Чому не встановлюється Adobe Flash Player: причини і їх рішення

Рано чи пізно, кожен користувач стикається з таким додатком, як Adobe Flash Player. Це мультимедійна платформа, призначена для відтворення флеш анімації, ігор і банерів. Велика частина сучасних сайтів, не відкривається, якщо не встановлено подібний додаток. На жаль, бувають випадки, коли програма не може бути встановлено.

Існує кілька причин, через які не встановлюється флеш плеєр. Щоб усунути помилку, необхідно проаналізувати всі можливі випадки. Тільки після виявлення проблеми, потрібно повторно встановити Adobe Flash Player.

Основні причини збоїв в установці

На форумах часто можна зустріти повідомлення: «не можу встановити флеш плеєр». Існує величезна кількість причин, через які не встановлюється додаток. До основних проблем можна віднести:

 • Запущені інтернет-оглядачі;
 • Неправильна версія інсталяційний файл;
 • Системний збій;
 • Застаріла версія браузера;
 • Вплив шкідливих програм;
 • Конфлікт між старою і новою версією;
 • Блокування процесу установки антивірусом;
 • Конфлікт запущених процесів;
 • Нестабільне підключення інтернету;
 • Оновлення Java-платформи.

Слід зазначити, що існують і інші причини, але з ними користувачі стикаються вкрай рідко.

Працюючі веб-навігатори

Багато користувачів не розуміють, чому не встановлюється Adobe Flash Player. Найпоширенішою причиною вважається запущений браузер. Після завантаження програми, потрібно закрити відкриті інтернет-оглядачі, а потім приступити до установки плеєра.

Якщо ж браузер не закрите, програма не буде встановлена, але при цьому з’явиться відповідне повідомлення. Для усунення помилки досить закрити веб-навігатор. Потім необхідно повторити установку програми.

Неправильна версія встановлюваного файлу

Якщо ви скачували програму з торрента або іншого схожого сайту, може виникнути проблема сумісності браузера з дистрибутивом. Щоб подібної ситуації не відбувалося, слід скористатися офіційним джерелом.

Після переходу за адресою «get.adobe.com/ru/flashplayer» відкриється сторінка завантажити програму. Щоб вибрати відповідний дистрибутив, необхідно клікнути по напису «Потрібен програвач для іншого комп’ютера».

На наступному кроці залишиться тільки вибрати потрібний файл і натиснути «скачати». Якщо все зробити правильно, роботу буде відновлено.

системний збій

Іноді користувачі пишуть: «Установлюю адоби флеш плеєр, але з’являється помилка …». Можливо, стався системний збій. Причин викликали подібне порушення може бути безліч. Не варто намагатися встановлювати програму, до того поки буде не перезавантажений комп’ютер.

Коли пристрій включиться, потрібно повторно встановити Adobe Flash Player. Проблема більше не з’явиться, а програма встановиться на ваш комп’ютер. Якщо помилка залишилася, рекомендується розглянути інші причини і їх рішення.

застарілий браузер

Флеш плеєр інтегрується в браузер, саме тому важливо, щоб версія інтернет-браузера була завжди актуальною. В іншому випадку може виникнути помилка і програма не буде встановлено.

Найчастіше користувачі використовують для роботи з веб-сайтами:

Що стосується браузера Google Chrome, то він не підтримує флеш плеєр. Коли оновлення буде завершено, потрібно перезавантажити ПК. Після цього залишається тільки повторити спробу установки плеєра.

Вплив шкідливих програм

Часто на форумах можна зустріти повідомлення такого змісту: «Завантажую Flash Player, намагаюся його запустити, але ніяких дій не відбувається …». Подібна ситуація може виникати в тому випадку, якщо комп’ютер заражений вірусом, внаслідок чого не виключена поява системних помилок.

Слід зауважити, що проблема установки, пов’язаної з вірусами зустрічається вкрай рідко. Щоб виявити шкідливе ПЗ, рекомендується скористатися утилітою Dr.Web CureIt або іншим антивірусом. Якщо «захисник» виявить вірус, його повинні забезпечити надійне зберігання, а потім перезавантажити комп’ютер.

Іноді бувають випадки, коли антивіруси не можуть впоратися з виниклою загрозою. В цьому випадку, рекомендується провести відновлення системи. Для цього потрібно відкрити “Панель управління» і вибрати відновлення.

У вікні, потрібно вибрати розділ «Запуск відновлення системи». Після цього залишається визначитися з точкою відновлення, а потім приступити до відкоту системи до попереднього стану. Коли комп’ютер перезавантажиться, можна буде спробувати повторно встановити флеш плеєр.

Важливо відзначити, що в процесі відновлення, всі програми, встановлені після вибраної дати відкату будуть видалені (включаючи шкідливе ПО). Процес не зачіпає тільки файли користувача.

Конфлікт між старою і новою версією

Flash Player повинен встановлюватися швидко і без будь-яких проблем. Слід зазначити, що нова версія конфліктує зі старою. В процесі установки з’являється помилка. Щоб усунути проблему, необхідно видалити старий плеєр. Це можна зробити з панелі управління.

Коли програмний продукт буде видалений, необхідно перезавантажити комп’ютер. Після завантаження можна її раз встановити флеш плеєр. В цьому випадку, проблем не виникне.

Блокування процесу установки антивірусом

Не виключені випадки, коли додаток завантажується, запускається, але з’являється повідомлення, що воно заблоковане антивірусної системою. Насправді проблема несерйозна. Для її усунення досить на кілька хвилин відключити антивірус або перевести його в ігровий режим. Потім необхідно ще раз завантажити файл, щоб встановити його. Після закінчення процесу інсталяції слід включити антивірус.

Слід зазначити, що кожна антивірусна система відключається по-своєму. У більшості випадків достатньо натиснути правою кнопкою миші по значку антивірусу, розташованого в треї (правий нижній кут робочого столу), а потім вибрати відповідний пункт.

Конфлікт запущених процесів

Бувають випадки, коли відбулося невелике зависання системи, і користувач кілька разів запустив інсталятор. У подібній ситуація, додаток не буде встановлено, а також з’явиться помилка.

Щоб усунути проблему, необхідно викликати диспетчер задач. Це можна зробити двома способами:

 1. Натиснути кнопок Ctrl + Shift + Esc
 2. Натиснути правою кнопкою миші на панелі завдань.

У вікні, необхідно перейти у вкладку «Процеси». У лівій колонці потрібно відшукати всі процеси, пов’язані з Flash Player. Потім слід клікнути по обраної написи правою кнопкою миші. У контекстному меню потрібно вибрати пункт «Зняти задачу».

Коли всі зайві процеси будуть завершені, вам необхідно ще раз запустити інсталяційний пакет. Установка пройде без помилок.

Нестабільне підключення інтернету

Слід пам’ятати, що на ПК скачується не як така програма, а завантажувач. Після запуску exe-файлу, будуть завантажені і установка всіх необхідних компонентів. У тому випадку якщо у вас нестабільне інтернет-з’єднання може виникнути збій.

Коли доступ до інтернету буде відновлений, необхідно повторити процес завантаження і установки. Найчастіше достатньо кількох хвилин стабільного доступу, щоб інсталяція була завершена.

Оновлення Java-платформи

Якщо після всіх рекомендацій проблема з установкою Flash Player була усунена, рекомендується оновити Java-платформу. Для цього слід перейти за URL-адресою: «https://www.java.com/ru/download/».

У вікні, необхідно клікнути на кнопку «Завантажити Java безкоштовно». Як тільки дистрибутив буде завантажений на комп’ютер, його потрібно запустити. Потім залишається потрібно виконувати вимоги інсталятора.

Як тільки Java-платформа буде оновлена, можна повторити процес інсталяції флеш плеєра. У більшості випадків, помилки більше не виникають.

висновок

Програма Adobe Flash Player є обов’язковим додатком, без якого буде складно працювати з веб-контентом. Якщо з’явилася помилка при установці, необхідно просто пройтися по вищепереліченого списку. У 99% випадків проблема буде вирішена. Після усунення помилки, скачайте дистрибутив плеєра повторно, а потім встановіть її знову.

Ссылка на основную публикацию