d3dcompiler_43.dll що це за помилка і як її виправити?

Що за файл – d3dcompiler_43.dll?

Даний файл є важливим складовим однією з системних бібліотек DirectX. Того самого DirectX, який відповідає за роботу графічних додатків, в тому числі й ігор. Саме тому його дуже часто можна знайти на диску з грою. При його наявності обов’язково встановлюйте DirectX щоб уникнути подібних проблем.

Помилка з відсутнім файлом d3dx9_43.dll також є наслідком відсутності актуальної версії DirectX на комп’ютері.

Чому файлу d3dcompiler_43.dll немає на комп’ютері?

Даний файл може бути відсутнім на комп’ютері з різних причин. Найпоширеніші з них це недавня перевстановлення Windows, внаслідок чого вся бібліотека DirectX буде відсутній. Або ж ваш DirectX просто застарів і для запуску того чи іншого додатка через якого помилка і з’являється, вже не підходить.

Помилка «запуск програми неможливий так як відсутній d3dcompiler 43.dll»

Саме з цієї причини виробники ігор часто на свої диски інтегрують бібліотеки DirectX і Visual C ++.

Як виправити помилку відсутнього файлу d3dcompiler_43.dll?

Багато для виправлення помилки з відсутньою файлом d3dcompiler_43.dll намагаються його окремо завантажити в інтернеті. Але даний підхід не є правильним. Далеко не завжди при банальному скачуванні цього файлу на комп’ютер і його копіюванні в певне місце помилка зникає.

Після того, як файл d3dcompiler_43.dll буде викачаний і скопійований в папку де він і повинен бути, часто з’являється нова помилка з уже іншим відсутньою файлом. І так може тривати дуже довго. Ви будете завантажувати відсутні файли, а при запуску гри будуть з’являтися все нові повідомлення про нові помилки.

Найбільш правильним способом вирішення помилки «Запуск програми неможливий так як на комп’ютері відсутня файл d3dcompiler_43.dll»Є скачування і установка всього пакета DirectX з офіційного сайту Microsoft, який автоматично встановить і, якщо потрібно, оновить всі файли цієї важливої ​​системної бібліотеки, включаючи файл d3dcompiler_43.dll.

Для цього переходите по посилання нижче. Відразу після цього автоматично буде завантажений інсталяційний файл, який завантажить актуальну версію DirectX на ваш комп’ютер.

Після скачування запускаєте файл dxwebsetup.

Чи погоджуєтеся з умовами ліцензійної угоди і тиснете «далі«.

Ссылка на основную публикацию