Cyberpunk 2077: трейлер, очікуваний вихід і чи є новини?

Крок в майбутнє

Cyberpunk 2077 – це неонова гра, стиль якої кіберпанк, де CD The Witcher 3 для творців Projekt Red рухається з похмурого, нереального світу в настільки ж похмурий, науково-фантастичне місто-мільйонник. В основі однойменна RPG з ручкою і на папері, при цьому багато в чому схожа на гру «Матриця», про яку завжди мріяли.
Хто ще не бачив трейлер? Хоча це не просто трейлер, вашій увазі пропонується 48 хвилин відео проходження гри!
Це гра, яка реально відрізняється від серії «Відьмак», з високими неймовірними хмарочосами, біонічної модернізаціями і ухилом на рух «вгору», а не на широко відкриті рівнини.
Також всі від першої особи.
Інтернет рясніє новинами і чутками про цю гру для комп’ютерів, Xbox One і PS4, тому тут зібрано все, що було зазначено про Cyberpunk 2077, для вашої зручності.

Cyberpunk 2077: вихід

Офіційний трейлер говорить нам, що гра вийде «коли вона буде готова». Хоча всі очікували випуск гри в 2019 році, тепер починає здаватися, що вихід переноситься ще на рік.
І це незважаючи на заклик інвесторів на початку 2016 року, який передбачав, що Cyberpunk 2077 вийде до червня 2019 року. При цьому йшлося про те, що CD Projekt Red планує випустити 2 нові RPG з потрійним А до 2021 року.

Пізніше на форумах з’ясувалося, що Cyberpunk 2077 стане першою з цих ігор, і робота над другою не почнеться доки не буде завершено Cyberpunk 2077.
З огляду на, що на розробку The Witcher 3 пішло близько трьох з половиною років, випуск 2019 роки не здавався некерованим для студії. Але масштаби розробки, а також чутки про те, що гра буде являти собою гри Xbox Two і PS5 різних поколінь, починають здаватися такими, ніби гра займе більше часу, ніж спочатку передбачалося.

У фінансовій презентації 2017 року CD Projekt Red показав, що Cyberpunk 2077 знаходиться в стадії «інтенсивного розвитку» і що тоді над ним активно працювало три сотні виконавців. Для порівняння, 100 фахівців працювали над Gwent і 4K-патчем від Witcher 3.

Cybperunk 2077: можливості

Це рольова гра від першої особи, вся дія розгортається у величезній відкритому світі під назвою Нічне місто. Територія розділена на шість районів, в кожному з яких пропонується своє середовище для дослідження
Гравці можуть створити свого власного персонажа на ім’я F і відправитися в подорож, щоб виповзти з злочинного підпілля. Це похмура гра, і хоча серія «Відьмак» вже дозріла, вона виводить її на новий рівень.
Очікувано, що гра дозволяє вам розширювати своє тіло за допомогою різних технологій – незаконних чи інших – для посилення свого бою. Говорячи про бій, зброя дуже широке і в креативне: розумні рушниці і кулі, а також жахливі клинки Mantis для ближнього бою.
В Cyberpunk 2077 немає екранів завантаження, а сюжетні і побічні квести розгалужуються і численні, і ваш вибір дійсно впливає на результат.

E3 2018: про особливості

CD Projekt RED використовував Xbox Showcase, щоб продемонструвати свій останній трейлер Cyberpunk 2077. Але це більше, ніж просто трейлер. Виявлений Полігоном, в трейлері є момент з прихованим текстом з додатковою інформацією про гру, яка з’являється, коли ви покращуєте зображення.
У повідомленні CD Projekt спочатку приносить свої вибачення за те, що «мовчав довше, ніж ми планували», але після виходу The Witcher 3 Blood and Wine розробник хотів почекати, поки не з’явиться «щось значуще і суттєве».
Далі йдеться про бачення кіберпанку – це «альтернативна версія майбутнього, де Америка розвалюється на частини, великі корпорації контролюють всі сторони цивілізованого життя, а банди керують іншим». За словами CD Projekt, ця гра стане «справжньою одиночної, сюжетно-орієнтованої RPG», в якій можливо створення власного персонажа.
На даний момент розробник не готовий підтвердити будь-яку дату випуску і просить більше терпіння. Він також говорить, що «не має ні найменшого поняття» про те, наскільки велика гра, але каже, що вона «серйозно велика».
І не буде жодної мікротранзакції.

Новини GDC

CD Projekt Red любить тримати свої карти близько до грудей, але минулого тижня стало відомо дещо цікаве про Cyberpunk 2077. Було оголошено про студію в Вроцлаві, для розширення виробництва гри.
Важливо підтвердження, що це розрахована на одного гра, заснована на розповіді, і в даний час немає багатокористувацьких планів. Це не означає, що вони не відбудуться – розробник підтвердив їх багато років тому, і на цьому саму подію був задіяний режим Battle Royale.
Ще одним важливим відкриттям стало те, що гра буде продаватися за повною ціною без будь-яких додаткових мікротранзакцій або прихованих витрат.
Знаєте, що саме захоплююче? Було підтверджено, що гра з’явиться в якомусь якості на Е3 цього року.

