Chrome FLAGS and Yandex browser – налаштування

Основні браузерні настройки знайомі багатьом. Однак, крім них, система включає приховані відомості, якими в основному, користуються розробники. Деякі функціональні особливості браузерів експериментальні, зрозумілі тільки професіоналам, інші додадуть зручності користувачу.

В яких браузерах є Flags?

Заховані функції є в таких популярних браузерах, як

  • Chrome;
  • Opera;
  • Yandex.

Доступна прихована настроювальна система стає через команду Edge. Щоб вона почала працювати, перейдіть в browser і в рядку пошуку будь-якої пошукової системи напишіть:

– about: flags =>Enter.

Зміни в прихованих налаштуваннях browser може вплинути на прискорення відкриття сторінок, включення додаткового функціоналу, вимикання деяких непотрібних функцій. Вони не рекомендуються для зміни недосвідченим користувачам, так як система браузера може бути порушена повністю. Однак для допитливих, активних, весь час щось шукають дані системні відомості можуть стати в нагоді в якості експерименту.

Як потрапити в приховане меню Mozilla?

Приховане меню будь-якого браузера доступно через вищезгаданий адреса, який потрібно набрати в рядку браузера. У кожного виробника браузера ці настройки відкриваються через певну пошукову систему. Якщо для браузерів yandex, google це flags, то для FireFox це about: config

Перелік прихованих налаштувань постане у вигляді своєрідних посилань.

Якщо ви клацніть по одній з посилань зі списку, вам будуть доступні нові функціональні можливості вашого браузера.

Функціональність прихованих налаштувань

Наприклад, Override software rendering list з налаштувань Chroma відповідає за апаратне прискорення продукту. Якщо його включити, браузеру будуть доступні більше, кількість оперативної пам’яті і інших ресурсів ПК. Однак включена настройка дозволить скоротити час відкриття сторінок з відео і іншого.

Experimental canvas features – також відповідає за перегляд веб сторінок. Вони є невід’ємною частиною HTML5

Включена функція GPU Accelerated Canvas 2D звільнить основний процесор за допомогою підключення CPU відеокарти. Це буде впливати на набагато кращу продуктивність при показі «важких» сторінок.

Composited render layer borders функція автоматичного переносу тексту регулює ширину абзаців так, щоб вони містилися на екрані.

Список захованих можливостей значний. Для прискорення browser досить включити обробку сторінок за допомогою графічного процесора і опцію вторинного джерела для показу веб ресурсів.

Вимкніть експериментальну конвеєрну обробку HTTP запитів.

Список прихованого опціонала в Mozilla FireFox ще більше. Підхід до поліпшення функціоналу browser дещо іншою. Призначення опцій змінюються вручну або вони створюються знову. Найпростіше копіювати і вставити потрібний функціонал в поле «Пошук».

За рядку пошуку потрібно клікнути двічі мишею. З’явиться функціональне діалогове вікно. У нього потрібно вводити відповідні параметри, наприклад:

Тисніть ок.

Тепер деякі важливі параметри:

security.dialog_enable_delay – 0 прибере гальмування встановлених доповнень
layout.word_select.eat_space_to_next_word – false при виділенні частини тексту подвійним клацанням не захоплюватиме пробіл після тексту
layout.spellcheckDefault -2 організовує перевірочну роботу орфографічних помилок
browser.display.focus_ring_width – 0 видалить пунктирне доповнення до заслання
browser.urlbar.autoFill -true ввімкнути автоматичне поява адреси в рядку пошуку

browser.sessionhistory.max_total_viewer -2 – включить кешування сторінок, а – 0 повністю відключить параметр

browser.sessionhistory.max_entries -10-30 звільнить оперативку, обмеживши число кроків кнопки «вперед-назад».

Приховані опції браузера Опера відкривають конфігурацією opera: Flags.

Ссылка на основную публикацию