Чому не оновлюється погода на айфоне? Основні причини

Apple розуміють, що людям важливо відстежувати стан погодних умов в своєму місті або прилеглої місцевості. Тому, компанія з Купертіно, включила погодне додаток до переліку стандартних програм системи iOS. Цей віджет дозволяє дізнаватися, в режимі реального часу, не тільки місцеві дані по опадам, а й відстежувати їх в інших куточках планети, що вкрай важливо, якщо ви часто подорожуєте по планеті.

Однак, виявилося, що використовувати стандартну програму можуть тільки власники iPhone. Але цей ніяк не означає, що користувачі iPad не можуть подивитися інформацію по опадам: в iOS для планшетів є особливий метео-віджет, який доступний в «Центрі повідомлень». Ця специфічність означає, що налаштовувати метеозведення на сполучених пристроях треба дещо по-різному.

Як налаштувати на айфоне

Як говорилося вище, в стандартний набір iOS для айфонів, входить вдосконалений метеовіджет, налаштувати і користуватися який дуже просто. Для початку, заходимо в «Налаштування», натискаємо на «Конфіденційність» і переходимо в «Служби геолокації» що б подивитися доступ до геопозіціі. Перемикаємо радіо-кнопку в положення «Активувати» якщо вимкнено.

Щоб додати міста, необхідні саме вам, треба запустити однойменне додаток, після чого клікнути на кнопку «Settings» (виглядає як шестерня), яка розташовується в правому куті знизу екрану. В опціях, які відкрилися, можна вибрати альтернативний варіант показу температури, за Фаренгейтом або Цельсієм. Там же знаходиться кнопка (хрестик або плюсик) для додавання нового населеного пункту.

Якщо треба поміняти перелік міст в скролліруемом списку, досить знову відкрити меню, знайти в списку вже непотрібний місто і, за допомогою смаху пальцем справа наліво, відкрити кнопку видалення.

Як налаштувати на Айпад

На iPad немає такої зручної утиліти, як у молодшого брата, але дізнаватися про місцеві метеоумовах можна в «Центрі повідомлень». Дивна особливість операційної системи на планшеті ставить в ступор багатьох власників, але рішення існує. Відкриваємо налаштування, тапнуть на конфіденційність, потім зайти в Служби геолокації і дати доступ «Погоді» до отримання координат. При підключенні до мережі Інтернет, відбудеться надходження інформації та на екрані відобразяться нові дані про тим, що відбувається у вашому окрузі.

Метеопрограмми в App Store

Аппстора пропонує безліч різноманітних утиліт, які постачають інформацію по опадам. Якщо здасться, що інший додаток видає більш уточнені і якісні дані, завжди можна замінити стандартний додаток від Apple, чим-небудь іншим. Різниця полягає в серверах, з яких беруться дані, плюс до всього, настройка таких утиліт, як правило, не важче, ніж стандартного додаток погода.

спеціальні віджети

Стандартно, при включеному доступі метеопріложенія до геопозіціі, дізнатися про місцеві метеоумовах можна в «Центрі повідомлень». Якщо на пристрої встановлено кілька погодних програм, можна самостійно задавати, інформація якого конкретно ПО повинна відображатися в ЦУ.

Для зручності управління, інженери придумали не складно схеми: потрібно викликати «Центр повідомлень», потягнувши шторку у верхній частині екрану, смаху вниз. Якщо пристрій запаролено, попередньо його необхідно розблокувати. Потім тапнуть на кнопку «Змінити», після цього відкриється список іконок програм, в якому можна включити необхідні віджети і вимкнути непотрібні.

Чому не оновлюються інформацію про погоду на iphone

Багато користувачів смартфонів, щоб iphone нерозряджаються, відключають служби геолокації. Зв’язок із супутниками витрачає непристойно багато енергії акумулятора. Утиліта відображення метеорологічних даних, як раз відноситься до подібних пожирачам.

відключений GPS

Чи не оновлюється погода на iphone? Якщо відключено оновлення часового поясу за допомогою супутників GPS, який так само «з’їдає» багато енергії, натиснути на програму, запустити її і закрити. Після цих дій, метеорологічне зведення буде відображатися виходячи не з миттєвого місцеположення користувача, а за замовчуванням, виходячи з вашого часового поясу.

Цей спосіб працює в айФоні 6, але в Айфон 7 налаштовувати метеорологічні дані доведеться по-іншому, тепер під неї виділили 2 окремих перемикача. Один знаходиться в геолокації, другий в – Налаштування – Основні – Оновлення контенту.

У Айфон 7, якщо вимкнути перемикач в геолокації, метеорологічне зведення відображатися і більше не оновлюватиметься, тому що смартфон не знає місця розташування користувача. Тому, щоб бачити погоду, тумблер повинен бути включений.

Варто пам’ятати, що пристрій має бути, будь-яким із способів, підключено до інтернету, або через стільникову мережу, або по Wi-Fi, це потрібно, щоб інформація своєчасно оновлювалася.

Якщо користувача вистачає того, щоб просто запускати додаток час від часу, і так дізнаватися про метеоумови, при цьому немає бажання садити акумулятор, то треба відключити координати обчислюються для «Погоди» і вписати інформацію вручну. У цьому випадку інформація про погоду в шторці не відображаються!

Щоб визначити положення, після того, як відключений тумблер, запустити програму, і справа в самому низу клікнути по меню (трьом невеликим горизонтальним смужках). У новому вікні потрібно вбити назву свого населеного пункту або того місця, про яке хочеться подивитися інформацію про погоду.

Після цього можна або клікнути по верхній смузі, де відображуються інформацію про погоду, щоб завершити додавання населених пунктів, або натиснути на «плюсик», щоб додати ще цікавлять райони. В майбутньому, перемикатися між вікнами з даними, можна смаху вправо / вліво.

Так само, потрібно вказати, що видалення метеоданих для міста в Айфон 7 робиться за допомогою того ж нового жесту – свайпа справа наліво.

Включаємо автоматичне оновлення

Під кінець головне. Щоб підключити автоматичну зміну метеозведення, а не тільки при примусовому запуску віджета, потрібно перейти в settings, тапнуть на Основні, перейти в Оновлення контенту. Потім перевірити і перевести повзунок «Погода» і «Оновлення контенту» в активне положення.

Останні новини: зараз зробили так, що можливо і вимкнути визначення положення по GPS для метеозведення, і ввести розташування вручну. При цьому, треба не забути залишити включеним радіо-кнопку «Оновлення контенту». Після таких дій, інформація про погоду будуть відображатися в шторці, при смаху зверху-вниз. Але от невдача, власники розумних пристроїв скаржаться, що вже деякий час вона поводиться досить дивно – спочатку перестала працювати, потім почала працювати. Можливо глюк буде виправлений в наступних версіях системи.

перезавантажуємо девайс

Помилки операційної системи можуть зводитися нанівець всі наші зусилля, а то й допомагають попередні варіанти, сміливо відправляємо смартфон в перезавантаження. У 90% випадків питання знімається. Як це зробити, дивіться не зображенні, може бути застосовано до всіх моделей телефонів і планшетів від Apple.

висновок

У налаштуванні погоди на айфоне нічого немає складного, пару раз спробувати полазити по меню і розуміння прийде. Головне бути уважніше і не наламати дров, видаливши все. Для зручності, залишимо відео-інструкцію, де блогер докладно розповідає про тонкощі Допілки дрібних нюансів платформи iOS.

Ссылка на основную публикацию