Comodo Antivirus: Безкоштовно для Windows.

У зв’язку з ростом кібер-атак в ці дні, особисті дані, що зберігаються на вашому комп’ютері більше не в безпеці. Ви можете забезпечити захист своїх пристроїв, використовуючи хороші антивірусні програми і убезпечити їх від різних шкідливих програм і крадіжки даних. Який антивірус ви повинні використовувати? У цій статті ми будемо говорити про Comodo Antivirus Free. Це безкоштовний антивірус допоможе вам у захисті вашого ПК з Windows. Антивірус забезпечить повний захист від шкідливих програм і троянів.

Comodo Antivirus Безкоштовно для Windows PC

На відміну від інших антивірусних програм, Comodo Antivirus поставляється з однаковими характеристиками як для платної, так і для безкоштовної версії. Пакет включає в себе антивірусний сканер, карантин, Пісочницю і Диспетчер завдань. Швидке сканування в хмарі покаже список заражених файлів в режимі реального часу. 

Comodo відмінний варіант

Карантин: Деякі антивірусні програми, при виявленні заражених файлів можуть просто їх видалити. Але що, якщо ви виявите, що файл не був заражений і був досить таки важливим? У цьому допоможе карантин. Comodo Antivirus запускає сканування і виявляє файли на ПК, які, можуть бути заражені. Ці файли поміщаються в карантин.

Автоматичне оновлення: Після того, як ви завантажили і встановіть антивірусну програму на вашому комп’ютері, вам не потрібно турбуватися про оновленої антивіруса. Програма автоматично оновитися до останньої версії.

технологія Пісочниця

Технологія Sandbox використовується в Comodo Antivirus і створює віртуальне середовище для ненадійних програм, тим самим зберігаючи ваші комп’ютери в безпеці від вірусів і троянів. Віртуальне операційне середовище запустить ненадійні програми або файли без шкоди вашій системі.

регулярне сканування

За допомогою цього безкоштовного антивіруса, ви можете запланувати сканування ПК в зручний для вас час.

В цілому, Comodo є приємним і корисним антивірусним продуктом, який поставляється з повним пакетом технологій захисту разом з простим і зрозумілим інтерфейсом. Програма допоможе вам у видаленні заражених файлів на вашому ПК, тим самим покращуючи його швидкість і продуктивність.

В останній версії Comodo Antivirus версія 8.2.0.4674 заявлена ​​підтримка ОС Windows 10.

Ссылка на основную публикацию