Чому Tom Clancy’s The Division не починається: основні причини

Не так давно в світі ігор з’явився новий жанр – MMO-шутер, який набирає все більшої популярності. Однією з найяскравіших новинок цього жанру є Tom Clancy’s The Division. Сюжет цього MMO-шутера унікальний, є безліч оригінальних доповнень, яких поки ще не було ні в одному іншому шутере. Графіка теж на висоті, від чого буває, що Tom Clancy’s The Division не починається або вилітає під час гри.

Що робити якщо Tom Clancy’s The Division не запускається?

Буває, що Tom Clancy’s The Division може несподівано перестає запускатися. Одна з найчастіших причин – це падіння серверів. В цьому випадку необхідно почекати деякий час, після чого знову спробувати запустити гру.

Також причина може полягати в установленому на вашому комп’ютері антівірусника, який запустив перевірку і заблокував запускає файл. Для того щоб цього уникнути, необхідно додати файл до списку винятків. Іноді антивирусник і зовсім видаляє його. В цьому випадку потрібно перевстановити гру, відключивши перед цим фаерволл і інші програми, які можуть перешкодити встановленню.

Якщо у вас помилка: Delta 20010186, 20000984 або подібні, корінь проблеми може полягати в наступному:

  1. Сервера гри тимчасово недоступні.
  2. У вас включений брандмауер або фаерволл.
  3. Нестабільна зв’язок з інтернетом.

При частих помилках найчастіше проблема полягає в тому, що у вас включений брандмауер або гра не додана в список виключень антівірусника. Якщо MMO-шутер вилітає рідко, турбуватися не варто, це тимчасові проблеми на сервері, які стосуються всіх гравців.

Буває, що Tom Clancy’s The Division не починається в стиме (Steam) або Uplay, тоді як окремо через запускає ярлик все працює. Зазвичай причиною цієї проблеми є перевантаження ігрових серверів або їх падіння. Іноді причина може бути в неоновленою до останньої версії клієнта, якщо у вас відключено автоматичне оновлення в Steam.

Чому Tom Clancy’s The Division вилітає?

Якщо MMO-шутер вилітає після ролика на робочий стіл або при зміні на повноекранний режим, то у вашого комп’ютера недостатньо потужні характеристики. Швидше за все перевантажений жорсткий диск або не вистачає оперативної пам’яті. Відкрийте диспетчер задач (Ctrl + Alt + Del) і перевірте завантаженість жорсткого диска. Якщо все-таки причина криється в цьому, необхідно по можливості перенести гру на SSD.

Що робити, якщо на вашому комп’ютері недостатньо оперативної пам’яті? Спробуйте закрити всі програми, браузери, навіть антивирусник, перед входом в MMO-шутер.

Вильоти можуть бути і з-за відсутності важливих драйверів. Перевірте, щоб у вас обов’язково були встановлені всі версії Microsoft Visual C ++ від 2005 до 2016 року. У вас також повинен бути встановлений DirectX 10, 11 і 12.

Ще одна часта причина вильотів або чорного екрану – це антивірус. Він любить запустити перевірку вашого ПК в самий невідповідний момент, через що комп’ютер може зависнути або почати сильно гальмувати.

Ссылка на основную публикацию