Це може бути на консолях наступного покоління

CD Projekt Red натякнув, що Cyberpunk 2077 може бути розроблений для ігор як поточного, так і наступного покоління. GamingBolt повідомила, що на презентації на заході Pareto Securities Gaming Seminar 2018 фінансовий глава студії Петро Нелюбович і гендиректор Адам Кічіньскі згадали, що Cyberpunk 2077 натякнув, що він може бути розроблений для майбутнього обладнання. Йшлося про те, що команда розробляла назва для «технології поточного і наступного покоління».
Однак, не можна бути зовсім впевненим, що це могло б означати, враховуючи, що насправді не відомо, коли почнеться наступне покоління, і обидві консолі в даний час знаходяться в стані півроку 4K. Проте, було б розумно припустити, що, як і Grand Theft Auto 5, Cyberpunk 2077 може бути розроблений для нинішніх поколінь, а потім з’явиться на PlayStation 5 і наступному Xbox. Це також змушує задуматися про те, коли саме очікується запуск Cyberpunk 2077 – може пройти ще рік або два, поки це станеться.

Це буде в Steam

Хороші новини шанувальникам Steam: Cyberpunk 2077 обов’язково прийде на платформу. На семінарі Pareto Securities Gaming (через PCGamesN) гендиректор студії Адам Кічіньскі підтвердив, що гра не буде ексклюзивною для GOG. Це не дивно, враховуючи, що інші ігри від CD Projekt також з’явилися в Steam і GOG, але не потрібно приймати що-небудь за дане, і добре б це підтвердити.

Це буде велика історія одного гравця

Вулиці Нічного міста будуть величезними, брудними і повні проблем. У грі представлений величезний розрив в багатстві, коли багаті і корпорації керують знедоленими громадянами, багато з яких загнано в банди.
Зневірившись про втечу, багато хто з бідних жителів Нічного міста звертаються до захоплюючого побіжу, відомому як Braindance, який всього за кілька годин дозволяє їм відчувати себе фізично і розумово, як ніби вони хтось ще.
Досвід Braindance, який ставить вас в життя багатих і гламурних, природно продається корпораціями. Проте, на темному ринку також поширюються набагато більш похмурі і незаконні Braindances, які можуть перетворити тих, хто їх використовує, в кровожерливих вбивць.
У цьому неймовірно темному світі ви постанете в ролі молодої людини, що вийшов з в нижчих шарів суспільства, спраглого щось зробити з себе і піднятися з ринви. Як і більшість ключових персонажів кіберпанку, ми представляємо, що він буде антигероєм і виявиться втягнутим в злочинний світ, повний маніпуляцій і складних ситуацій.
Гра буде RPG зразок The Witcher 3, і розвиток персонажів відеоігор буде добре вписуватися в світ фізичних і розумових можливостей Cyberpunk.
Основа – настільні ігри Cyberpunk, творець яких, Майк Пондсміт, тісно співпрацює з командою розробників, щоб гарантувати, що гра залишається вірною вихідного матеріалу і не втрачає Cyberpunk за своєю суттю.

Це контрастує з відносинами студії з автором романів «Відьмак» Анджеєм Сапковського, який завжди був подвійність відносно ігор.
Але будуть розраховані на багато користувачів елементи.
Багато років тому було підтвердження, що в грі будуть розраховані на багато користувачів елементи, але які саме – неясно. Йшлося про те, що гра буде в основному орієнтована на одного гравця.
У березні 2018 року президент компанії заявив, що ці елементи зараз не представлені, тому можливо, що вони з’являться після випуску гри в якомусь онлайн-світі, такому як GTA Online.

буде онлайн

Крім багатокористувацької гри, генеральний директор CD Projekt підтвердив, що в грі також будуть присутні онлайн-елементи. В інтерв’ю польському технічному сайту Strefa Inwestorow Кічіньскі заявив, що «Інтернет необхідний або дуже рекомендується, якщо ви хочете домогтися довгострокового успіху. У якийсь момент ми згадали, що в мережі буде якийсь елемент, пов’язаний з киберпанком ».
У тому ж інтерв’ю генеральний директор заявив, що команда хотіла експериментувати в областях, що не були досліджені в «Відьмак», і що «ми зацікавлені в тому, щоб кіберпанк був комерційно ще більш значущим».
Неясно, чи будуть онлайн-елементи надходити в мультиплеер.
Але не буде мікротранзакцій.

Ссылка на основную публикацию