Чи не відправляються повідомлення з iPhone: як виправити

Деякі користувачі iPhone можуть стикатися з проблемою, коли при відправці повідомлення з’являється червоний значок навпроти нього, який повідомляє про те, що повідомлення не було доставлено. Дана ситуація може ввести людину в оману, так як Айфон відноситься до пристроїв преміум-класу і, відповідно, повинен добре справлятися з такою базовою функцією, як відправка SMS-повідомлень. Далі розберемося, що може бути причиною подібної проблеми і як її виправити.

Через що повідомлення з iPhone не потрапляють

Насправді причин, через які SMS-повідомлення з вашого Айфона може не вирушати дуже багато. В першу чергу потрібно звернути увагу на причину, виходячи з якої буде здійснюватися рішення проблеми. Далі розглянемо все це більш детально.

Причина 1: Проблеми з сигналом

Це одна з найпоширеніших причин. Справа в тому, що стільникове покриття для різних операторів може відрізнятися, отже, і рівень сигналу буде різним. Також на якість сигналу можуть впливати такі параметри, як тип місцевості, віддаленість від населених пунктів і т.д. При недостатньому рівні сигналу здійснювати дзвінки, сидіти через мобільний інтернет або писати SMS з пристрою буде дуже проблематично.

Зверніть увагу на шкалу якості сигналу стільникового зв’язку. Вона розташована у верхній лівій частині екрана. Є поділ на 4 поділу. Зазвичай достатньо хоча б однієї «палички», щоб відправляти SMS-повідомлення, правда, в цьому випадку можуть виникати певні незручності, наприклад, повідомлення буде довго відправлятися. Якщо «паличок» немає взагалі або вони час від часу пропадають, то SMS швидше за все не відправиться взагалі.

Вирішити проблему можна тільки, якщо знайти місце, де мобільний сигнал ловиться краще.

Причина 2: Брак коштів

Даний варіант проблеми більше відноситься до тих користувачам, у яких в тарифному плані не передбачений безлімітний пакет SMS-повідомлень або цей пакет вже закінчився. У такому випадку кожне відправлене повідомлення буде вважатися окремо в залежності від оператора і тарифного плану. Однак, якщо у вас на балансі мінус або нуль, то повідомлення в такому випадку відправлятися не буде. Перевірте свій баланс і при необхідності поповніть його на певну суму.

Причина 3: Неправильний номер

Якщо ви при відправці повідомлення вказали некоректний номер телефону, то таке повідомлення надіслано не буде. Перевірте правильність введення номера. При необхідності внесіть корективи.

Причина 4: Системний збій

Що говорили б розробники iOS, але система не позбавлена ​​деяких багів. Іноді телефон може видавати збій, через який користувач не може нормально подзвонити або відправити повідомлення. На щастя, проблема виникає дуже рідко і вирішується банальної перезавантаженням пристрою:

 1. Затисніть на корпусі Айфона кнопку харчування. Її потрібно утримувати доти, поки на екрані не відобразиться меню, де буде запропоновано вимкнути телефон. Проведіть повзунок виключення зліва направо. Після цього відбудеться вимкнення смартфона.
 2. Після того, як пристрій буде повністю відключено ви можете його знову включити. Для цього потрібно просто натиснути на кнопку харчування, розташовану на корпусі пристрою. На екрані смартфона має з’явитися яблуко. Після цього вам залишиться тільки дочекатися остаточно завантаження iOS.

Причина 5: Неправильні налаштування

У сучасних версіях iOS реалізована відправлення текстових повідомлень через сервіс iMassage. Вона відбувається за умов, якщо телефон підключений до інтернету і якщо у одержувача теж iPhone з актуальною версією iOS. Однак саме через цю функцію можуть виникати проблеми при відправці SMS-повідомлень користувачам, які, наприклад, не користуються смартфонами Apple. Щоб вирішити цю проблему потрібно виконайте нескладну налаштування всередині системи:

 1. Відкрийте налаштування пристрою. Там, серед списку основних параметрів, потрібно знайти пункт «Повідомлення». Перейдіть в нього.
 2. Далі зверніть увагу на пункт «Відправка як SMS». Перемикач навпроти нього повинен знаходитися в активному стані. В іншому випадку перенесіть його в це положення самостійно.

