Cкачать d3dx9 37 dll

DLL файли ( «спільні бібліотеки») – невеликі бібліотеки, що надають можливість різним програмам використовувати один набір функцій. Файли DLL є загальними і знаходяться поза самої програми. Це дозволяє більш ефективно розпоряджатися пам’яттю. Динамічні бібліотеки не захищені від змін і випадкового видалення. Тому досить часто у користувачів виникають проблеми з відсутністю того чи іншого файлу.

Як усунути помилку

Бібліотека d3dx9_37.dll – частина Disney G-Force, який розробив Disney Interactive спеціально для Windows. Помилки, пов’язані з цим файлом, з’являються при завантаженні Віндовс або запуску програми. Вони викликані відсутністю або ушкодженням необхідних файлів.

Спосіб 1: завантаження окремого файлу

Цей метод зручний своєю простотою: потрібно завантажити і зареєструвати відсутню бібліотеку. Однак, якщо виявиться, що у вас не вистачає безлічі файлів, вам доведеться встановлювати кожен окремо. Завантажити DLL безкоштовно

    1. Після завантаження розпакуйте архів в C: / Windows / System32
    2. Потім в меню «Пуск» (В нижньому лівому кутку) в рядку пошуку напишіть «Cmd».

  1. У відкрилася командного рядку напишіть: regsvr32 / u d3dx9_37.dll натисніть «Enter». Бібліотека зареєструється.

Закрийте командний рядок і заново відкрийте програму. Помилка повинна зникнути.

Спосіб 2: перевстановлення DirectX

Ви завантажили і зареєстрували DLL за допомогою першого способу, але все одно отримуєте помилку про відсутність вже іншого файлу? Значить, ви втратили не одну бібліотеку. Оскільки ви не знаєте точно, скільки їх бракує, рекомендуємо оновити всю директорію. Для цього потрібно перевстановити DirectX.

Завантажити DirectX з сайту Microsoft

    1. Відкрийте завантажений файл. З’явиться вікно з ліцензійною угодою. Оберіть «Я приймаю умови даної угоди», натисніть «Далі».
    1. Приберіть галочку з пункту «Установка Панелі Bing» і натисніть «Далі».

  1. Завантаження і установка займе якийсь час. Після закінчення натисніть на кнопку «Готово».

DirectX завжди повинен бути актуальним. І якщо гра буде просити встановити старішу версію, не погоджуйтеся. При необхідності зберігайте часто пропадає DLL у себе на комп’ютері. Це допоможе швидше відновити працездатність ігр та програм.

Ссылка на основную публикацию