Чому у мене нічого не виходить

Оновлено – 2017-01-25

Чому у мене нічого не виходить? Багато, хто намагався або намагається заробити на просторах інтернету рано чи пізно задаються таким питанням. Найголовніше, що я вам хочу сказати, так це те, що ви швидше за все не винні в тому, що у вас не виходить заробити в інтернеті.

Я вже не перший рік спостерігаю за успішними підприємцями рунета, і сама не раз пробувала зайнятися заробітком, і зрозуміла, що все залежить не тільки від бажання заробити, але є ще чимало причин, за якими одні майже відразу вливаються в струмінь заробітку, а іншим треба буквально зламати себе, і свої стереотипи щоб почати заробляти.

Я вам розповім про себе і ви самі зрозумієте, що заважає і вам вийти на рівень заробітку, що відрізняється від того заробітку до якого ми всі звикли з покон віків. Я не хочу сказати, що у вас точно такі ж проблеми, як і у мене, але напевно багато в чому ви впізнаєте себе і можливо зможете в подальшому уникнути тих помилок, які здійснюю я, ось уже на протязі декількох років роботи в інтернеті.

Чому у мене нічого не виходить

Почалося все з того, що мені просто захотілося мати свій сайт. Було це в 2004 році. Кілька років я про це тільки мріяла, але у мене не було можливості зайнятися цим через те, що у нас вдома був тільки один комп’ютер, і той окупований моїм чадом. Дочуля сиділа за ним постійно, а віднімати у неї «іграшку», як будь-яка любляча мати, я не могла.

Тим більше у неї вже був свій сайт, і вона цим дуже пишалася. Не всяка дівчина в 13 років має свій сайт. А ви згадайте, який тоді ще був інтернет? Швидкість мізерна, а оплата погодинна. Та й сайти тоді були на двигунах, як зараз, а повністю на чистому HTML. Це зараз його може вести будь-яка домогосподарка, а в той час створення і ведення свого сайту було чимось із розряду вищих технологій. На таких людей дивилися, як на інопланетян.

Звичайно, ці сайти разюче відрізнялися від сучасних. Вони були більше схожі на щоденники чи барвисті листівки, з переливаються сердечками, стрічками і квіточками. В основному цим займалася молодь. Вони створювали всякі барвисті картинки і обмінювалися ними. Ніяких сайтів для заробітку і всюдисущої реклами, не було і в помині. Все було безкоштовним і доступним.

Це зараз в інтернеті кроку не ступиш, щоб щось не продавалося або у не рекламувався. Зараз сайт не створює тільки бомж, і то не факт. Всі щось продають або рекламують чужий товар або послуги. З одного боку начебто так і повинно бути, чому людина повинна задовольнятися тільки своєю убогою пенсією або зарплатою, якщо у нього є корисні комусь знання або товари, але з іншого боку, подивіться, наскільки ми зубожіли духовно. Начебто грошей стало більше, а народ – зліше. Є, над чим подумати!

Але давайте повернемося в ті зовсім далекі часи, коли грошей ще було зовсім не так багато. Особисто у мене грошей, щоб купити ще один комп’ютер, теж не було. Ми ледве-ледве зводили кінці з кінцями. Я і так постійно була в боргах, викручуючись, як гудзик – з петлі в петлю.

Минуло кілька років, але мрія моя не тільки не згасла, а навіть навпаки посилилася. Тепер уже Інтернет став швидкісним, і оплата була не по годинах, а безлімітного. Я не сиділа ці роки склавши руки. Багато знайомих просили перевстановити систему на комп’ютері або навіть полагодити сам комп’ютер. Грошей я з них не брала, не давало можливості комуністичне виховання. Зараз молоді це вже не зрозуміти, а наше покоління мене зрозуміє. Щось продавати або робити за гроші в наш час вважалося, мало не злодійством. І це нам настільки втовкмачили, що навіть після розвалу союзу багато так і не змогли перебудуватися. Особисто у мене до цих пір залишилося це помилкове відчуття сорому.

Загалом, я просила людей за свою роботу дарувати мені запчастини для комп’ютера. Ось таким чином я зібрала собі ще один комп’ютер. Тепер постало питання, як його під’єднати до інтернету. Знову накупила купу книг по локальних мережах і стала вивчати. Незабаром питання підключення другого комп’ютера до інтернету було вирішено, і я кинула всі свої сили на вивчення сайтобудування.

Спочатку я створила свій сайт на своєму комп’ютері в програмі Dreamweaver. Він був на чистому HTML. Але дочка сказала, що такі сайти вже майже ніхто не робить, і запропонувала мені знайти безкоштовний хостинг. Що таке хостинг і домен, для мене було темним лісом з вовками.

