Чи не запускається Скайп помилка kernel32.dll

Привіт, друзі! Багато користувачів до цих пір вважають за краще використовувати операційну систему Windows XP, це й не дивно, адже вона споживає зовсім небагато ресурсів ПК, має безліч оновлень і поліпшень, проста і зрозуміла у використанні. Однак деякі користувачі часто зустрічаються з такою проблемою, коли не починається Скайп через помилки kernel32.dll, зустрічається дана помилка саме в XP. Є кілька способів розібратися з цією проблемою, і в цій статті ми все їх детально розберемо.

варіанти вирішення

спосіб 1

Найпростіший варіант це встановити пакет необхідних «обнов» для Windows. Переходьте на офіційний сайт компанії Microsoft за адресою: http://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=24 і завантажуєте на комп’ютер Service Pack 3 (збірник поліпшень і оновлень) для своєї ОС, натискайте на інсталяційний файл, і слідуйте підказкам на екрані.

Також ви можете отримати необхідні файли за допомогою автоматичної установки оновлень. Після всіх коректних і правильних дій Скайп повинен запуститися і нормально працювати. Але майте на увазі, якщо у вас стоїть 64-х бітна XP, то пакета SP3 для неї не існує, для цієї версії доступний тільки Service Pack 2.

спосіб 2

Варіант, написаний вище, повинен допомогти, але якщо, раптом, цього не сталося, то спробуйте «відкотитися» з новою версією Скайп на старішу. Для цього видаліть встановлену програму (Панель управління, потім «Установка і видалення програм», в списку шукайте Skype, тиснете на нього, потім клацаєте «видалити»), після цієї процедури бажано почистити кеш.

Скачайте спеціальну версію програми, призначену для ненових комп’ютерів звідси: http://www.skype.com/go/getskype-sse, встановіть її і вимкніть автоматичне оновлення, для цього переходимо в пункт «Інструменти», далі йдемо в «Налаштування », потім в« Додатково », скасовуємо установку нових оновлень, це потрібно зробити, щоб в майбутньому не виникало ніяких помилок і проблем.

Якщо ви думаєте, що зможете скачати файл kernel32.dll де-небудь в інтернеті, а потім скинути його собі на комп’ютер, то майте на увазі, що це не допоможе. Швидше за все, ви скачаєте непотрібний файл, а шкідливий вірус, інша ж причина в тому, що проблема не у відсутності бібліотеки, а трохи в іншому, тобто замінювати файл kernel32.dll на новий – не потрібно.

підсумки

Давайте підіб’ємо підсумок. Якщо не запускається Скайп через помилки kernel32.dll, то для початку просто закрийте програму і перезавантажте ПК, це може бути одиничний випадок появи неполадки. Якщо проблема не зникає, то повторно існуючу версію Skype, в разі, якщо помилка знову з’являється, поновіть свій Windows XP, як описано вище. Проблема збереглася? Тоді видаліть програму і поставте спеціальну версію, призначену для слабких комп’ютерів, необхідні посилання є в статті.

Ссылка на основную публикацию