Причина 6: Збій в настройках мережі

В налаштуваннях мережі теж іноді може виникати збій. Найчастіше впорається з ним допомагає процедура скидання налаштувань мережі:

 1. Відкрийте настройки iPhone. Далі перейдіть в пункт «Основні».
 2. Долістайте список налаштувань до самого низу. Вам потрібно скористатися кнопкою «Скидання».
 3. Далі натисніть по пункту «Скинути настройки мережі». Система запросить підтвердження на початок процедури. Дайте його і чекайте закінчення.

Причина 7: Неполадки на стороні оператора зв’язку

Причина проблем з відправкою SMS-повідомлень на інші номери з вашого смартфона може критися зовсім не в самому апараті. На стороні оператора стільникового зв’язку теж можуть бути різні проблеми, а також вестися різні технічні роботи. Ви можете подзвонити своєму оператору, щоб уточнити, з чим пов’язані збої у відправці SMS-повідомлень. Можете також просто почекати деякий час і спробувати відправити повідомлення знову. Зазвичай оператори в такому випадку рекомендують так і зробити.

Час очікування може залежати від типу проблеми або технічних робіт. Однак в дуже рідкісних випадках воно може перевищувати пари годин.

Причина 8: Несправна SIM-карта

СІМ-карту теж не можна використовувати вічно. Часто буває так, що за час експлуатації SIM-карта починає давати час від часу збої, тобто виходить з ладу не відразу. Цілком можливо, що у вас на ній буде працювати функція виклику, інтернет, навіть відправлятися повідомлення, правда, через раз. У зоні ризику в основному ті користувачі, які використовують SIM-карту вже кілька років поспіль.

Читайте також: Як повернути режим модему на iPhone (Айфон) Що робити, якщо пропав звук на iPhone 4, 5, 6, 7, 8, X Як відключити мобільний інтернет на iPhone за кордоном Як включити режим модему на iPhone

Перевірити теорію, стосовно некоректно працюючої Симко можна просто вставивши її в інший пристрій і спробувавши виконати відправку SMS з нього. Також варто звернути увагу на те, що деякі оператори можуть розсилати повідомлення, щодо того, що СІМ-карта вже застаріла і її не зайвим буде замінити. Якщо ви раніше отримували подібні повідомлення, то швидше за все проблема криється саме в симке.

Причина 9: Програмний збій

Дана причина є великою рідкістю, але все ж має місце бути. Якщо у вас виник серйозний збій в роботі операційної системи пристрою, то цілком ймовірно, що і інші компоненти працюватимуть погано, а не тільки відправлення повідомлень. В такому випадку єдиним варіантом розвитку подій залишається проведення процедури відновлення з резервної копії.

Як приклад коротко розберемо, як можна виконати відновлення iOS, використовуючи iTunes:

 1. Для початку підключіть свій девайс до комп’ютера, на якому встановлена ​​програма за допомогою USB-кабелю. Увімкніть комп’ютер і запустіть саму програму.
 2. Тепер вам доведеться виконати переклад iPhone в режим DFU, який використовується у випадках, якщо операційна система не завантажується. У нас на сайті є докладна стаття про те, як можна перевести iPhone в режим DFU, тому в контексті даної інструкції процес перекладу розглядатися не буде.
 3. Детальніше: Як перевести iPhone в режим DFU

 4. За умови, що підключення і перехід в режим DFU виконані вірно, iTunes повідомить про виявлений пристрої і запропонує ініціювати запуск процедури відновлення. Прийміть його пропозицію. Після цього програма почне автоматичне скачування актуальною для вашого iPhone версії iOS і запуск її установки. При цьому стара версія операційної системи буде видалена. Поки виконується процедура відновлення телефон категорично не рекомендується відключати від комп’ютера.

Варто розуміти, що проведення даної процедури має на увазі видалення старої операційної системи, отже, всіх призначених для користувача даних які записані на внутрішній пам’яті смартфона. Щоб уникнути їх видалення рекомендується заздалегідь виконати їх перенесення на сторонній носій.

Як бачите, причин, за якими SMS-повідомлення можуть не вирушати з iPhone може бути досить багато. Однак найбільш «ходовими» є перші кілька штук. Решта ж мають місце бути дуже рідко. Якщо у вас є якісь питання, щодо змісту статті, то залиште їх у коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию