ComboPlayer: ТВ, радіо та torrent-плеєр

Добрий день шановні читачі PomKomp.ru У продовженні статей про, хочу запропонувати Вам оцінити одну дуже цікаву програму. Даний опис надано розробниками і тому є більш змістовним ніж я сам писав би про неї.

Інтерент-телебачення на комп’ютері

У безкоштовному форматі плеєр транслює 20 державних каналів. Висока швидкість інтернету тут необов’язкова, для якісного відтворення досить з’єднання від 3 Мбіт / с. Відео буде транслюватися в стандарті SDTV.

При бажанні кількість каналів можна збільшити до 130 штук, серед них з’являться закордонні (Disney, National Geographic і багато інших). Платні пакети віщають в відмінній якості в форматі HD, їх можна використовувати на кількох комп’ютерах одночасно.

Щоб оцінити можливості платних послуг, можна підключити сподобався пакет на один день. Завантажити цей універсальний плеєр можна з офіційного сайту розробника.

Онлайн-радіо

Вкладка “Радіо” в Combo Player надає доступ до безкоштовного прослуховування радіо. Серед близько 400 станцій з різними стилями музики кожен меломан знайде щось для себе.

Сортуйте радіохвилі за жанрами, регіонах і іншим параметрам, щоб удосталь легко і швидко налаштуватися на ефір, який буде максимально відповідати вашому настрою. Якщо якоїсь конкретної хвилі немає, її можна додати в список в форматі m3u.

На багатьох станціях є інформація про музику, яка звучить в поточний момент. Найменування виконавця і назву твору спрощують пошук пісні в подальшому.

Якщо хочете прослухати свіжий хіт-парад або іншу радіопередачу пізніше, скористайтеся опцією запису ефіру. Вкажіть інтервал часу, коли потрібно виконати запис, і прослухайте її в зручний час.

Запуск torrent-відео

Тривалі очікування завантаження фільмів або серіалів з torrent залишилися в минулому. Використовуйте ComboPlayer, щоб переглядати кінострічки в режимі онлайн. Додавайте файл з розширенням * torrent або magnet-посилання в додаток, і після декількох секунд буферизації починайте перегляд контенту на комп’ютері. Відтворення не перешкоджає фонового завантаження файлу, після цього фільм можна повторно включити без підключення до інтернету.

У програмі також є всі опції стандартних медіаплеєрів – з його допомогою можна слухати музику і дивитися відео з жорсткого диска або знімного носія. Розробники додали всі необхідні кодеки для відтворення файлів з різними розширеннями, завантажувати щось додатково не потрібно.

Переваги і додаткові фішки ComboPlayer

  • вбудована телепрограма для будь-якого з доступних каналів;
  • підтримка субтитрів для фільмів і серіалів;
  • відсутність тривалого процесу налаштувань (встановіть програму і відразу насолоджуйтеся улюбленими передачами);
  • відсутність в програмі реклами;
  • інтерфейс простий і зручний навіть для початківців користувачів.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, то підписуйтесь на нові і скористаєтеся, будь ласка кнопочками:

Ссылка на основную публикацию