Чи не є додатком win32 що робити?

Давайте обговоримо такий момент, як установка і запуск EXE-файлів, які виконують додатків, що відповідають за установку ПЗ, утиліти і інших інсталяційних пакетів.

Начебто все робили правильно, відповідно до інструкції установника, проте після запуску з’являється помилка «Програма не є додатком win32», хоч і ніяких передумов для цього не було.

Приклад помилки:

Причин може бути більш ніж достатньо і єдино вірного рішення проблеми не існує.

Постараємося дати найбільш вичерпну відповідь на більшість не стикувань і спробуємо самостійно розібратися без переустановлення системи, як багато хто любить.

Причини виникнення помилки win 32:

Симптомів виникнення спливаючого вікна може бути кілька. Найбільш часті ситуації такі:

 • файл пошкоджений;
 • додаток створювалося НЕ для Windows;
 • це модифікований вірус;
 • немає потрібного ПО для коректної роботи;
 • антивірус не дає програмі повноцінно працювати.

Будемо діяти методом виключень, пробуючи використати різні прийоми, щоб домогтися максимального результату.

Пошкодження файлу-інсталятора:

Антивіруси не тільки допомагають користувачам, але ще і шкодять періодично, самі того не усвідомлюючи. Цілком ймовірно, що з самого початку EXE-файл був справжнім, але потім шкідливе ПО «модифікувало» його, після чого ваш NOD / Kaspersky / Dr.Web ліквідували загрозу по-своєму. Вони позбулися «трояна» і зробили свою роботу, видаливши тим самим виконавчий елемент, необхідний для коректного завантаження.

У таких випадках рятує повна перевірка системи на шкідливі компоненти.

Далі повторно завантажує інсталятор, оскільки користуватися попередньою версією вже не представляється можливим. Відключаємо всі антивіруси, встановлюємо пакет і спостерігаємо за ситуацією. Якщо все працює, то провертає ті ж дії з включеним антивірусним ПЗ.

Помилка повторюється? Качаємо файл з іншого ресурсу.

Файл не для Windows:

Наскільки ви знаєте, хоча деякі можуть і не здогадуватися, на ринку представлено 3 основних ОС, серед яких, крім Windows, є ще Linux (Величезна сімейство дистрибутивів для розробників і ентузіастів) і MacOS (Власна ОС для стаціонарних ПК і ноутбуків від Apple). Чи треба говорити, що файлова система у всіх різна, та й підхід до проектування самої системи відрізняється кардинально.

Інша справа, що переважна більшість всього софта в інтернеті створено саме під Windows, що і робить дану ОС настільки популярною. Система інстальована на 75-80% ПК по всьому світу. Щоб у вас не виникало подальших проблем зі скачуванням програм, обов’язково дивіться на їх розширення:

Windows – EXE;

MacOS – DMG;

Linux – DEB.

Боремося з вірусами:

Як працює зловмисне програмне забезпечення? Воно модифікує системний реєстр (компонент Windows, який відповідає за систематизацію та контроль запущених і встановлених програм) таким чином, щоб змінене додаток відкривалося при запуску ОС або певного продукту.

Ви можете і не знати про те, що в системі є сторонній «хробак», якщо тільки не проведете ретельну перевірку на віруси. Однак тут потрібно знати кілька прописних істин:

 • потрібно постійно стежити за актуальністю вірусних баз;
 • захисне ПЗ не дає 100% -ву гарантію проникнення троянів;
 • під рукою потрібно мати додатково 1-2 допоміжних «чистячих» кошти.

Як було написано вище, чистка може «вбити» потрібний файл, оскільки він був заражений і антивірус його просто видалив, порушивши тим самим цілісність роботи системи. Що залишається робити?

Тут відкривається відразу 3 перспективи:

 1. качаємо спеціальний файл exefix.reg, який автоматично виправляє необхідні ключі, приводячи файл в належний стан.
 2. використовуємо утиліту від Касперського під назвою CleanAutoRun.
 3. правимо ключі реєстру руками.

