Дачний будинок – модульний будинок за фінською технологією, дубльдом

Коли мова заходить про будівництво власного будинку, шукаєш найвигідніший, самий унікальний і універсальний спосіб будівництва. Можна побудувати будинок з колоди, з бруса, з цегли … Але це затратно і чекати мінімум 1-2 місяці до здачі такого будинку.

Альтернативним варіантом для дачного або садового будиночка є модульна конструкція або будинок з модулів, які легко перевозяться автотралом і кран-бортами.

Для порівняння з модульними дачними будинками Коли почнеш розраховувати кошторис на стандартний будинок, наприклад з бюджетного бруса, то зіткнешся з такими витратами: фундамент, зруб, як його поставити або за скільки по грошах його поставити, дах-монтаж, утеплення, паро-гідроізоляція, підлоги, стелі (чорнові, чистові), двері, вікна … каналізація, водопостачання, електрику, газ і т.п …. За кошторисом на найменший будиночок 6 * 6 з бруса «під ключ» виходить близько 500 тисяч гривень. Для дачного і садового будинку – дорогувато, чи не так?

Фінський модульний будинок – найвдаліший варіант для дачі та саду

Після того, як ми отримали кошторису від всіх будівельних компаній на будинку з різних матеріалів і споруджуваних за різними технологіями, ми порахували скільки коштує модульний будинок таких же розмірів під ключ?

Отже, ціна на будинок 6 * 5 або 6 на 6 оригінальної форми «ДубльДом», або модульний будинок за фінською технологією обходиться в 300-400 тисяч гривень під ключ, в тому числі повне утеплення, електрика, комунікації, обробка всередині і зовні.

Виробництво такого будинку проводиться на виробництві протягом 1-2 тижнів, потім транспортується на місце установки і монтується за 1-3 дні! Ваш оригінальний дачний будинок готовий до проживання. З 2-х «вагончиків» можна отримати таке чудо.

Прості дачні модульні будинки – швидко і якісно!

Звичайно, в нашій статті ми вже розглянули дуже оригінальну конструкцію будинку. Нас цікавить тільки фінансова сторона виготовлення подібного роду дачних будиночків. Однак є варіант ще бюджетнішими, без всяких примочок і зі стандартним стилем. Ціни на такі дачні модулі-будиночки від 70-до 200 тисяч гривень під ключ! Дивіться приклади робіт, які нам розрахували представники різних будівельних компаній.

Дачний будинок з побутівок, модулів може бути обшитий всередині і зовні різними варіантами, виробники таких будиночків пропонують цілий асортимент матеріалу: імітація бруса (вагонка), блок-хаус під колоду, сайдинг, декоративні панелі, OSB-плити, пластикові панелі, шпалери і навіть штукатурка.

Електропроводку в дачному будинку роблять відразу, ви отримуєте повністю готовий будинок для проживання. Також за бажанням, можна встановити санвузол, душову та котел для опалення. Теплі підлоги – будуть економічним рішенням в питанні опалення взимку.

Вдалого Вам будівництва, шукайте свої варіанти, дізнавайтеся ціни, економте – не переплачувати за непотрібні послуги і матеріали!

Ссылка на основную публикацию