Чи потрібен антивірус для Android планшета?

Всі ми прагнемо до того, щоб наше життя було комфортним і безпечним, застосовуючи для цього просто масу зусиль. Однак, в наш час не потрібно забувати і про захист своїх гаджетів. Звичайно, чохли і плівки – річ важлива, але інформаційна безпека ще важливіше. І тут в самий раз варто згадати про антивірусні програми для планшетів і смартфонів на ОС Android.

Розглянемо докладніше, від чого слід захищати електронні пристрої. Звичайно, це перш за все шкідливі програми і віруси, від яких може врятувати тільки відповідне програмне забезпечення. Нехтувати такими програмами не варто, тому як шкідливий файл або програма можуть, як знизити працездатність вашого пристрою, так і пошкодити його безповоротно.
А тепер безпосередньо про вибір антивіруса. Мабуть, не можна залишити без уваги той факт, що в Google Play Market першою позицією серед антивірусів, як в платній, так і в безкоштовній категорії додатків варто. Як пише сам виробник, lite-версія захищає не від усіх типів вірусів, це всього лише мінімально необхідний захист. Але, повторюся, найкраща з безкоштовних. І хоча деякі користувачі знаходять недоліки і в платній версії, поки що, розробники Android-додатків не можуть запропонувати більшого.
Для тих, хто звик на своєму комп’ютері використовувати або, існують однойменні аналоги і для Android. Досить таки популярний антивірус від. Він також є в кількох версіях, причому як платних, так і безкоштовних.

Топ 10 антивірусів для Android

В цілому, десятка кращих антивірусів для Android виглядає так:

 1. Dr.Web Light
 2. Kaspersky Internet Security
 3. AVG Mobile
 4. Norton Mobile Security Lite
 5. ESET Mobile Security
 6. Antiy Labs AVL
 7. TrustGo Antivirus & Mobile Security
 8. BitDefender Antivirus Free
 9. Sophos Security & Antivirus
 10. Webroot Security & Antivirus

Всі ці антивіруси можна скачати і встановити з Google Play Market. Детальніше про те як це зробити можете прочитати в цій статті.

Важливо запам’ятати!

І на останок кілька корисних порад при використанні антивіруса на Anroid-планшеті:

 • Запускайте сканування вручну, для профілактики або якщо вас щось турбує
 • Не забувайте дозволяти роботу потрібних програм в настройках деяких антивірусних систем
 • Намагайтеся користуватися тільки одним антивірусом, щоб несумісність програм не блокувала їх роботу.
Ссылка на основную публикацию