Чи не працює магазин Windows 10: рішення проблеми

Є одне рішення, яке гарантовано відновлює працездатність програми. Якщо, звичайно, не працює Магазин в ОС Windows 10, а все інше функціонує справно. Ця процедура виробляє відновлення всіх файлів до початкового варіанту. Попутно зауважимо, що видалити Магазин немає можливості. Хіба що, дізнатися його місце розташування і знести через Провідник. Або вірус зашкодить файли …

Отже, в будь-який момент користувач може відновити Магазин до початкового стану. Втім, те ж саме справедливо і щодо будь-якого іншого системного застосування. Користувачі про це не знають, тому що можливість нова і ще не освоєна. Мало хто взагалі міг би про таке подумати, якби ми не сказали. Погодьтеся. Стали б пропонувати робити відкат системи, а в цьому зовсім немає необхідності.

через Параметри

 1. Win + I.
 2. Переходимо до локації Система.
 3. Вибираємо рядок Програми та можливості.
 4. Знаходимо в списку Магазин.
 5. Потрібна опція ховається за посиланням Розширені можливості пошуку.
 6. Тисніть скинути. З’явиться попередження про те, що всі дані додатки будуть видалені.
 7. Якщо згодні з цим, тисніть Скинути.
 8. Система трохи подумає і виконає всі необхідні операції. Це не займе багато часу.

Ви побачите, що даних стало набагато менше.

Помилка 0x80072efd

Сервери Майкрософт не працюють через проксі. Уявіть, що станеться, якщо кожен пірат почне оновлювати свою систему і скачувати безкоштовно з магазину різні додатки? Біллі Гейтс не може цього допустити.

причини

Код помилки 0x80072efd (проблема мережі) свідчить про те, що ми намагаємося підключитися через проксі-сервер. Саме так. Якщо мережі немає зовсім, то виникає інше код помилки.

Проте магазин не запускається саме через мережевих проблем. Це може бути викликано (answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-networking/i-cant-connect-the-internet-error-cannot-find/6262018f-19f8-4138-92ae-0ad79388e96f):

 1. Дією вірусу.
 2. Використанням проксі-сервера.
 3. Проблемами з DNS і деякими іншими причинами.

Як виправити

Рекомендується скинути настройки мережі. Для цього:

 1. Win + X.
 2. Запуск командного рядка від імені адміністратора.
 3. Виконати netsh winsock reset.
 4. Перезавантажити ПК.

Можна скинути і настройки проксі окремо. Для цього використовується команда netsh winhttp reset proxy.

Але це не єдине місце, де може прописатися проксі-сервер. Настала черга зайти в Параметри:

 • Win + I.
 • Переходимо в роздягли Мережу. У самому низу вікна буде потрібний рядок.

Відключаємо будь-які згадки про проксі-серверах. Наступним кроком можна спробувати обнулити настройки самого Магазину. Для цього в командному рядку вводять wsreset. Одночасно відкриється і Магазин при наявності такої можливості.

Команда буде виконуватися досить довго. Бути може, в районі хвилини.

Перевірка цілісності системних файлів

Якщо вже нічого не допомагає, поки ведеться пошук вирішення проблеми, дозвольте системі перевірити саму себе. Бути може, відновити Магазин це не єдине, що потрібно в даному випадку.

 1. Win + X.
 2. Запуск командного рядка від імені адміністратора.
 3. Наберіть sfc / scannow.
 4. Якщо система не зможе виправити будь-які файли самостійно, то подробиці записуються в лог, адреса якого вказується за результатами тесту.

особливості програми

Магазин не може запускатися від імені вбудованої облікового запису адміністратора. У цьому випадку буде відповідне повідомлення на екрані. Вимкніть аккаунт:

 1. Win + R.
 2. netplwiz.
 3. Перехід на вкладку Додатково.
 4. Натиснути однойменну кнопку.
 5. Натиснути правою кнопкою по аккаунту і перейти в Властивості.
 6. Повинен бути присутнім встановлений прапорець відключення запису.

Ми описали практично всі відповіді на питання, чому не працює магазин в Windows 10. Не запускається переважно через проблеми мережі. Ви можете перевстановити весь пакет або спробувати відключити проксі-сервер. Авторам відомі випадки, коли певні браузери відмовлялися працювати. Це специфічне дію вірусів. Перед тим, як встановити магазин в Windows 10, скачайте Dr Web Cure It. Іноді перевірка допомагає вирішити багато проблем.

Ссылка на основную публикацию