Cкачать паинт Тул САИ

Цифрові технології вже кілька десятків років допомагають людству. Обчислювальні можливості сучасних комп’ютерів дозволяють імітувати інструменти художників з реального світу. Для роботи з ними необхідно мати спеціалізоване програмне забезпечення, яким і є Pain Tool SAI.

Інструменти

В Paint Tool SAI користувачеві доступний широкий вибір кистей, наприклад, для малювання олією або акриловими фарбами. Також художників не обділили такими стандартними інструментами, як олівець і ластик. Для всіх них можна налаштувати щільність, розмір, текстуру, оброблювану поверхні, колір та інше. Програма дозволяє створити гарячі клавіші для швидкого доступу до будь-якого з інструментів.

Робота з палітрою

Перше, що побачить користувач при вході в програму, так це «Кольорове колесо». Воно працює з колірною моделлю RGB, однак тут також присутній і інша – HSV. Той же Adobe Photoshop не має вбудованого колірного колеса, воно є тільки як платний призначений для користувача плагін. Регулювання кольору можлива і за допомогою слайдерів.

Також, при роботі з кольором, користувачеві доступно меню зі зразками і пробниками, куди заносяться кольору з метою отримання до них швидкого доступу.

підтримка шарів

Художнику доступна спеціальна, відведена для шарів панель, в якій він може змінювати їх послідовність, давати назви, очищати, видаляти, змінювати прозорість, створювати нові та інше. Є можливість, також, створити векторний шар, мова про який піде далі. Більшість дій, які художник буде виробляти над полотном, будуть здійснюватися за допомогою цієї панелі.

Робота з векторними елементами

Щоб почати роботу з векторною графікою, необхідно створити спеціальний шар, в якому, крім стандартних інструментів, доступні інструменти «Крива» і «Лінія». За допомогою інструменту “Редагувати” можна додавати точки для вектора, а також змінювати його форму.

інтерфейс

Розробники Paint Tool SAI створили зручний і інтуїтивний інтерфейс. Навіть людина, яка вперше працює з графічними програмами, зможе розібратися в ньому. У верхній частині програми присутні вкладки, де можна налаштувати все, що надає програма користувачеві.

переваги

  • Великий вибір кистей;
  • Вибір кольорової палітри;
  • Інтуїтивний інтерфейс з російською локалізацією;
  • Легкість освоєння;
  • Велика кількість уроків по роботі з програмою.

недоліки

  • Відсутність інструментів для редагування зображення;
  • Присутність 30-денного пробного періоду з подальшою необхідністю покупки.

У підсумку можна сказати, що Paint Tool SAI – програма, яка може похвалитися великою кількістю різних кистей і простотою інтерфейсу, що робить її зручною у використанні як для новачків, так і для професіоналів.

Ссылка на основную публикацию