Чому не відкривається Вконтакте? Що робити?

Причин, чому не відкривається Вконтакте, може бути кілька: наявність вірусів, збій налаштувань, несвоєчасна очистка браузера і навіть іноземний IP-адреса. Vk.com регулярно використовують мільйони людей з усієї планети, і відсутність доступу до популярної соціальної мережі може серйозно ускладнити життя користувача. Є кілька способів, як її розв’язати на вашому комп’ютері.

Що робити, якщо не відкривається Вконтакте

Видалення кешу в браузері
При тривалому використанні браузера без видалення тимчасових файлів відбувається порушення нормального функціонування програми. Результатом цього стає зависання браузера, повільне завантаження інформації, неможливість відкриття певних сайтів. У цьому випадку в якості відновлювальної процедури слід очистити кеш браузера.
Зробити це можна зручною програмою для оптимізації системи CCleaner. Якщо ви до цих пір не обзавелися цією вельми корисною утилітою, то її можна завантажити абсолютно безкоштовно з офіційного сайту продукту або з нашого сайту.
Після установки запустіть програму, виберіть вкладку «очищення»І почніть процес шляхом натискання однойменної кнопки:

Після очищення браузера ви не тільки зможете знову насолоджуватися улюбленими сайтами, але і помітите істотне прискорення роботи з веб-сторінками.
Зміна системних налаштувань
Якщо спосіб видалення зайвих елементів в браузері не допоміг відкрити сайт ВК, то необхідно внести зміни в файл hosts, що знаходиться за адресою C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc
1. Відкриваємо файл hosts через програму блокнот:

2. Видаляємо рядок, яка містить в собі адресу сайту Вконтакте:

3. Зберігаємо виправлений файл:

Після внесених змін сайт Вконтакте буде відкриватися. 
Нерідко виникає ситуація, коли через деякий проміжок часу в файлі hosts знову прописується адреса сайту vk.com і проблема з відкриття Вконтакте поновлюється. Це означає, що комп’ютер заражений вірусом, і без його видалення проблему до кінця не вирішити.

Вконтакте не відкривається через віруси

видалення вірусів
Якщо ваша антивірусна програма не впоралася з загрозою, то слід спробувати у використанні лікує утиліту Dr.Web. Завантажити продукт можна з офіційного сайту: він не вимагає установки, тому сумісний з будь-яким антивірусом на вашому комп’ютері.
1. Після запуску програми натисніть Start scanning:

2. Запускається процес пошуку вірусів, а внизу відобразиться список знайдених загроз:

3. Після завершення пошуку натисніть кнопку Neutralize для знешкодження вірусів:

4. Протягом деякого часу антивірус успішно впорається з погрозами:

Якщо всі вищеописані дії не допомогли впоратися з виниклою проблемою, то її можливою причиною міг стати неросійський IP-адреса. Для європейських користувачів періодично вводять обмеження на сайт ВК в цілому або на його розділи в зв’язку з поширенням нелегального контенту. У таких випадках єдиним рішенням стане використання проксі-сервера. 
Питання, чому не відкривається Вконтакте, можна уникнути, якщо уважно ставитися до скачування сторонніх програм. Різні шпигунські утиліти, які розширюють можливості використання популярної соціальної мережі, можуть містити шкідливі файли, які порушують роботу системи. Намагайтеся завантажувати тільки надійне програмне забезпечення і використовуйте якісні антивіруси.

Ссылка на основную публикацию