Чому не приходить код підтвердження ВКонтакте, що робити

Уявіть ситуацію, ви заходите в соцмережу ВКонтакте вас просять ввести код доступу, а він не приходить. Що робити? Розглянемо, чому не приходить код підтвердження ВКонтакте і що робити в такій ситуації.

Що це таке

Код підтвердження використовується для безпеки. Запобігання хакерських атак, спрямованих на підбір пароля від аккаунта. Для доступу до аккаунту, потрібно ввести в спеціальне поле значення з SMS, відправлене на телефонний номер, прив’язаний до аккаунту. Розглянемо докладніше що робити, якщо не приходить код підтвердження VK.

Проблема зі зв’язком

Відбувається ремонт (обслуговування) вежі стільникового зв’язку. Це поширена проблема користувачів, що живуть в не густо населений районах. Немає можливості підключитися до іншого вишці. Що робити? Вийміть SIM-карту з телефону на 15 хвилин. Повторіть спробу.

Неполадки SIM-карти

Зателефонуйте в службу підтримки оператора стільникового зв’язку. Поясніть проблему.

сервер перевантажений

Зачекайте 15-20 хвилин. Зверніться в службу підтримки ВКонтакте. Як це робити розглянемо далі.

фішингових сайтів

Проблема виникає через неуважність користувача. Можливо ви зайшли на шахрайський сайт. Фішингових сайтів – копія офіційної сторінки ВКонтакте. Після введення логіна і пароля з’являється повідомлення, що на телефон відправлено повідомлення. Тільки воно не прийде. Що робити? Звертайте увагу на домен. При підозрі – відразу поміняйте пароль. Якщо виникли сумніви зайдіть з Вікіпедії на сторінку ВКонтакте.

Переадресація внаслідок дії вірусів

Причина – віруси в системі. Перевірте ПК антивірусом. Рекомендую скористатися утилітою CureIT.

Підтвердження не спадає

Натисніть на посилання «Надіслати повторно». Замовте дзвінок від робота. Ця дія усуне проблему.

Проблеми з телефоном

На смартфоні очистіть пам’ять SIM-карти. Причина – переповнене сховище, що використовується для SMS. Перевірте наявність грошей на рахунку. Напишіть повідомлення іншій людині для перевірки.

Перевірте файл Hosts

Hosts – текстовий файл використовується для доступу до сайту, не звертаючись до DNS-сервера. Якщо в ньому вказати IP-адресу та ім’я, звернення до сервера не буде. Це і використовує шкідливий софт для прописування неправильної інформації. Що робити? Відкрийте Hosts текстовим редактором. Наприклад, Блокнотом.

Ссылка на основную публикацию