Чи не відкриваються сайти в браузері

Чи не відкриваються або перестали відкриватися деякі сайти або сторінки в Інтернеті? Чому заходить на всі сайти крім Однокласники (odnoklassniki.ru, ok.ru) і Вконтакте (vkontakte.ru, vk.com)? Інтернет працює, але браузер не заходить ні на один сайт? Відповімо на ці та інші питання.

Не виходить відкрити сторінку або зайти на сайт

Найбільш типова ситуація. Всі програми використовують інтернет, наприклад, менеджер ICQ, Skype, Торрент-клієнт, завантаження оновлень windows, синхронізація і хмарні диски працюють і завантажують інформацію, а сайти і сторінки при цьому неможливо відкрити. Іноді не виходить зайти тільки на сайти антивірусів. Виникає відчуття що хтось заблокував вам доступ.

Ці та інші проблеми можуть свідчити про наявність вірусу в вашому комп’ютері або ноутбуці, або наслідки його дії. Такі віруси можуть носити як нешкідливий характер і нанести тимчасовий шкоди вашому комп’ютеру, так і представляти серйозну загрозу.

Віруси можуть повністю або частково блокувати доступ до деяких функцій вашого ноутбука. Наприклад при спробі зайти на який-небудь сайт або запустити Windows, може з’являтися вікно з проханням відправити sms для розблокування. Це так звані віруси-вимагачі.

Інші типи вірусів можуть блокувати доступ до деяких сайтів, зазвичай популярним, наприклад Однокласники, Вконтакте, сайти де можна скачати антивірус. Щоб захиститися від вірусів необхідно своєчасно встановлювати та оновлювати відповідне ПО.

У деяких випадках може допомогти правка реєстру, щоб усунути наслідки вірусу, хробака або трояна. Але причина того що web-сторінки і Інтернет сайти не відкриваються в браузері може бути не тільки у вірусі.

Доступ до деяких або всіх сайтів може бути як спеціально так і випадково блокуватися антивірусом. В цьому випадку, необхідно правильно налаштувати firewall або мережевий екран і додати необхідні сайти в список дозволених.

Крім того, в більшості офісів великих компаній доступ до деяких сайтів може бути заблокований як з використанням проксі-сервера, так і за допомогою мережевого адміністрування і спеціального ПО. В цьому випадку складно щось зробити без допомоги системного адміністратора або відповідного IT-відділу.

Доступ до соціальних мереж і іншим сайтам може бути заблокований у файлі hosts. Причому у користувача не завжди є доступ до цього файлу, наприклад, немає прав для доступу. Крім того, можливо сайти і сторінки не працюють через неправильні налаштування мережі або роутера.

Помилки DNS також можуть викликати подібні збої. Ну і звичайно існує такий фактор як помилки самої ОС Windows, або конфлікт мережевих пристроїв або ПЗ, що зустрічається нерідко.

Розглянемо основні, найбільш часто зустрічаються проблеми з-за яких не можливо відкрити, завантажити, зайти на сайти і обговоримо варіанти їх вирішення. Почнемо з більш простих рішень потім перейдемо до складних.

Чи не відкриваються сайти соц. мереж

Якщо у вас не виходить відкрити увійти на сайт соц. мережі Вконтакте, Однокласники чи YouTube – доступ міг бути заблокований у файлі hosts. Зазвичай так надходить роботодавець, щоб обмежити доступ своїх працівників в офісі до соціальних мереж. Так як всім відомо яким пожирачів часу є такого роду сайти.

Логіка проста, чим більше працівник сидить в соціалках, тим менше він виконує свої обов’язки. Блокування через файл hosts це один з найпростіших способів блокування.

Як зняти це блокування? Потрібно відкрити файл hosts, який розташований за адресою:

Windows / System32 / drivers / etc

і відредагувати його. У «правильному» файлі, в самому низу не повинно бути нічого крім рядки 127.0.0.1 localhost. Якщо ви побачите там якісь адреси сайтів, значить вони заблоковані і потрібно видалити ці рядки.

Доступ до сайту заблокував вірус

Іноді, сайти можуть не відкриватися через вірус. Для того щоб перевірити ваш комп’ютер або ноутбук на наявність вірусів, використовуйте один з антивірусів.

Бувають випадки коли заражений сам браузер, тому не виходить завантажити жоден сайт. Щоб це перевірити, потрібно завантажити кілька різних браузерів і протестувати.

Іноді дію вірусу можуть призвести до пошкодження протоколу tcp / ip. В цьому випадку, проблеми з доступом до сайтів також неминучі. Щоб перевірити це і виправити, потрібно відкрити командний рядок windows і ввести «route -f», натиснути Enter, дати команду «netsh winsock reset» та знову Enter, потім «netsh int ip reset» та ще раз Enter.

Це необхідно зробити для скидання і відновлення протоколу tcp / ip. Після цих дій буде потрібно перезавантаження.

Що ще можна зробити якщо у вас не відкриваються сайти? Потрібно перевірити реєстр Windows. Можливо, шкідлива програма внесла в нього зміни. Для того щоб відкрити реєстр, тиснемо поєднання клавіш, кнопка win + r і пишемо regedit. Так відкривається реєстр у всіх сучасних версіях Windows. У реєстрі нас цікавить наступний розділ:

HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / Windows / NT / CurrentVersion / Windows

Тут потрібно звернути увагу на параметр AppInit_DLLs. Якщо він не порожній, це погано. Натиснувши на ньому правою кнопкою і вибравши «Змінити значення», видаляємо прописаний там текст. Теж саме робимо за адресою

HKEY_CURRENT_USER / SOFTWARE / Microsoft / Windows / NT / CurrentVersion / Windows

Сайти, як і раніше не завантажуються, що робити?

  • Переконайтеся що антивірус не блокує мережу або доступ до сайтів. Для цього потрібно відключити стандартний брандмауер Windows і на час відключити антивірус.
  • Перевірте настройки роутера.
  • У «Центрі управління мережами і загальним доступом» Windows, знайдіть ваше підключення до інтернету і перевірте його налаштування. Для експерименту можна спробувати встановити наступне адреси пріоритетного і альтернативного DNS сервера: 8.8.8.8 і 8.8.4.4., І ввести в командному рядку ipconfig / flushdns.
  • Перевірте систему на наявність «лівих» проксі-серверів. Якщо прописані якісь проксі або сценарії, видаліть їх і спробуйте відкриваються у вас сайти після цього.
  • Спробуйте відновити систему до попередньої контрольної точки відновлення, за допомогою стандартних засобів відновлення системи.
Ссылка на основную публикацию