Чи піде майнкрафт на айфоне: як грати

Гра Minecraft обзавелася багатомільйонною аудиторією всього за кілька років, хоча спочатку випускалася тільки для комп’ютерів. Безкоштовний майнкрафт на айфон 4 / 4S і всіх інших сучасних моделей зараз може завантажити будь-який, хто хоче насолодитися нескінченним ігровим світом, неймовірними можливостями для будівництва, і що не менш важливо, – з мізерною кількістю обмежень.

суть гри

Сенс гри полягає в будівництві різноманітних конструкцій у відкритому ігровому світі. У процесі ви можете помітити, що тут присутній зміна дня і ночі, є вороги і моби, останні з яких доступні тільки в режимі «Виживання». Стандартний режим «Пісочниця» пропонує користувачам повну свободу дій і необмежені запаси блоків та інших будівельних матеріалів. Цей режим припаде до смаку тим, хто бажає по-повній використовувати власну уяву.

Якщо зайти на той же YouTube, то тут ви зможете знайти ролики від користувачів, які споруджували дійсно грандіозні конструкції. Але якщо завантажити майнкрафт 0.15 на айфон, то в цій версії не так все райдужно, як на повноцінного комп’ютерної.

Вперше, коли гра з’явилася для скачування в App Store, вона разюче відрізнялася від версії на ПК. Були вирізані багато предметів, була відсутня броня, була представлена ​​маленька карта, був відсутній мільтіплеер, але навіть незважаючи на це, іграшка зуміла заробити безліч позитивних відгуків ще тоді. Зараз же гра на iOS доведена до цілком порівнянного рівня з консольної версією.

В кінці 2016 року було випущено останнє оновлення «Оновлення Краю», в якому була додана локація «Край», а також бос Дракон. На даний момент останньою версією Minecraft Pocket edition виступає «v. 1.0 », що містить все необхідне для повноцінної гри.

Ігровий процес

На початку гри набір матеріалів у гравця прагне до нуля, тому доведеться збирати ресурси, так би мовити, голими руками. Далі знадобиться звести собі притулок, адже з настанням ночі на вас можуть напасти небезпечні істоти. Власне, якщо вас уб’ють, то весь ваш накопичений інвентар зникне. Але це стосується тільки режиму «Виживання». У «Пісочниці» є необмежений доступ до всіх матеріалів, ресурсів і іншим речам, які є в інвентарі. Більш того, в цьому режимі персонаж гравця безсмертний і здатний літати над локаціями. Іншими словами – тут гравець може відчути себе богом. Даний режим найбільш підходить для геймерів, які бажають зводити гігантські міста або відтворювати їх з відомих фільмів.

Чи не можемо не згадати про таку важливу штуку, як крафтінг. Частина предметів, скажімо, як меблі, броня і зброя, гравці можуть створювати тільки за допомогою столу для крафтінга. Сенс крафтінга полягає в тому, що при його допомоги можна робити унікальні предмети з простих. На комп’ютерній версії майнкрафт користувачеві необхідно перетягувати ресурси в спеціальне вікно, але в мобільній достатньо клікнути на обраний рецепт, після чого предмет буде виготовлений.

Резюме і як скачати

Останні версії майнкрафт для айфона і Айпад можна придбати за 529 гривень в App Store. В іграшці є можливість купувати різні речі, але найважливіше – це можливість створювати власні світи, які будуть існувати і розвиватися завдяки серверів Microsoft.
Завантажити майнкрафт повністю безкоштовно з App Store не вийде, але якщо ви любитель цієї гри, напевно це не стане перешкодою для вас.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию