Чи не оновлюється Айтюнс

Зазвичай з установкою оновлень iTunes не виникає проблем – апдейти ставляться автоматично, питаючи дозвіл користувача. Але якщо ви зіткнулися з тим, що на комп’ютері не оновлюється Айтюнс, то доведеться оперативно розібратися, чому це сталося і що робити.

оновлення iTunes

Щоб не виникало помилок, потрібно вміти правильно оновлювати iTunes. Це зовсім нескладно:

 1. Запустіть iTunes.
 2. Розкрийте меню «Довідка», зайдіть в розділ «Оновлення».
 3. Дочекайтеся, поки програма завершить перевірку наявності оновлень.
 4. Натисніть «Завантажити iTunes», якщо апдейт доступний для скачування.

На Mac оновлення виконується аналогічним чином. Кнопка «Оновлення» винесена в головне вікна, так що ви побачите її відразу після запуску iTunes.

усунення помилки

Якщо у вас не виходить встановити або оновити iTunes, виконайте наступні дії:

 1. Переконайтеся, що працюєте в середовищі Windows під обліковим записом з правами адміністратора. Якщо у профілю немає прав, то встановлювати та оновлювати програми в ньому не можна.
 2. Встановіть останні оновлення Windows. Відкрийте Центр оновлень, запустіть перевірку і погодьтеся з додаванням апдейтів.
 3. Завантажте інсталяційний файл iTunes з сайту Apple, запустіть його від імені адміністратора і погодьтеся з пропозицією виправити ПО.
 4. Видаліть компоненти iTunes і встановіть програму заново.
 5. Переконайтеся, що на комп’ютері немає конфліктуючих з iTunes програм. Заважати роботі програми може антивірус і брандмауер. Зупиніть їх роботу на час поновлення iTunes, після чого знову запустіть захисний софт.

Іноді для усунення проблеми достатньо зробити перезавантаження на компі, після чого Айтюнс починає оновлюватися. Але якщо нічого з перерахованого не допомагає, і оновитися не вдається, приступайте до радикального вирішення проблеми – видаліть всі компоненти програми і встановіть iTunes заново.

Повне видалення і повторна установка

Якщо у вас не оновлюється на комп’ютері Айтюнс, видаліть його разом з усіма компонентами і встановите заново. Важливо деінсталювати компоненти в певному порядку, інакше в роботі програму виникнуть нові проблеми.

 1. Відкрийте Панель управління.
 2. У розділі «Програми» натисніть «Видалення програми».
 3. Клацніть по рядку «Видавець», щоб впорядкувати програми за назвою розробника.
 4. Видаліть iTunes і компоненти, дотримуючись наступного порядку:

Після видалення кожного компонента буде з’являтися пропозиція виконати перезавантаження. Відмовляйтеся, поки не деінсталюйте останній компонент в списку. Після цього можна перезапускати систему.

Навіть після видалення компонентів на комп’ютері можуть залишатися допоміжні файли і системні папки. Знайдіть і видаліть такі каталоги:

Крім того, перевірте системний реєстр. Запустіть його командою «regedit», набраної в вікні «Виконати» (Win + R). Відкрийте пошук натисканням сполучення Ctrl + F. Введіть «iTunes» і видаліть знайдені папки і параметри.

Після очищення системи від слідів програми можна приступати до повторної установки iTunes. Скачайте останню версію з сайту Apple і запустіть інсталяцію, слідуючи підказкам майстра.

Виправлення помилки пакета Windows Installer

Якщо під час оновлення з’явилося повідомлення «Помилка пакета Windows installer», можна не видаляти iTunes повністю, а перевстановити компонент AppleSoftwareUpdate.

 1. Скачайте інсталяційний файл iTunes з сайту Apple.
 2. Змініть розширення файлу з EXE на ZIP.
 3. Відкрийте список «Видалення програм» на панелі керування.
 4. Знайдіть AppleSoftwareUpdate, натисніть правою кнопкою і виберіть «Відновити».
 5. Після відновлення видаліть AppleSoftwareUpdate. Без відновлення зробити це не вийде.
 6. Поверніться до архіву ZIP, в який ви перетворили інсталяційний файл iTunes. Відкрийте його за допомогою будь-якого архіватора.
 7. Запустіть установку AppleSoftwareUpdate. 
 8. Перезавантажте комп’ютер після завершення інсталяції компонента.
 9. Знову відкрийте архів і встановіть iTunes.
 10. Перезавантажте комп’ютер.

Після перевстановлення компонентів помилка повинна зникнути. Додаток вже оновилося, коли ви ставили останню версію з iTunes, так що в додатковому оновленні немає необхідності до моменту появи наступного апдейта.

Ссылка на основную публикацию