Чому не працює LTE на iPhone 5s, 6, 6 Plus, 7

Коли Айфон версії 5S тільки вийшов (25.10.2013), багато користувачів почали задаватися питанням дотичного того, як пристрій функціонує з ЛТЕ, тобто 4G, з яким працюють російські оператори зв’язку. До цієї теми інтерес проявляють, і до цього дня, а заснований він на тому, що компанія Apple вирішує самостійним чином питання з приводу співпраці з конкретними операторами.

Відомо, що у багатьох версій iPhone 5s є наявність LTE, однак відсутня можливість для його підключення, незважаючи на те, що всюди є реклама від Білайн, МТС і Мегафон, яка інформує людей про можливості мережі 4G. У цій статті ми постараємося розібратися, чому виникають проблеми з мережами LTE на смартфонах Apple iPhone версії 5s, а також 5 с.

Слід вивчити тему відповідно до такого плану:

  1. Чим є LTE, а також, з якої причини її звикли називати 4G?
  2. iPhone 5s, що працює з використанням російських мереж LTE (конкретна модель).
  3. СІМ-карти, які мають підтримку мереж 4G.
  4. З якої причини представники компанії Apple самостійним чином приймають рішення щодо того, в який період часу і якого саме оператора (Білайн, МТС, Мегафон) може підтримувати LTE при використанні смартфонів Apple iPhone версій 5s, а також 5 с.
  5. Який є справжня область покриття, а також швидкість, з якою здійснюється передача даних по лінії мережі ЛТЕ.

Що являє собою мережу ЛТЕ (4G)

По суті LTE є абревіатурою, яка утворена трьома словами Long Term Evolution, що перекладається як розвиток протягом тривалого періоду часу. Даний вид стандарту на території Російської Федерації операторами, які відповідають за стільниковий зв’язок, називається 4G. Розшифровується G, як «generation» або ж «покоління» в російській варіанті. Мережа 4G є типом передачі інформаційних даних четвертого покоління.

Є ще такі варіанти:

  1. Мережа GPRS;
  2. Мережа EDGE;
  3. Мережа 3G;
  4. Мережі LTE.

Для усвідомлення того, яка конкретно мережу вами використовується в даний момент часу необхідно подивитися на екран свого смартфона в його верхню область. Недалеко від індикатора, який надає користувачеві інформацію про рівень сигналу, може перебувати: GPRS, Е, значок 3G, а також LTE або 4G (в залежності від того, якого оператора на території РФ вам довелося підключити: МТС, Білайн, Мегафон).

У разі відсутності сигналу ЛТЕ через те, ні присутній адекватне покриття, то відбувається поява 3G. У разі його відсутності вам доведеться споглядати значок E. в найбільш рідкісних ситуаціях на екрані смартфона може з’явитися GPRS.

Для яких моделей iPhone можливе застосування російських мереж ЛТЕ

Є відразу кілька різних моделей смартфона iPhone версій 5с і 5S, які класифікуються підтримкою частот ЛТЕ різного типу. Айфони даних версій здатні підтримувати моделі для північноамериканського ринку (GSM і CDMA), країн Європи (модель LTE), російського ринку, країн Азії.

Які різновиди СІМ-карт можуть мають підтримку мереж LTE на території Російської Федерації

Коли Айфони версій 5c / 5s тільки почали надходити в продаж в РФ, мережі 4G працювали тільки у Білайн. На даний же момент часу підтримкою LTE займаються на тільки представники Білайн, але також і МТС, Мегафон. Перш за все, варто поговорити про СІМ-картах.

Коли ми зробили покупку Айфона, то першим ділом здійснили заміну старої «сімки» на саму нову, а потім вирішили випробувати високошвидкісну мережу від оператора Білайн. Однак в підсумку нічого не вийшло. За порадами різних форумів нам довелося пройти шлях до налаштувань системи. Необхідно було здійснити оновлення операторських налаштувань, а потім погодитися з проведенням процедури.

Коли процес був закінчений, то сталося поява тумблера LTE, однак коли смартфон був підключений, то система відмовлялася розпізнавати мережу 4G. У підсумку нам довелося прийти до висновку, що мережа даного типу, яку підтримували Білайн на момент запуску пристрою, була «сирою» і призначалася для проходження тестування.

З яких причин представники компанії Apple самостійним чином приймають рішення щодо того, з яким оператором працювати

Вся ситуація відбувається тільки з тієї причини, що в представника «яблучної» компанії на самому початку проводять тест мережі LTE для кожного окремого оператора, що відповідає за стільниковий зв’язок, після чого здійснюється прийняття щодо використання LTE, при цьому блокування самої можливості здійснюється в зв’язку з тим набором налаштувань, який є у СІМ-карти конкретних операторів. Блокування зазвичай відбувається через те, що оператори мають не до кінця налагодженої функцією CSFB, що відповідає за здійснення переходу з LTE на голосовий виклик.

В якій області є покриття, а також реалізується потрібна швидкість, що відповідає за процес передачі даних по мережі 4G

При відвідуванні офіційного сайту Білайн користувач може виявити карту, на якій зазначаються регіони, в яких здійснюється робота мережі LTE. До моменту виходу Айфона п’ятої версії було в загальній сукупності до дев’ятнадцяти регіонів. В період 2014 року Білайн змогла розширити діапазон прийому даних LTE, довівши його до двадцяти чотирьох російських регіонів. Щоб ознайомитися з даними на 2016 рік рекомендується відвідати сторінку офіційного сайту Білайн. Ось з таких причин не працює мережа lte на iphone 5s.

Ссылка на основную публикацию