Чому після заправки картриджа принтер не друкується або смугами

Виробники, які займаються випуском сучасних друкуючих пристроїв, намагаються робити свою продукцію максимально корисною і зручною в роботі. Але, на жаль, їм так і не вдалося вирішити проблему неякісної друку принтера, з якою стикається практично кожен користувач.

Принтер і нові картриджі

Про що піде мова:

Принтер зовсім не друкується після установки повного розхідники

Чому після заправки картриджа принтер не друкується – це питання, яке часто хвилює кожного власника даного пристрою.

Така поведінка приладу можна пояснити однією з наступних причин:

 • Обрані чорнило, не сумісні з принтером Canon, HP або іншої фірми. Щоб цього уникнути, необхідно підбирати для заправки картриджа фарбу відповідного типу. Важливе значення має і її термін придатності.
 • Картридж засох, так як стояв без роботи протягом тривалого часу. Вирішити проблему зможе його промивка або заміна.
 • Расходник був встановлений неправильно.
 • На принтері Canon або HP відсутні потрібні драйвера.
 • Відбувається блокування чіпа, який відповідає за друк. Це може статися через перевищення ліміту витрат фарби.

З цих причин принтер Canon Не друкує після заправки картриджа. Така ситуація може статися і з пристроями від інших популярних виробників.

Бліда друк після заправки принтера

Нерідко трапляється, що після заправки картриджа принтер погано друкує. Якщо HP або Canon почав давати бліду печатку, значить, сталося ось що:

 • Модель оснащена невідповідним або низькоякісним тонером. Заправників не завжди вдається правильно підібрати потрібний елемент для конкретного пристрою. Це і є відповідь на питання про те, чому може виникнути збій в роботі роздруковує апарату.
 • Якщо прилад погано друкує, значить, були пошкоджені окремі елементи картриджа. Його заправка лише посилює проблему.
 • Блідість друку може бути обумовлена ​​запиленням гармати лазерного апарату Canon, HP або іншої фірми. До такого результату також призводить наявність шару бруду на світлодіодних лінійках.

бліда друк

Існують і інші причини, які пояснюють, чому після заправки картриджа принтер HP Не друкує належним чином. Погано відображений текст або картинка на аркуші свідчить про наявність несправності всередині пристрою. Якщо користувач спостерігає це після заправки розхідники, то йому варто віднести прилад до майстра для проведення діагностики.

Поява на аркушах смуги під час друку після заправки принтера

Чому після заправки картриджа принтер друкує смугами – це ще одне питання, яке турбує користувачів.

Друк смугами

Таку реакцію можна спостерігати з кількох причин:

 • Заправка картриджа була проведена не в повному обсязі, тому швидко закінчилася фарба в принтері HP, Canon або будь-який інший фірми. Барвника вистачає лише на роздруківку окремої смуги на папері.
 • Засохли чорнило в головці розхідники, завдяки якому пристрій друкує.
 • Стався збій в роботі головки. Також після проведення заправки картриджа принтер друкує погано через вихід з ладу шлейфу. В результаті цього з’являється смуга на аркуші.

Причини виходу з принтера білого або чорного листа

Якщо з пристрою під час роботи виходить білий аркуш, винен збій програмного або ж технічного характеру.

Друк білим аркушем

У першому випадку причина криється в наступному:

 • Сталося пошкодження файлу.
 • Відсутній необхідний драйвер.
 • Виставлені неправильні настойки приладу, через які той друкує чисті аркуші.
 • Присутній конфлікт з ПО.

Якщо заправка картриджа проведена і користувач впевнений, що в програмному забезпеченні немає ніяких збоїв, значить, були допущені помилки з технічного боку:

 • Установка неякісного тонера або засихання чорнила в картриджі.
 • Неправильна прошивка розхідники.
 • Пошкодження порту з боку приладу.

Вкрай рідко, але все-таки користувачам доводиться стикатися з ситуацією, коли з принтера виходить чорний лист.

Чорний лист на виході

Пристрій друкує повністю залиту фарбою папір з таких причин:

 • Відбулася засвічення фотобарабана. Дана деталь дозволяє пристрою отримувати інформацію з підключеного комп’ютера. Щоб та прийшла в непридатність, досить просто підставити її під сонячні промені. Світло моментально виводить фотобарабан з ладу. Правильність заправки картриджа на це ніяк не впливає. Через час ситуація вирішиться сама собою. Якщо прилад і далі друкує неякісно, ​​буде потрібно заміна пошкодженої деталі.
 • Були забруднені контакти. Ця проблема дуже поширена. Таке може статися, якщо контакти розхідники стикаються з контактами блоку живлення. Небажано самостійно очистити забруднилися елементи, так як їх легко пошкодити.
 • Прилад друкує чорні листи з-за відсутності коротрона (спеціального дроту для подачі напруги). Заправник просто може забути поставити його по завершенні роботи. Дана проблема поширена серед недосвідчених майстрів і користувачів, які самостійно займаються наповненням витратних матеріалів чорнилом. І це одна з причин, чому такі завдання все-таки варто довіряти професійним майстрам.
 • Є збій в роботі високовольтного блоку живлення або іншої важливої ​​деталі. У цьому випадку на расходник нарікань немає. Вся проблема ховається в самому пристрої. Щоб визначити це, необхідно встановити картридж в інший прилад, і вже на ньому перевірити якість його роботи. Якщо листи роздруковуються нормально, то поломка саме в апараті, а значить, йому потрібно терміновий ремонт.
 • Була використана невідповідна папір. Кожен користувач повинен знати, що для роздруковувати лазерних пристроїв не можна застосовувати листи, призначені для факсів. Під час роботи приладу вони нагріваються і чорніють.

Розпізнати правильну причину несправності роздруковувати апарату дозволить професійна діагностика. Лише виявивши поломку, можна буде сказати, чи варто звинувачувати в неякісної друку заправлений картридж або ж до такого результату призвів збій в роботі самого пристрою.

Ссылка на основную публикацию