Чому сьогодні не працює Аська, які були проблеми 18 жовтня 2020 року

Часто у користувачів, які спілкуються за допомогою ICQ, виникають проблеми з роботою програми. Зараз ми спробуємо розібратися, чому месенджер перестає працювати або підключатися.

Чому Аська може не працювати і не підключатися

Неправильний логін або пароль.

Деякі користувачі не можуть зайти в свій профіль через набраного з помилками UIN – номера Аськи або пароля. Це трапляється, якщо клавіатура переключена на російську мову. Перейдіть на англійську і знову введіть пароль.

У разі точного набору логіна і пароля ви отримуєте сповіщення, що вони не вірні, спробуйте змінити пароль. Усі облікові записи ICQ прив’язуються до e-mail. Щоб змінити пароль, вам потрібно запитати його зміну з офіційного сайту icq.com. Новий пін надішлють на той поштову скриньку, яку ви вказали при реєстрації. Після отримання листа спробуйте знову зайти в Аську, вказуючи новий пароль.

Зміна протоколу.

Таке буває, коли розробники змінюють протокол ICQ, але попередження про зміну розіслані були. Дана процедура необхідна для боротьби з альтернативними клієнтами миттєвих повідомлень. При зміні протоколу потрібно оновити свою Аську до нової версії. Вона випускається компанією тим же днем, коли змінювався протокол. Оновлення клієнта має вирішити проблему непрацюючого додатки.

Сервер заблокований.

Якщо вдома проблем з програмою не виникає, а на робочому місці ви не можете зайти в ICQ, то, швидше за все, що розважальні сайти заблоковані адміністратором підприємства. У цей список потрапляє і Аська. Це робиться з метою продуктивності і ефективності роботи співробітників компанії, щоб вони не відволікалися від основної роботи.

Відсутня інтернет-підключення.

Нерідко трапляється, що користувач не може увійти в месенджер через відсутність підключення до інтернет-мережі або низькою його швидкості. Щоб перевірити, чи працює інтернет, зайдіть на який-небудь з сайтів і перевірте з’єднання. Можна ще скористатися програмою, через яку ви підключаєтеся до мережі, де видно швидкість з’єднання. Нестабільний інтернет теж є причиною відсутності зв’язку з ICQ. Спробуйте здійснити вхід в Аську трохи пізніше.

Бувають обставини, що програма не може підключитися до сервера. Причини виникнення такої неполадки можуть бути різні. У такому випадку спробуйте зробити підключення самостійно. Для цього в меню Аськи знайдіть «Налаштування» і зайдіть в них. Тут перейдіть в розділ «З’єднання», поставте галочки біля пунктів «Ручні настройки» і «Підключитися через НТТР» потім з меню «Протокол» виберіть «НТТР». Тепер знайдіть в інтернеті сайт з альтернативними проксі-серверами. Перейшовши за посиланням, ви потрапите на сторінку з проксі-серверами, де побачите цифрові комбінації. Вибравши одну з них, введіть довге число з точками в поле «Вузол», а чотиризначний в поле «Порт» і натисніть «Ок». Якщо зв’язку немає, то цей проксі вже не працює, намагайтеся використовувати інші, поки не підключіться.

Що сталося з ICQ 18 жовтня 2017 року

18 жовтня 2017 року користувачі з усього світу стали скаржитися на нестабільну роботу месенджера, як на комп’ютерах, так і на мобільних телефонах. У багатьох не відправлялися повідомлення, пропали контакти або не виходило зайти в профіль через невірне логіна або пароля, хоча вводили все правильно.

Саме в цей день були зафіксовані спалахи на сонці і сильні магнітні бурі, внаслідок чого робота сервера дала збій.

Але незабаром розробники усунули неполадки і ви можете з задоволенням користуватися однією з найстаріших служб.

Ссылка на основную публикацию