Cool Reader – популярна програма, що читає різні формати

читання – заняття, безумовно, корисне. Ось тільки не завжди можливо скористатися паперовою книгою. Це відбувається з різних причин: книги може не виявитися в бібліотеці або на полицях магазинів або ж ціна буде сильно «кусатися». Або ж зовсім потрібної книги ніколи і не було надруковано!

Тоді вам на допомогу приходить інтернет з колосальним бібліотекою всіляких томів. Ви завантажуєте необхідну книгу, але і тут вас чекає проблема: її формат не може відкрити жодна стандартна програма, встановлена ​​на комп’ютері. І тоді в пошуковику у вас з’являються запити на кшталт «Чим відкрити fb2 на комп’ютері» або «Чим відкрити DJVU файл».

На щастя, в мережі можна знайти велику кількість програм-читалок, які не тільки зможуть відкрити невідомий формат, а й забезпечити вам комфортне читання, повністю підстроївшись під ваші вимоги.

Cool Reader популярна читалка книг на комп’ютері.

Однією з таких програм-рідерів є Cool Reader, розроблена програмістом з Нижнього Новгорода. Вона працює на багатьох платформах: Win32, Linux, Tizen, Android, Mac OS X і особливо часто встановлюється на мобільні телефони та планшети.

Проте, для комп’ютера вона не менш функціональна, за що заслужила масу позитивних відгуків. До того ж, читалка постійно оновлюється, що зайвий раз говорить про те, що розробник піклується про програму, покращуючи її.

Особливості програми Cool Reader.

Cool Reader відкриває такі формати:

  • ,
  • ,
  • ,
  • ,
  • EPUB (без-DRM),
  • ,
  • TCR.PDB,
  • MOBI (без-DRM).

До речі, найбільше програма підходить для FB2-файлів, оскільки саме з ними розкриває повний функціонал. Це і налаштування кольорів і шрифтів, міжрядкових інтервалів і відступів, переносів і т.д.

Також вам будуть доступні перегляд змісту книги і таблиць, містяться в ній, за умови, що видання знаходиться в таких форматах як:

Якщо в книзі є ілюстрації, то ви з легкістю зможете їх переглянути, що додасть розуміння або атмосферности процесу читання.

Ви зможете налаштовувати і спосіб читання: у вигляді сувою або ж у вигляді книжкових сторінок.

Крім того, вам буде доступний пошук по тексту, виділення його частин, закладки, посилання і гіперпосилання, а також виноски.

До речі, якщо ви завантажили книгу в ZIP-архіві, то необов’язково її витягати: Cool Reader може читати книги прямо з архівів.

Також ви зможете переглянути інформацію про книгу, список останніх відкритих файлів.

Для більш зручного читання доступний режим «на весь екран».

Інтерфейс програми:

Незважаючи на величезну кількість функцій, користуватися читалкою Cool Reader дуже легко. Це стандартні «Файл», «Вид», «Навігація» і «Довідка». Також можливість збільшувати і зменшувати текст, перегортати сторінки.

Текстова частина дуже зручна. Текст займає майже все вікно, над ними вказані автор і назва книги, загальне і прочитане кількість сторінок. Таким чином, екран не навантажений зайвими функціями меню і дозволяє сконцентруватися на читанні.

В цілому, Cool Reader – це якісна програма-читалка, з якої легко і зручно працювати.

Тому, якщо вам необхідний хороший софт, скористайтеся нею.

Ссылка на основную публикацию