Перші два способи не потребують особливого представлення, оскільки тут все відбувається автоматично. Потрібно завантажити файли, встановити, запустити і почекати. Якщо не допомогло одне – страхуємося іншим.

Варіант з ручною чисткою складніший, але якщо нічого не допомогло, то діватися нікуди. Потрібно відкрити сам реєстр. Для цього тиснемо поєднання Win + R (Для WinXP, Vista, 7, 8, 10) і прописуємо «Regedit» (Лапки не потрібні).

Відкривається сам реєстр. Потрібно відкрити наступний розділ.

Тут ми бачимо кілька виконавчих файлів (найчастіше один – «за замовчуванням»). Поруч з ним вказано значення «% 1»% *.

Бачите що-небудь, що не відповідає еталону?

Клікайте двічі на файл і міняйте значення вручну.

Зберігайте і перезавантажуйтеся.

Відсутня необхідне ПЗ:

Як виправити помилку «Не є додатком win32», якщо всі попередні кроки зроблені, а результату немає?

Потрібно качати або оновлювати системне ПО. Кожному з додатком потрібні допоміжні програми, які або дають доступ до певних бібліотекам, або обробляють внутрішні запити, або дозволяють набагато швидше обробляти потоки даних.

Практично кожному компоненту Windows для коректної роботи потрібно 3 елементи:

 1. Microsoft Visual C ++ 2010 року;
 2. Microsoft .NET Framework 4.5;
 3. DirectX.

Останній не обов’язковий, але якщо зібралися пограти, то краще оновлювати бібліотеки до актуального стану.

Встановіть ці три програми, знайти які можна на офіційному порталі Microsoft абсолютно безкоштовно.

Качаємо, встановлюємо, пере завантажуємося, дивимося.

Застаріле ПО:

Досить часто доводиться стикатися з несумісністю програм. Ті, які відмінно себе почували на Windows XP, намертво завмирають в більш нових версіях. Можна спробувати запустити пакет в режимі сумісності з новою ОС.

Для цього натискаємо правою кнопкою по EXE-файлу, тиснемо «властивості».

Далі шукаємо пункт «сумісність».

Тут потрібно поставити прапорець на місці, показаному на скріншоті і вибрати ту ОС, яка стоїть на вашому ПК на даний момент.

Зберігаємося і пробуємо заново.

Якщо не знаєте, яка саме версія Windows інстальована на комп’ютер, то клікніть двічі по іконці «Мій комп’ютер» і потім натисніть на «властивості системи».

У виділених областях показана вичерпна інформація про порядковий номер і розрядності ОС.

Детальніше про Win32:

Що таке Win32. Насправді? Тут варто торкнутися Windows API – середовище розробки для програмістів, які хочуть писати програми для даної ОС. Щоб не вдаватися в подробиці, які мало хто зрозуміє крім самих розробників, скажемо лише, що на даний момент існує 4 ключових підвиду даного API:

 1. Win16;
 2. Win32;
 3. Win32s;
 4. Win64.

Перша версія застосовувалася у всіх початкових версіях Windows аж до появи Windows NT, де і була замінена більш нової і перспективної Win32, яка на даний момент є найпопулярнішою версією.

Версія з приставкою S була перехідною між 16 і 32-бітових, тому як додавала Win16 деякі бібліотеки і можливості більш просунутою версією. Остання на даний момент Win64 заточена вже під нинішні і майбутні платформи корпорації Microsoft, які стрімко набирають обертів.

Наостанок про додаток win32:

Як бачите, якщо EXE-файл не хоче запускатися, то є кілька причин виправити цей недолік. Будьте уважні при скачуванні інсталятора, ретельно перевіряйте джерела, щоб не напоротися на віруси і стежте за тим, щоб програма була написана саме під Windows, оскільки «кроссплатформенних» додатків не існує в природі.

Якщо вони і називаються однаково, то вихідний код для Windows і Linux абсолютно різний, як і дозвіл кінцевого інсталяційного пакета. Будьте уважні.

Ссылка на основную публикацию