Чи не запускається вайбер на комп’ютері з Windows 7

Останнім часом з програмою Viber все більше проблем. Найпоширеніші з них це банальна відмова в запуску після установки або чергового оновлення. Причому цей самий відмова може супроводжуватися помилкою або без неї. Тобто при подвійному натисканні на ярлику просто нічого не відбувається. Якщо відкрити диспетчер задач, то видно, що процес viber.exe з’являється і через кілька секунд зникає.

У рішенні подібних проблем ми накопичили певний досвід і хочемо в даній статті їм з вами поділитися.

Причини виникнення проблеми

Багато користувачів відзначають, що у проблеми з запуском Viber у них почалися на ОС Windows 7 і саме після його поновлення, яке відбувається автоматично під час включення комп’ютера.

Будь-яке оновлення це ризик. Ризик виникнення будь – то проблем. Розробники банально могли допустити будь – яку помилку або впровадити нову функцію, яка для свого роботи вимагає більше ресурсів.

Хоча не можна виключати виникнення програмного конфлікту або потрапляння на комп’ютер шкідливої ​​програми, яка перешкоджає запуску Viber.

Багато радять перевстановити Windows 7, але далеко не завжди це допомагає і вайбер не починається навіть на свіжовстановленому системі.

Той факт, що практично всі проблеми такого роду відбуваються саме на Windows 7, говорить нам про поступове старіння даної операційної системи і примусі переходу на Windows 10 з боку розробників.

Як запустити Viber?

Насамперед потрібно спробувати перевстановити програму. Перед цим видалення варто провести її не через панель управління, а через програму Unistall Tool, тому що вона видаляє програму, подчищая за нею всі сліди.

Потім перезавантажуєте комп’ютер, заходите на і завантажуєте інсталяційний файл Viber, який потім запускаєте і встановлюєте.

Завантаження Viber з офіційного сайту

Якщо він все одно не запускається, то слід оновити драйвера відеокарти. Да да, яким би на перший погляд банальним даний рада не здавався, його ні в якому разі не можна ігнорувати. Так як в вайбере постійно змінюється зовнішній вигляд, то це призводить до підвищення вимог від відеокарти.

Також щодо драйверів, якщо у вас вбудована відеокарта, то спробуйте повністю видалити драйвера для неї через диспетчер пристроїв, встановивши галочку «Видалити програми драйверів для цього пристрою».

Видалення драйверів вбудованої відеокарти через диспетчер пристроїв

Потім перезавантажувати комп’ютер і пробуйте запускати програму.

Варто відзначити, що на комп’ютерах з вбудованою відеокартою в рішенні проблеми з не запускається Viber допомагає установка будь-, навіть найдешевшої дискретної відеокарти.

Якщо нічого не допомагає і вайбер все одно не запускається, то єдиним варіантів для вас залишається установка Windows 10. При цьому ваш комп’ютер повинен відповідати мінімальним системним вимогам.

Що не допомагає

Установка старішої версії вайбера, наприклад версії для Windows XP, яка на офіційному сайті також присутня. Програма швидше за все запуститься, але ось після перезавантаження комп’ютера відбудеться її оновлення і проблема знову повернеться.

Ссылка на основную публикацию