Cкачать Team viewer 10

Програма TeamViewer є зручним інструментом для отримання віддаленого доступу на ваш комп’ютер. Завдяки TeamViewer можна «заходити» в комп’ютери ваших знайомих, друзів або родичів для надання будь-якої допомоги. Для цього дана програма повинна бути інстальована на всіх перерахованих комп’ютерах.

TeamViewer володіє зрозумілим інтерфейсом, що забезпечує віддалене управління комп’ютером. У функціонал сервісу входять опції передачі файлів, спілкування з користувачами, можливість підключення до телефону і інші функції.

Розглянемо їх.

Управління та передача файлів

До основної функції програмного забезпечення відноситься адміністрування або управління віддаленим комп’ютером. TeamViewer сприяє швидкому і безпечному приєднанню до віддаленого ПК і забезпечує користувача безліччю необхідних інструментів для його управління. «Вхід» на віддалений комп’ютер можливий у двох варіантах – “Віддалене управління” і «Передача файлів». Перший варіант використовується для управління віддаленим комп’ютером, другий – надає можливість обміну файлами.

організація конференцій

TeamViewer володіє також цікавим інструментом, таким, як створення конференцій. Дана опція забезпечує не тільки створення власних конференцій, а й можливість приєднання до існуючих.

опція «Конференція» надає можливість спілкуватися відразу з усіма користувачами і навіть виконувати різні демонстрації. Крім цього, є можливість виконання відеодзвінка та дзвінка на телефон.

Комп’ютери та контакти

Завдяки даній опції можна скласти список всіх користувачів із зазначенням ID віддаленого комп’ютера, а також його імені. Структура складання списків досить проста. Для зручності роботи при додаванні контактів їх можна групувати.

Причому, передбачена можливість завдання налаштування під’єднання як для групи, так і для конкретного користувача. Встановлені налаштування для групи, будуть рівнозначні всім користувачам даної групи.

види спілкування

опція «Спілкування» відкривається при приєднанні віддаленого комп’ютера в режимі управління. Дана опція надає інструменти, необхідні для спілкування з підключеним користувачем. Тут можна почати чат, виконати через інтернет-з’єднання як відеодзвінки, так і дзвінки на телефони.

Налаштування розміру зображення і масштабування

опція «Перегляд» забезпечує настройку масштабу вікна віддаленого ПК, якість зображення і надає можливість завдання дозволу на віддаленому моніторі. Завдяки цим інструментам налаштовується вікно прийнятного виду, що особливо зручно при одночасному з’єднанні з декількома користувачами.

Файли і додаткові можливості

Дана опція забезпечує можливість передачі файлів. Крім цього, надана можливість для створення скріншотів, записи дій, сховища файлів, а також для інших інструментів.

засоби адміністрування

опція «Дії» сприяє більш зручному адміністрування на віддаленому комп’ютері. Інструменти, запропоновані в даному розділі, здатні виконати відключення від сеансу, а також запросити нового користувача. Крім цього забезпечується імітація комбінації клавіш Ctrl + Alt + Del, блокування виконуваного сеансу і перезавантаження віддаленого ПК.

переваги

  • Можливість відеозв’язку.
  • Передача файлів (через інтеграцію з Google Drive, Dropbox, OneDrive та іншими сервісами).
  • Використання інтерактивної дошки On-Line (де передбачено малювання).
  • Перегляд історії спілкування з будь-якого контакту.
  • Шифрування всіх чатів, в тому числі відео.

недоліки

  • Обмеження часу роботи в безкоштовній версії.
  • Неможливість роботи з термінальним сеансом, якщо це вікно згорнуто, або, відповідно, відключено.

У висновку можна відзначити, що TeamViewer є однією з кращих програм для підключення до віддаленого комп’ютера. Тут передбачені всі необхідні інструменти, щоб управління віддаленим комп’ютером було зручним і приємним. А додаткові опції, значно розширюють сферу застосування TeamViewer.

Ссылка на основную публикацию