Chrome Components Pepper Flash – перевірити оновлення в браузері

Проблема безпеки в мережі завжди актуальна і стоїть досить гостро. Уразливість багатьох програм і додатків, їх нестабільна робота і висока ригідність змушують розробників відмовлятися від їх використання на користь більш стабільних і надійних рішень. Прикладом подібного є те, що сталося з компонентом «Adobe Flash», на зміну якому в сучасних браузерах приходять альтернативні варіанти, одним з яких і став «Pepper Flash».

В даному матеріалі я розповім, що таке Chrome Components Pepper Flash, а також поясню, як перевірити оновлення Pepper Flash в вашому Гугл Хром.

Вчимося оновлювати компонент «Pepper Flash»

«Adobe Flash» і «Pepper Flash» – в чому різниця

На просторах Рунета досить часто плутають ці компоненти, не роблячи між ними ніяких відмінностей. Однак відмінності існують, і вони суттєві, так як зазначені компоненти використовують різний API.

У той час як «Adobe Flash» використовує більш ранній «NPAPI» ( «Netscape API», почав розроблятися ще в 1995 році компанією «Netscape Navigations», і продовжив свій розвиток в «Adobe Systems»), то «Pepper Flash» використовує більш сучасний «PPAPI» ( «Pepper Plugin API», розроблений компанією «Google» в 2009 році, продовжує вдосконалюватися до сих пор).

Кілька років тому «Adobe Systems» відмовилася від подальшого розвитку технології «Adobe Flash» на NPAPI, зосередившись лише на поліпшенні безпеки компонента за допомогою відповідних оновлень. У той же час компанія Google продовжувала розвивати «Pepper Flash», зумівши залучити до цього процесу і фахівців з «Adobe Systems». Нині «Pepper Flash» повсюдно використовується в роботі браузера «Google Chrome».

Робота «Pepper Flash» дозволяє забезпечити стабільну роботу браузерних плагінів

Сама технологія «PPAPI» є подальшим розвитком і вдосконаленням «NPAPI», покликаним зробити плагіни для ваших браузерів більш безпечними і мобільними. При цьому дані технології між собою не сумісні.

Chrome Components – як перевірити оновлення

Оскільки компонент «Pepper Flash» регулярно оновлюється компанією «Google», то буває досить мати найсвіжішу версію браузера Хром, і вчасно встановлювати на ПК всі відповідні оновлення. При цьому даний браузер також має можливість оновлення окремих компонентів, одним з яких і є «Pepper Flash».

  1. Для реалізації даного завдання досить запустити ваш «Google Chrome», набрати в адресному рядку: chrome: // components і натиснути Enter. Не плутати з адресою розширень Chrome Extensions.
  2. У списку компонентів необхідно знайти компонент «pepper_flash» (при наявності оного), і натиснути на поруч розташовану кнопку “Перевірити оновлення”.
  3. Після цього система перевірить наявність оновлень для зазначеного компонента, і при знаходженні таких зробить оновлення компонента до найсвіжішої версії.

Натисніть на “Перевірити оновлення” для оновлення вашого «pepper flash»

При цьому не рекомендую зловживати такими вибірковими оновленнями. Буде краще постійно мати на своєму комп’ютері найсвіжішу версію браузера Хром, що забезпечить стабільну і надійну роботу зазначеного веб-навігатора.

висновок

В даному матеріалі мною було розглянуто оновлення для компонента Pepper Flash в браузері «Google Chrome» за адресою Chrome Components. Слідкуйте за регулярними оновленнями для вашого браузера, цього гарантує його стабільну і надійну роботу в майбутньому.

Ссылка на основную публикацию