Чому не працює ПУСК в Windows 10?

Windows 10 дуже часто оновлюється, тому що майже кожен день програмісти і інсайдери знаходять в системі якісь недоліки. Через оновлень, деякі компоненти системи перестають нормально працювати, через що з’являються глюки. Не виняток і повернулося меню «Пуск». Пропонуємо розглянути чому не працює «Пуск» в Windows 10 і як цю проблему вирішити найбільш простими шляхами.

«Пуск» в Windows 10 є молодим аналогом «Пуск» в Windows 7. Тепер він став більш лаконічним і вдосконаленим, перейнявши у свого попередника кращі якості. Тепер новий «Пуск» можна збільшувати / зменшувати, тобто робити зручним конкретно під себе. Але, коли він перестає працювати, звичайних користувачів це не сильно радує, а досвідчених змушує шукати шляхи вирішення. Розглянемо найбільш простий варіант повернення «Пуск» в робочий стан.

 1. Заходимо в утиліту «Виконати» за допомогою комбінації клавіш «Win + R». В поле для введення пишемо: regedit і натискаємо на «Ок».
 2. У реєстрі системи переходимо по шляху:

  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced.

 3. Кількома ПКМ по Advanced і повторюємо дії зі скріншота:
  Перейменуйте створений параметр в «EnableXAMLStartMenu» і вводимо значення «0» в полі нижче. Система обчислення – «Шістнадцяткова». Цією дією ми як би «перезавантажуємо» «Пуск» і відновлюємо його функціонал.
  1. Тепер нам залишається перезавантажити комп’ютер і перевірити працездатність «Пуск» в Windows 10. Він має запрацювати. В принципі, якщо ви не користуєтеся «Пуском», ви можете почекати поки прийдуть офіційні правки (оновлення Microsoft) і функція цього меню відновиться 100%.

  У будь-якому випадку, поки немає оновлень, можна спробувати іншими способами вирішити проблему, але вони будуть більш «різкими».

  Перший спосіб “полагодити” Пуск в Windows 10

  Виконати відкат на попередню точку відновлення системи, яка була створена при першому запуску. Для цього необхідно вимкнути комп’ютер, включити його і не чекаючи появи логотипу Windows швидко натискати F8. З’явиться меню, в якому потрібно вибрати «Остання вдала конфігурація».

  Другий спосіб “полагодити” Пуск в Windows 10

  Найбільш «страшний варіант». Створюємо собі завантажувальний флешку або диск, перевстановлюємо Windows.

  Як бачите, ідеального варіанту вирішення проблеми непрацюючого «Пуск» немає, кожному користувачеві «пощастить» індивідуально в залежності від апаратного забезпечення ПК.

Ссылка на основную публикацию