Чим відкрити формат XLSX

Привіт, друзі! У цій статті ми поговоримо про те, чим відкрити формат XLSX, багато користувачів ПК стикаються з цим питанням, але не можуть його вирішити. Для початку варто розібратися, що ж це за формат такий «неслухняний», насправді немає нічого складного, це проста таблиця редактора Excel, але тільки не більше старого 97-2003 років, а нового – 07 роки. Поступово користувачі переходять від старого пакета Office (який містить Word, Excel і др.программи) на більш новий, отже, починають виникати всілякі проблеми з несумісністю форматів. Щоб цього уникнути, читайте нашу статтю.

Microsoft можна зрозуміти, крім поліпшень, які ввелись в новий формат XLSX, компанії також потрібно було продавати свій новий продукт, отже, зворотна підтримка розширень була «скромно» забута. «Хочеш редагувати і дивитися файл XLSX? Тоді купуй наш новий Office »- приблизно так можна було описати ситуацію, що склалася. Але користувачам швидко набрид такий стан речей, і були вжиті певні заходи.

Працюємо з конвертіровщіком

Був випущений спеціальний конвертіровщік, який дозволяє перетворювати нові формати в старі, скачати його ви можете за посиланням http://www.infowall.ru/index.php?menu_id=download&prog = 42 (до речі, дана програма ще може працювати з новими розширеннями DOCX і PPT, так що «в господарстві знадобиться»).

Викачуємо програму і запускаємо, програма попросить нас ознайомитися з правовими угодами, ставимо позначку, що ми все прочитали і клацають «прийняти». Після недовгої установки, натискаємо кнопку «ок». Ось і все, програма встановилася, тепер ви можете без проблем перетворювати формати XLSX, DOCX і PPT.

Використовуємо минулий формат

Якщо ви працюєте в редакторі Excel, наприклад, на роботі і ваш файл перейде до іншого співробітника, у якого коштує понад старий табличний редактор, то краще, щоб не було усіляких незручностей, зберігати файли, навіть в новому Excel, в старому форматі – якість від цього не зміниться, а іншим співробітникам працювати стане легше. Розглянемо як це зробити:

  • допустимо, ви закінчили розрахунки в Excel 2007, тепер натискаємо в меню пункт «зберегти як»;
  • в нижній частині вікна, що з’явилося вибираємо «книга Excel 97-2003»;
  • клацають зберегти (файл збережеться в потрібному форматі, який розпізнають старіші версії Excel).

Щоб кожен раз не проводити такі дії, потрібно поміняти деякі налаштування редактора, для цього:

  • переходимо в меню «офіс»;
  • вибираємо «параметри»;
  • далі заходимо у вкладку «збереження»;
  • у виниклому вікні шукаємо вкладку «збереження книг», вибираємо пункт «зберігати файли у форматі Excel 97-2003». Далі клацають «ок».

Дана дія дозволяє зберігати файли в старому форматі XLS, який використовується у всіх попередніх версіях табличного редактора.

Відкриваємо без сторонніх програм

Якщо ви не знаєте, чим відкрити формат xlsx онлайн, то в інтернеті існує велика кількість спеціальних сервісів для конвертації, ми хочемо порекомендувати ось цей зручний сайт – http://www.zamzar.com/ru/convert/xlsx-to-xls/ . Перед вами з’явиться меню для конвертації файлів: в “1 кроці” вибирайте файл на комп’ютері, який потрібно перетворити; в “кроці 2” вибираєте формат XLS; в “кроці 3” пишіть свій емейл, туди прийде готовий файл; в “кроці 4” тиснете кнопку “конвертувати”. Ось і все, через мить до вас на пошту прийде змінений файл.

Ось такі нескладні операції потрібно виконати, щоб користуватися новим розширенням Excel, сподіваємося, що ви розібралися, чим відкривати файли в форматі XLSX, і у вас не виникне проблем в майбутньому. З цим питанням стикається безліч людей, тому можете поділитися цією корисною інформацією з друзями та знайомими за допомогою соціальних кнопок.

Ссылка на основную публикацию