Интен = рнет. Там же вам можуть підказати, як просунути в мережі двері dorma.

  • Measuring Success (Вимірювання успіху) – офіційний блог і сайт фахівця з Google Analytics: www.advanced-web-metrics.com.
  • Google Analytics Help Forum (кількома обліковими записами Google Analytics) – система з багатопотокової дошкою повідомлень. Її членами можуть бути будь-які користувачі Google Analytics (і потенційні нові користувачі). У роботі цього форуму регулярно беруть участь сертифіковані партнери Google Analytics, а іноді – навіть співробітники служби підтримки Google: http://groups.google.com/group/analytics-help.

Офіційні сертифіковані партнери Google Analytics

Бізнес-модель Google надає безкоштовний продукт з можливістю придбання спеціалізованого пакету професійних послуг безпосередньо у уповноваженого консультанта в вашому регіоні. Якщо ви вкладаєте кошти в веб-аналітику, але не можете собі дозволити утримувати постійно працює власне аналітичний підрозділ (або фахівців), до ваших послуг глобальна мережа незалежних сертифікованих партнерів Google Analytics (Google Analytics Certified Partners – GACP).

Партнери GACP діють незалежно від Google, часто використовують інструменти декількох постачальників, мають визнаним авторитетом у своїй галузі і надають платні професійні послуги за такими напрямками, як стратегічне планування, спеціалізована установка, навчання на місці або дистанційно, аналіз даних та консультування. Повний список GACP можна знайти за адресою www.google.com/analytics/partners.html.

Ссылка на основную публикацию