Чи не Працює (Флеш Плеєр) Як Я Вирішив Проблему

Чому не працює флеш плеєр як усунути проблему

Привіт друзі! Сьогодні ми поговоримо про таке питання, як падіння флеш плеер.Я хочу почати зі свого прикладу. Кілька років тому у мене виникла ситуація, що стало неможливо дивитися відео. Причому будь-який. Зрозуміло з інтернету.

Якщо просто по комп’ютеру подивитися фільм, проблем немає. А як тільки захочеш подивитися хоча б той же youtube, стали виникати проблеми. На екрані флеш плееравознікало мельтешение, і було написано, що сталося падіння флеш плеєр. Я почав всерйоз замислюватися: – «Чому не працює флеш плеєр, як усунути проблему?»

Доводилося ставити новий. Дня через два, те ж саме. Я і видаляв старий, і шукав новіше, і що тільки не робив.

Причому частіше за інших це падіння флеш плеєр відбувалося саме на Mozilla Firefox, ніж на Opera і Google Chrome, а на Internet Explorer це падіння Flash Playrвідбувалося частіше за інших.

Виглядало це падіння Flash Playr приблизно так:

Систему не дуже хотілося заново, та й це крайній випадок. Я старанно почав вивчати простори нашого неосяжного інтернету, і прийшов до наступних висновків:

Чому не працює флеш плеєр

дію 1: що б не було падіння флеш плеєра, завантажуємо новий

Перейдемо на головний сайт Flash Playr який називається Adobe.com завантажуємо новітній Flash Playr Хочу застерегти, що на цьому сайті крім плеєра вам частенько нав’язують багато інших різних програм: найчастіше програму файрвол McAfee Security Scan.

Ні, якщо вам терміново потрібна ця програма, можете сміливо скачувати. Мені наприклад без потреби. Тим більше, що програма платна. Крім того вам можуть запропонувати завантажити і Google Chrome і т.д. і т.п.

Іншими словами, прибираємо непотрібні прапорці і продовжуємо завантажувати;

  • Після того, як ви скачаєте наш флеш плеєр, не забудьте закрити Firefox. Програма установки сама зажадає вас зробити це.
  • Після завантаження натискаємо Вихід і програма знову відкриє Mozilla на вікні Adobe.com і запропонує завантажити її нові продукти. Сміливо закриваємо це вікно.
  • Запускаємо Flash Playr, який тільки завантажили, і сміливо виконуємо інструкції.

Але, як це не парадоксально звучить, цей метод не завжди допомагає. Тоді ми усунемо падіння Flash Playrдругім шляхом.

дію 2: якщо не працює флеш плеєр, треба встановити трохи старіший

Можливо ваш новий Flash Playr занадто швидкий і ваш комп’ютер не встигає за ним.

Отже, що ми робимо. Що б встановити трохи старіший, треба обов’язково видалити новий Flash Playr.Сделать це не так то й просто, для цього ми знову заходимо на сайт Adobe.com і шукаємо програму інсталяції Flash Playr.

Завантажуємо її, і сміливо видаляємо новий флеш плеєр.

Далі нам доведеться трохи покопатися по інтернету, знайти старішу версію Flash Playr. Завантажити її і встановити.

У вас все повинно піти шляхом.

Якщо і далі теж, до речі, у мене так і було, є ще метод.

Дія 3: якщо не працює флеш плеєр, просто збільшуємо його швидкість на даному сайті

Правою кнопкою миші клацаємо по Flash Playr, вибираємо параметри, включаємо апаратне прискорення, там на самому плеєрі з’являється декілька разів (камера і мікрофон нас не цікавлять).

Вибираємо символ з локальним сховищем, ставимо швидкість даних понад 100 кв. За замовчуванням там стоїть саме 100 кв. Перевіряємо результат. Запам’ятайте, швидкість збільшиться саме на тому сайті, на якому ви її збільшили.

Так можна робити і зі старим Flash Playrі з новим. У вас повинно вийти!

Іншими словами, що б почати добре розбиратися в ЕОМ, не бійтеся експериментувати Господа. Чи не працює флеш плеєр, це не така страшна біда. І запам’ятайте, що перевстановлення системи – це крайній захід, якщо нічого іншого не можна зробити.

Ссылка на основную публикацию