Чи не завантажуються гри в Одноклассниках – що робити?

Не тільки діти люблять грати в комп’ютерні ігри, але і багато дорослих воліють даний вид відпочинку після закінчення трудового дня. Соціальна мережа Одноклассники пропонує безліч розваг, серед яких кожен знайде підходящий варіант. Логічні та головоломки, ігри, що розвивають увагу і кмітливість, і багато іншого доступно всім користувачам ресурсу. Але іноді геймери стикаються з ситуацією, коли не завантажуються гри в соцмережі Однокласники – що робити в цьому випадку, я розповім в даній статті.

Що робити, якщо не завантажуються гри в ok.ru

Перед тим, як розглядати способи усунення помилки, спробуйте перезавантажити сторінку. Можливо, справа в тимчасовому підвисань гри, короткочасному збої в з’єднанні з мережею, або будь-якому Глюк з боку браузера. Якщо гра в ОК все ж не запускається, читайте кожне з наведених нижче дій і уважно виконуйте.

Для того, щоб самостійно заново запустити гру в соціальній мережі, досить зробити наступні дії.

Це може бути корисним: Боти з відповідями для Клевер.

Перевірте роботу Adobe Flash Player

Ігри в Одноклассниках можуть не відкриватися через проблеми з Flash Player – плагіном, що забезпечує нормальну роботу аудіо-, відео- та інших додатків. Перевірте, чи свіжа версія флеш-плеєра встановлена ​​на комп’ютері (і чи є він взагалі). Скачайте актуальний варіант з офіційного сайту Adobe.

Переконайтеся в актуальності версії браузера

Подивіться інформацію про браузер в налаштуваннях самого оглядача. Якщо у вас встановлена ​​актуальна версія, ви побачите на екрані повідомлення про це. В іншому випадку вам буде запропоновано оновити браузер для коректного відображення ігор в ОК до останнього варіанту, випущеного розробниками.

Видаліть гру в Одноклассниках з власного списку

Спробуйте видалити гру з переліку своїх розваг. Наведіть курсор на картинку з грою – випливе маленьке меню з рядками “Запросити друзів” і “Видалити”. Виберіть другий варіант, а потім заново додайте гру з Однокласників до себе. Ваші досягнення при цьому збережуться.

Очистіть кеш і cookie в браузері

У кеші містяться відомості про відвідані сторінки в ОК для того, щоб при повторному заході на сайт не завантажувати заново всю інформацію, а взяти її звідти, де вона зберігається. Проблема в тому, що поступово цей процес займає все більше і більше пам’яті комп’ютера, в результаті чого зменшується його функціональність. Для нормальної роботи додатків кеш необхідно очищати.

Для цього:

  1. Затисніть одночасно ctrl + shift + delete.
  2. У вас вийде табличка, в якій обов’язково потрібно проставити галочки навпроти “кеш” і cookie і після цього натиснути “Очистити історію”.

Навіть якщо це не вирішить проблему із запуском гри на Одноклассниках, то допоможе в роботі комп’ютера в цілому.

Меню «Очистити історію» в браузері

Читайте також: Ігри з Алісою Яндекс.

Поміняйте браузер для завантаження ігрових додатків в ОК

Можливості браузерів різні. Тому на одному гра може не працювати, а на іншому йти нормально. Оглядачів багато, та й на комп’ютері у кожного користувача їх встановлено мінімум 2-3. Так що експериментуйте з кожним, поки не досягнете результату.

Найпоширеніші браузери

Проскануйте систему на наявність шкідливих кодів

Запустіть перевірку антивірусом і видаліть знайдені шкідливі коди з системи. Перезапустіть ПК і спробуйте заново запустити гру на ОК.

Часто користувачі для блокування реклами встановлюють різні розширення. Останні можуть переплутати плагін гри зі спливаючими рекламними вікнами і блокувати додаток. У цьому випадку на екрані замість заставки з’являється білий екран і додаток з Однокласників не відкривається. Щоб виправити ситуацію, клікніть мишею на значку розширення і відключіть рекламу на даному сайті.

Принцип роботи блокувальника реклами

Перевірте швидкість з’єднання

Часто гри в соціальних мережах не запускаються через низьку швидкості з’єднання з інтернетом, яка повинна бути не менше 512 kBps. Перед тим, як робити будь-які дії, перевірте швидкість підключення свого комп’ютера до мережі. Зробити це можна на сайті.

Якщо швидкість занадто низька, то можливі два варіанти розвитку подій:

  • повідомте про це своєму провайдеру – можливо, він усуне будь-які неполадки на своєму боці або запропонує вам більш прийнятний тариф;
  • перегляньте характеристики пристроїв, що забезпечують підключення до Мережі – якщо це модем бездротового зв’язку або проксі-сервер, то швидкість з’єднання буде нестабільною. В цьому випадку по можливості перейдіть на провідний інтернет.

Звільніть оперативну пам’ять

Щоб завантажилися ігрові програми в ОК, необхідно мати багато вільного простору в ОЗУ. Запустіть диспетчер задач (ctrl + alt + del) і перегляньте, які непотрібні в даний момент процеси, які забирають на себе багато пам’яті, можна зупинити.

Меню «Диспетчер завдань»

Хоч один з цих способів має допомогти вам розібратися, чому не завантажуються гри в соціальній мережі Однокласники, і що потрібно робити, щоб заново їх запустити.

Ссылка на основную публикацию