Де і як подивитися статистику в інстаграм

Інстаграм – це популярний додаток, яке можна використовувати для різних цілей. Багато ведуть в інстаграме особисті акаунти для того, щоб ділитися цікавими відео і фотографіями зі своїми друзями. Останнім часом додаток також активно використовують так звані інстаблогери, які розповідають про своє життя передплатникам, діляться корисними порадами, публікують красиві фотографії, пишуть цікаві тексти. Для деяких же інстаграм став зручним майданчиком для бізнесу, де вони можуть продавати свій продукт. Неважливо до якої категорії людей ви ставитеся, але якщо ви активний користувач цієї соціальної мережі, вас напевно цікавить питання, як подивитися статистику в інстаграм.

Для чого потрібна статистика

Статистика інстаграм аккаунта дозволяє відстежувати кількість переглядів, унікальних відвідувачів, охоплення аудиторії, її залученість (лайки і коментарі). Крім цього, ви можете подивитися дані місцезнаходження, гендерний відсоток, вік вашої аудиторії. Статистика показує, в в який час доби користувачі найактивніше взаємодіють з вами, які публікації їм подобаються.

Щоб мати доступ до статистики, потрібно перетворити ваш профіль в бізнес-аккаунт. Інстаграм працює на базі сервісів facebook, тому вам потрібно створити там групу у відповідності зі своєю діяльністю (блогер, знаменитість, фотограф, бренд або продукт). Якщо у вас на Фейсбук така група вже є, тоді перетворити особистий профіль в акаунт компанії не складе труднощів. Єдине уточнення: ви повинні обов’язково бути адміністратором групи.

Далі ми докладно розглянемо, як зробити статистику в інстаграм. Ця операція буде складатися всього з двох простих кроків, після виконання яких ви зможете переглянути статистику свого профілю в instagram.

Крок 1: перетворення сторінки в бізнес-аккаунт

Дотримуйтесь наступної інструкції:

  1. Зайдіть в інстаграме на ту сторінку, до якої ви хочете підключити статистику.
  2. Натисніть на три точки в правому верхньому куті для того, щоб зайти в налаштування.
  3. У розділі «Аккаунт» виберіть дію «Переключитися на профіль компанії».
  4. Instagram запропонує в Фейсбук групи, адміністратором яких ви є.
  5. Виберіть відповідну групу, до якої ви хочете прив’язати аккаунт в інстаграме, або створіть нову.
  6. Перевірте скопійоване інформацію про вашу компанію. Якщо необхідно, внесіть зміни.
  7. Натисніть «Готово».

Важливо! Якщо ви не знайшли необхідну групу в facebook, але знаєте, що вона у вас є, можливо, ви не є адміністратором цієї групи. Запитайте дозвіл у нинішнього адміністратора сторінки.

Тепер у вас з’являться всі додаткові можливості для бізнес-аккаунта в інстаграме, серед яких буде і статистика. Рекомендуємо також відразу вказати номер телефону, електронна адреса або місцезнаходження вашої компанії для того, щоб клієнти могли безпосередньо зв’язатися з вами за допомогою спеціальної кнопки в вашому профілі.

Крок 2: перегляд статистики

Переходимо до найголовнішого – як подивитися статистику в інстаграм. Ви можете подивитися інформацію про своєму профілі, історії, а також про будь-якій публікації: побачити загальну кількість переглядів, лайків та коментар, а також кількість людей, що зберегли ваш пост у себе в закладках.

Для того щоб подивитися статистику публікації виконайте такі дії:

  1. Зайдіть на свою сторінку в instagram.
  2. Виберіть публікацію, інформацію якої хочете подивитися.
  3. Під фотографією натисніть «Переглянути статистику».

Ссылка на основную публикацию