Чи можливо завантажувати файли з мережі Інтернет на телевізор Smart

Коли я вперше познайомився з телевізорами з категорії Smart TV, у мене, як і у багатьох інших людей було дуже багато питань стосовно їх апаратних і програмних можливостей. З моменту знайомства з цими пристроями, пройшло вже кілька років і на деякі питання мені вдалося знайти конструктивні відповіді. У даній статті, я хотів би відповісти на найбільш поширені питання відвідувачами, які запитують чи можна завантажувати файли з Інтернету на телевізор в його внутрішню пам’ять або на підключений до нього зовнішній пристрій (жорсткий диск, USB -флеш-накопичувач).

Почну з того, що будь-власником якої моделі ви є і хто її виробник, скачати файли з Інтернету у внутрішню пам’ять телевізора використовуючи браузер ви все-одно не зможете. Підключення таких зовнішніх пристроїв, як жорсткий диск або USB флешка, теж не дасть можливості зберегти на них файл з глобальної мережі. Не має значення якого розміру і розширення файл ви вирішите завантажити, на кінцевий результат це ніяк не впливає.

Всі власники розумних телевізорів знають, що для відтворення відео з Інтернету на ньому, слід використовувати спеціальний додаток інакше через невеликий проміжок часу ви отримаєте помилку про брак пам’яті. На думку представників, браузер в телевізорі потрібен для перегляду та читання тексту та інших матеріалів, що не завантажують пам’ять. Але якщо в сторону відтворення відео в браузері в нових моделях вже робляться перші кроки, то по завантаженню файлів з всесвітньої мережі на зовнішній жорсткий диск або безпосередньо в пам’ять телевізора ніяких зрушень немає.

Як ви розумієте, у мене немає можливості зробити фотознімок повідомлення з різних моделей від всіх іменитих виробників, яке виводитися на екран при спробі завантажити файл на телевізор. Можу сказати, що моделі від LG виводять на екран інформаційне вікно “Завантаження файлів не підтримується”, а пристрої від компанії Samsung сповістить “Неможливо завантажити”. Для прикладу, я зробив фотознімок екрану телевізора Samsung, при спробі завантажити torrent-файл, на одному з сайтів.

Можу припустити, що моделі Smar TV від таких брендів як Toshiba, Sony і Panasonic теж відобразять на своєму екрані щось подібне. Всі виробники переймають один у одного досвід і йдуть в одну ногу з цифровою епохою.

Якщо ви подивіться на цю проблему під іншим кутом, то швидше за все прийдете до думки, що такі функції телевізору ні до чого, адже у нього інше призначення. У нові моделі телевізорів вже не будуть вбудовувати Skype. Одну з наших читачок, ця новина дуже засмутила, але статистика і маркетингові відділи не зважають на нашими бажаннями.

Все ж розумні телевізори мають корисні функції незважаючи на те, що не дають можливості завантажувати файли з мережі Інтернет. Наприклад, ви можете управляти телевізором з планшета або смартфона, відтворювати відео на телевізорі з комп’ютера, що економить час і позбавляє від попереднього завантаження файлу на зовнішній носій …

Якщо ви ще не є власником Smart TV, але вже придивляєтеся до покупки, то рекомендую прочитати статтю про те, як вибрати телевізор і на які параметри слід звернути увагу.

Можливо є якісь сторонні рішення від ентузіастів у вигляді якихось емуляторів або готових модів для закачування файлів і якщо вам про них відомо, то поділіться з нами. Я ж в цій статті, відштовхувався від можливостей телевізора закладених в нього розробниками за умовчанням.

Ссылка на основную публикацию