Cкачать програму Ножиці для Windows 7 безкоштовно

Скріншоти – зручний засіб демонстрації того, що відбувається на екрані. Їх можна застосовувати для пояснення роботи комп’ютерних програм, вирізання частини веб-сторінок, збереження кадрів з фільмів і багато чого іншого. В останніх версіях Windows крім клавіші PrtScrn, яка дозволяє зробити скріншот всього екрану, є вбудований інструмент Ножиці з невеликим набором корисних функцій. Для тих, хто хоче скористатися ще більшу функціональність при роботі з скріншот, існує набір продуктів, які не тільки роблять знімок екрану, але і мають широкі можливості подальшої його обробки.

Де знайти безкоштовні Ножиці для Windows

Коротенько розповімо від двох безкоштовних інструментах, функціональності яких вистачить для офісних і домашніх потреб.

Ножиці Windows

Входять в стандартну поставку ОС, зручні у використанні, хоча надають невелику функціональність – можливість зробити знімок довільної області, вікна, екрану і прямокутника, малювати / писати кількома видами пір’я, прати написане, зберігати файли на диск в трьох форматах: JPG, PNG і GIF .

Знайти Ножиці Windows можна так: Пуск -> Всі програми -> стандартні -> Ножиці.

Після запуску Ножиць потрібно вибрати один з видів скриншота (меню, що випадає біля кнопки «Створити»): «Весь екран», «Вікно», «Прямокутник» або “Довільна форма”.

Щоб створити скріншот довільної форми потрібно окреслити мишкою з притиснутою лівою кнопкою кордон, після чого з’явиться вікно зі скріншотом.

У більшості випадків доведеться захоплювати або прямокутну область, або вікно – Ножиці справляються з цим завданням чудово.

Після створення знімка у користувача є кілька можливостей: зберегти його на диску (1), скопіювати в буфер обміну (2), відправити поштою (3), написати / намалювати що-небудь пером (4) або олівцем (5) і стерти написане (6).

Робота з усіма функціями інтуїтивно зрозуміла і не відрізняється від стандартів, встановлених в Windows, тому створення скріншота не повинно викликати питань у користувача середнього рівня. Єдина складність може виникнути з листом від руки або малюванням – для цього краще скористатися спеціальним планшетом, а не мишею.

екранні ножиці

Програма вітчизняного розробника. Може робити скріншоти виділеної області, надає можливість малювати / писати на скріншоті від руки, прати написане. Зберігає знімок на комп’ютер або на сайт розробника (зберігається протягом 72 годин). Скріншот зберігається тільки в форматі JPG.

Екранні ножиці надають мінімальну функціональність, проте не потребують встановлення – програму можна запустити з флешки. Інтерфейсу як такого немає, так як перемикання між редагуванням і стиранням проводиться з клавіатури.

Програму можна рекомендувати, мабуть, тільки просунутим користувачам, так як редагування проводиться за допомогою миші і клавіатури одночасно, крім того, можливо, доведеться змінити настройки за замовчуванням і почитати керівництво.

Завантажити Екранні ножиці з офіційного сайту

висновок

Ножиці Windows – досить потужний інструмент для створення скріншотів як довільної області, так і цілого екрану. Крім цього Ножиці включають елементарні засоби редагування графічного контенту.

Якщо ви легко управляєтеся з комбінацією клавіатура-миша, цінуєте мінімалізм і вам потрібен швидкий інструмент для створення знімків екрана, вам допоможе стороння програма Екранні ножиці.

Ссылка на основную публикацию