Перший мій сайт з’явився на безкоштовному хостингу Юкоз. Я стала безкоштовно роздавати з нього комп’ютерні програми. Мені постійно все не подобалося в його оформленні, і я без кінця його переробляла. Зовнішній вигляд мого сайту не відповідав моїм уявленням, а переробляти шаблон я тоді ще не вміла.

Півроку я промучилася з цим сайтом, і зрозуміла, що це не моє. Не цікаво мені стало. Відвідуваності майже немає, і тема мене не зачіпає. Я й гадки не мала про те, що сайт ще треба і просувати. Мені здавалося, що все станеться як в грі, побудував будинок, і люди самі в нього заселятися.

Незабаром я знайшла ще один безкоштовний хостинг, але з гарними зручними шаблонами, і що найцікавіше із заробітком. Це був мій улюблений блогспот. Я до сих пір шкодую, що пішла з нього. Серед сайтостроителей цей хостинг вважається поганим тоном. А мені він подобається. І найбільше сподобалося те, що тобі відразу пропонують заробити на розміщенні на твоєму сайті рекламних блоків від компанії AdSense. Мало того, що ти безкоштовно ведеш свій сайт, так ще й заробити можеш.

Правда, для заробітку теж треба добре потрудитися. В Інтернеті нічого з неба не падає, і шахрайство теж не пройде. Про це можете відразу забути. Якщо пару раз у вас і вийде когось обдурити, то незабаром ви за це добре поплатитеся.

Зараз безліч курсів про заробітки в інтернеті. Їх не створює тільки той, хто лежить в реанімації. Всі стали продавати свої і чужі знання направо і наліво. Але найчастіше це просто лохотрон. Ніколи і ніхто чесним шляхом не заробляють в Інтернеті відразу шалені гроші. Не введи на такі заклики.

Якщо хочете заробляти, то цього треба багато і серйозно вчитися у таких людей, як Олена Мейсак, Євген Попов, Михайло Преснецов, Олексій Захаров. Можете подивитися їх курси і навіть стати партнерами по заробітку.

Але заробити на блогспот у мене не вийшло. Сайт молодий, відвідуваність мізерна, а наша пошукова система Яндекс такі сайти не просуває, тому що хостинг зарубіжний. Заробляти на партнерських програмах у мене не вистачає терпіння. Тут треба зовсім інший склад характеру. А мені подобатися займатися всім, і графікою, і відео, і фотографією, і веб-дизайном, і слайд-шоу, і ремонтом комп’ютерів, і створенням електронних книг і багато чого ще.

Загалом, мені цікаво все, і природно на все часу не вистачає. А для заробітку в інтернеті треба обов’язково вибрати тільки один напрямок і працювати тільки в ньому. Тому я більше віддаю перевагу заробіток на відеохостингу Ютуб, рекламі, і рекламних блоків AdSense і Адвертур.

Знову ж для гарного заробітку на Ютубі треба створювати цікаві відео, а для заробітку на рекламі необхідна хороша відвідуваність. Мені ж займатися цим всім просто не вистачає часу, а іноді просто лінь. Хочеться більше часу витрачати на свої хобі, а для заробітку в інтернеті треба всі сили витрачати тільки в одному напрямку. Розпорошуватися не можна!

До того ж навіть просто ведення свого блогу чи сайту означає повну віддачу себе саме цій справі. У вас не буде часу на телевізор, гулянки, полежіваніе на дивані тощо. У вас не буде часу навіть на поточні справи. У всякому разі перші пару років, це точно.

Так, що якщо ви хочете почати свій бізнес в рунеті, то подумайте спочатку, а воно вам треба. Може ви зовсім не пристосовані для заробітку через глобальну мережу. Але якщо ви ведете свій бізнес на землі, то інтернет буде для вас хорошою підмогою. Вам в будь-якому випадку обов’язково необхідно виходити на простори інтернету і створювати свій сайт-візитку.

Заробляти в Інтернеті можна по-різному. Можна створювати слайд-шоу на замовлення, фотографією, створенням фільмів, або сайтів та інтернет-магазинів, створення фотокниг, або колажів, ретуші фотографій, створення картинок для сайтів, створення своїх електронних книг на будь-яку тематику (починаючи від рецептів з кулінарії, закінчуючи установкою унітазу). І це ще далеко не повний список можливого заробітку в інтернеті.

Інше питання, що не всі можуть там заробляти в силу свого характеру і життєвих обставин. Спробуйте, може у вас і вийде. Можливо, що ви самі не знаєте, який потенціал у вас закладений. У будь-якому випадку, ви нічого не втрачаєте, а ось придбати можете багато, починаючи від нових знань і досвіду, і закінчуючи дійсно хорошими грошима.

Ось я вам і пояснила, чому у мене нічого не виходить.

Ссылка на основную публикацию