Чи не видаляється програма через установку і видалення програм

З подібною ситуацією напевно стикалися якщо не всі користувачі операційної системи Windows, то багато. При спробі видалити ту чи іншу програму через панель управління – > Програми та засоби (Установка і видалення програм) з’являється помилка, яка говорить про відсутність можливості видалення в кращому випадку, а в гіршому при натисканні на кнопку «Видалити» просто нічого не відбувається.

У даній статті ми розповімо вам про безкоштовну програму, яка назавжди позбавить вас від подібних проблем.

Uninstall Tool – додаток для видалення програм, які залишаються

Відразу відзначимо, що додаток безкоштовне і не займає багато місця на жорсткому диску. Також приємною особливістю є те, що при видаленні тієї чи іншої програми через Uninstall Tool, ви підчищати всі хвости, які залишаються при стандартному видаленні через панель управління.

Для початку завантажуємо додаток по посиланню нижче і встановлюємо його стандартним способом.

У вікні вибору параметрів установки потрібно встановити всі так, як на скріншоті нижче:

Опції, які варто залишити під час установки uninstall tool

Після установки вона повинна запуститися автоматично. Якщо цього не відбулося, то запускаємо програму через ярлик на робочому столі.

Головне вікно вдає із себе перелік всіх встановлених на вашому комп’ютері програм.

Головне вікно Uninstall Tool

Для того, щоб видалити «не видаляється» програму знаходимо її в цьому списку і тиснемо по ній правою кнопкою миші. У меню, вибираємо «Деінсталяція».

Почнеться процес видалення по закінченню якого вам буде запропоновано просканувати комп’ютер на предмет наявності залишків видаляється додатки. Погоджуємося.

Запит на пошук залишків видаляється програми

Якщо що – то буде виявлено, то з’явиться ось таке вікно, в якому потрібно погодитися з видаленням.

Знайдені залишки видаляється програми

Після закінчення процесу видалення ви побачите відповідне повідомлення.

Повідомлення про успішне видалення

Може вийти так, що через пункт «Деінсталяція» програма все одно не захоче віддалятися. На цей випадок є функція примусового видалення. Щоб їй скористатися натискаємо правою кнопкою миші по програмі яку потрібно видалити і в меню вибираємо «Примусове вилучення».

З’явиться ось таке вікно, в якому потрібно погодитися з запропонованими діями. У першому вікні натискаємо «Так», а в другому – «Видалити».

Ссылка на основную публикацию