Чим можуть відрізнятися MacBook Pro?

Поява в лінійці продукції компанії Apple, нового MacBook 13? стало очікуваним і прогнозованим подією. Дві конфігурації представлені споживачеві, відрізняються за потужністю, швидкості роботи і функціональним призначенням. Дизайн кожного макбука зовні мало чим відрізняється, і більше відповідає сучасним запитам користувачів, в співвіднесенні зі старими моделями. Мінімалізм і відсутність будь-яких швів, стиків, з великою кришкою в нижній частині для технічного оснащення. Зменшений по товщині стінок корпус вдало приховує єдиний індикатор повідомляє про поточний стан апарата.

Перший варіант ноутбука Pro 13? оснащений процесором Intel Core 2 Duo, частота якого становить 2,53 ГГц, з вінчестером на 250 ГБ і граничним обсягом ОЗУ 4 Гб. При вазі варіюється в межах 2 кг, вдалося зберегти товщину корпуса 24,1 мм. Динамічна клавіатура підсвічування, що залежить від ступеня та інтенсивності зовнішнього освітлення, з невеликими навігаційними кнопками і м’якому спрацьовуванні клавіш. Покращена матриця TN + Film, розширює до 60% гаму кольорів у порівнянні з попередніми зразками модельного ряду. Кількість портів мінімізовано, але передбачений картрідер для читання карти пам’яті SD.

У другому виконанні MacBook 13? працює на базі процесора C2D, 2,26 ГГц, і тільки 2 Гб ОЗУ, місткість жорсткого диска становить 160 Гб. Якісний тачпад, на який можна повноцінно натиснути, повторює функції клавіші. Він дублює процеси правої або лівої кнопки миші і спонукає повністю відмовитися від цього подівся в ході використання. Дисплей збільшує якість кута огляду і володіє характеристиками підвищеної контрастності, роз’єми для блоку живлення унікальні, слот притягує коннектори магнітним полем.

Специфіка обох ноутбуків спрямована на більш потужну і технологічну роботу девайсів, оснащених для ефективної і творчої експлуатації. Функціонування макбуков без вимагається підзарядки протягом безперервних восьми годин і мобільність, легкість переміщення, дає їм додаткові позитивні відгуки господарів.

У Петербурзі ремонт macbook виробляє компанія remont-apple.ru, ціни, адреси та контакти можна дізнатися за посиланням вище.

Ссылка на основную публикацию