Чи не запускається програма або гра на Windows 7, 8, 10 (32-bit, 64-bit).

Чому не запускається гра або програма на ОС Windows 7, 8, 8.1 або 10?

Що робити, якщо гра не запускається або як усунути помилку при запуску програми звичайному користувачеві? З проблемою неможливості відкриття деякий програм стикаються всі користувачі ПК, як професіонали, так і новачки. І ваш рівень володіння технологіями не має ніякого значення. Постійне вдосконалення і випуск нових програм у цьому винна. Це ж стосується і ігор. Якщо раптом виникає помилка при запуску чогось не турбуйтеся! Ось кілька простих порад, як знизити ризик виникнення подібних проблем.

Помилки виникають в основному через відсутність установки деяких потрібних компонентів у вашій операційній системі або наслідки діяльності шкідливих програм і вірусів. Але тут все просто: встановлюємо хороший антивірус, перевіряємо комп’ютер, видаляємо інфіковані файли і перевстановлюємо інфіковані служби. Що стосується відсутності потрібних програм, то ось невеликий список тих служб, які підтримують більшість ігор і програмного забезпечення.

Почнемо з базового. Без Microsoft .NET Framework запуск більшості служб на ПК просто неможливий. Це своєрідна платформа для творців програм. Програмісти пишуть, звичайно, красиві програми, типу модних відеозаставок, які без цього компонента відмовляються працювати. Встановити Microsoft .NET Framework можна з офіційної сторінки сайту або інших ресурсів. Якщо після запуску установки з’явиться вікно, яке повідомить, що даний компонент є в системі, то тисніть сміливо «Далі». Установник підключитися до сервера і докачати відсутні або пошкоджені файли програми. Якщо немає підключення до інтернету, то використовуємо функцію друзі, допоможіть

Далі зверніть увагу на установку Microsoft Visual C ++ 2010 року (x86) це цілий пакет, розроблений розумними людьми спеціально для дешифрування мови написання програм вашим ПК. Іншими словами щоб комп’ютер міг розшифрувати ту чи іншу програму так як треба і інтегрувати її в систему. Інсталяція даного пакета проходить, як і будь-який інший програми дотримуйтесь інструкція установника, і буде вам щастя.

Якщо ви звикли працювати з відео, програма не працює, то зверніть увагу на працездатність виконуваної бібліотеки Microsoft DirectX і обновіть її. Це вбудована технологія запускає високошвидкісне мультимедіа на комп’ютері і підтримує якість відеоігор. Природно, в першу чергу дана програма буде цікавити завзятих геймерів, але звичайним користувачам вона теж знадобиться, так як без її участі деякі програми не будуть працювати. Помилка відсутності dll файлу якраз через непрацездатність Microsoft DirectX. Схема роботи та ж: тиснемо файлик, бібліотеки аналізуються на наявність останніх оновлень і наявність помилок. Потрібні файли система встановлює самостійно.

Буває, проблема стосується відтворення звуку або відео коли програвач не хоче показувати фільми. Рішення просте потрібно встановити актуальну версію пакету кодеків K-Lite Mega Codec Pack. На офіційній сторінці можна знайти відповідний пакет кодеків, клацнути на установку і процес запуститься. Краще вибрати варіант №7 він найбільш оптимальний.

Останні 2 компонента ставляться скоріше до користувачів інтернету, але краще проконтролювати і їх установку, щоб уникнути проблем в будущем.Ітак, Adobe Flash Player. Дана програма призначена для відображення відеопотоку на відкритих сторінках сайтів в браузері. Іншими словами всі рекламні банери, ролики з Youtube і онлайн-фільми просто не можуть бути відтворені без даної служби. Тому ставимо галочку і встановлюємо. Звертаємо увагу, що установка його компонентів не може бути завершена, якщо відкритий ще якийсь браузер. Тому закриваємо всі браузери і продовжуємо установку. Якщо у вас він вже встановлений, то буде проведено оновлення до актуальної версії.

Другий компонент це Silverlight 4. Це розширення виконує ту ж функцію, що і попереднє, але для сайтів інших платформ більш сучасних і якісних. Процедура установки аналогічна.

Таким чином, ми розглянули найпоширеніші недоліки в роботі системи, які може виправити будь-який користувач, щоб налаштувати свій ПК для роботи або розваг. Представлений перелік програм і розширень може і не вирішить всі ваші проблеми, але істотно їх зменшить, а програми будуть запускатися краще і головне частіше. І так буде менше незапускаемих програм і комп’ютерних ігор.

Ссылка на основную публикацию