ComboPlayer: безкоштовна програма для перегляду онлайн ТБ каналів

ComboPlayer – безкоштовна програма для перегляду ліцензійного онлайн-ТБ зі зручним інтерфейсом. Плеєр розроблений командою вітчизняних розробників і пропонує інші корисні функції, про які буде розказано нижче.

ви можете за прямим посиланням.

Перегляд онлайн-ТБ на комп’ютері.

Ключова можливість ComboPlayer – трансляція онлайн-ТБ на комп’ютері. У програмі безкоштовна доступно 20 федеральних російських каналів, включаючи “Перший”, “П’ятниця”, “Матч ТВ”, “НТВ”, “Карусель” та інші. Також в плеєрі є вбудована програма передач для кожного каналу (натисніть правою кнопкою на потрібному каналі).

Мовлення даних телеканалів здійснюється у форматі стандартної чіткості SDTV (формат зображення 16: 9, дозвіл 960×540 пікселів), для коректного відтворення досить мати інтернет-підключення зі швидкістю від 3 Мбіт / сек. При відтворенні каналів і в процесі їх перегляду немає додаткової вбудованої реклами – трансляція ТВ починається практично миттєво.

Для збільшення кількості доступних ТВ-каналів і поліпшення якості зображення до формату високої чіткості HD (16: 9, 1920×1080 точок) можна придбати платні пакети. До їх складу входить понад 130 TV-каналів, наприклад, National Geographic, Euronews, 2×2, FOX, Amedia 1, Europa Plus TV, Кінокомедія і багато інших.

Одна платна підписка буде одночасно доступна для декількох пристроїв (число пристроїв залежить від тарифного плану). Таким чином, одного тарифу вистачить на цілу сім’ю: дорослі будуть дивитися фільми і шоу, діти – мультфільми і розважальні передачі.

Інтернет-радіо.

У ComboPlayer є розділ “Радіо”, де є понад 400 повністю безкоштовних радіостанцій на будь-який смак і колір. Для зручності радіостанції можна впорядкувати за жанрами (гумор, новини, рок, реп, техно і т.д.) і країнам.

Радіостанції часто надають інформацію про відтворюється музиці – ім’я виконавця та назва пісні. По-перше, це полегшує пошук сподобалася композиції в інтернеті, по-друге, текст такий пісні по одному кліку можна подивитися на спеціальному сайті – для це є кнопка в лівій верхній частині плеєра.

Також в ComboPlayer доступна функція запису радіо-ефіру – вбудований інструмент дозволяє включити відкладений запис в потрібному інтервалі часу.

Torrent-плеєр.

Щоб переглянути фільм чи серіал, часто доводиться чекати їх скачування через torrent-клієнти. ComboPlayer дозволяє дивитися torrent-відео в режимі онлайн. Для цього досить додати звичайний файл у форматі * torrent в програму, дочекатися буферизації (як правило, кілька секунд) і почати перегляд.

При відтворенні фільму або серіалу відеофайл у фоновому режимі викачуватиметься в пам’ять комп’ютера. Таким чином, його можна буде подивитися повторно навіть без з’єднання з інтернетом.

Відео- і аудіоплеєр.

  • ComboPlayer можна використовувати як звичайний плеєр для прослуховування музики і відтворення відео. У програмі встановлені всі сучасні кодеки, тому він відтворює більшість медиаформатов.
  • Плеєр також підтримує субтитри – вони або “вшиті” у фільм, або їх можна завантажити окремо і додати вручну.

ComboPlayer – універсальна програма, що дозволяє дивитися легальне онлайн-ТБ, слухати і записувати радіо, переглядати torrent-відео і просто відтворювати медіафайли.

Ссылка на основную публикацию