Чи не приходять повідомлення на Айфон: смс, додатки, push

Якщо у вас не приходять повідомлення на Айфон, то причиною цього може бути відсутність підключення до інтернету, збої в роботі системи, неправильні настройки iOS і інші програмні фактори, які можна виправити самостійно.

перезавантаження пристрою

Якщо ви не розумієте, чому не приходять повідомлення на Айфон, спробуйте перезавантажити пристрій. Якщо причиною того, що повідомлення ВК або іншої програми на айФоні не відображається, є незначний системний збій, то перезавантаження допоможе його виправити.

Замість простої перезавантаження можна відразу використовувати жорсткий перезапуск. Однак не захоплюйтеся виконанням цієї операції. Якщо це не спрацювало, потрібно шукати її причину, а не постійно примусово перезавантажувати пристрій. Щоб виконати жорстку перезавантаження, затисніть клавіші Додому і Харчування. Тримайте пальці до появи логотипу Apple. Якщо на iPhone немає кнопки Додому, затисніть поєднання клавіші зменшення гучності і Харчування.

Перевірка підключення до інтернету

Якщо повідомлення Ватсап або іншого месенджера не відображаються на айФоні, то перевірте підключення до інтернету. Якщо доступу в мережу немає, то можна забути про пуш повідомленнях з ВКонтакте, Вайбера, Інстаграм і інших додатків.

Щоб переконатися, що доступ в інтернет є, запустіть браузер і відкрийте будь-який сайт. Якщо з’явиться повідомлення про помилку, переконайтеся, що на iPhone включений Wi-Fi або мобільний трафік. Обидва розділу є в настройках iOS і в Пункті управління. Якщо ви використовуєте стільниковий зв’язок, перевірте баланс особового рахунку та залишок мобільного трафіку на тарифі.

Якщо не приходять повідомлення про СМС на айФоні, то перевіряти підключення до інтернету безглуздо – воно не має ніякого відношення до проблеми. Зате потрібно звернути увагу на інші фактори.

Повторна авторизація Apple ID і iCloud

Якщо підключення до інтернету є, а перезавантаження не допомогла, спробуйте повторно увійти в обліковий запис Apple ID.

  1. Відкрийте настройки.
  2. Перейдіть в розділ «iTunes Store і App Store».
  3. Натисніть на авторизований Apple ID і виберіть «Вийти».
  4. Натисніть «Увійти» і заново авторизуйтесь по Apple ID.

Наступний метод усунення проблеми з приходом пуш повідомлень в Вайбере і інших додатках на айФоні – повторне підключення пристрою до iCloud. Виконується також через настройки:

  1. Відкрийте розділ «iCloud» в настройках iOS.
  2. Натисніть «Вийти» в самому низу сторінки.
  3. Повторно авторизуйтесь в iCloud на цій же сторінці.

Користувачі повідомляють, що їм допомогла перезавантаження пристрою, виконана між виходом з iCloud / Apple ID і повторним входом / авторизацією.

Перевірка налаштувань

Якщо повторна авторизація по Apple ID і вхід в iCloud не розв’язав проблему, перевірте настройки iOS. Насамперед переконайтеся, що додаток підтримує відправку повідомлень. Якщо вам не приходить повідомлення про повідомленні на айФоні, то і перевіряти потрібно програму, яка відповідає за їх прийом.

  1. Відкрийте настройки.
  2. Перейдіть в розділ «Повідомлення».
  3. Виберіть потрібну програму і переконайтеся, що відправка push-повідомлень включена.

Активними повинні бути опції «Допуск повідомлень», «В Центрі повідомлень», «Наклейка на значку» і «На заблокованому екрані». Якщо ви включили повідомлення, але не отримуєте попередження, перевірте, чи включена функція «Банери». Щоб включити її, відкрийте розділ «Повідомлення» в настройках і активуйте параметр «Показ банерів», після чого виберіть тип банера.

Повідомлення повинні бути включені в інтерфейсі додатків – наприклад, в настройках месенджерів можна заборонити їх відправку на пристрій. Переконайтеся, що в додатку не варто обмежень на відправку повідомлень.

Обов’язково перевірте стан режиму “Не турбувати”. Якщо він включений, то ви не будете отримувати жодних службових повідомлень. Щоб вимкнути режим, відкрийте настройки і перейдіть в розділ «Не турбувати». Деактивувати його також можна через Пункт управління, натиснувши на значок у вигляді півмісяця.

Якщо ви встановили програму недавно або відновлювали дані з резервної копії, то для отримання повідомлень необхідно запустити додаток. Після першого запуску повідомлення знову почнуть приходити на iPhone.

Ссылка на основную публикацию