Чому не грає музика вконтакте?

Відмова відтворення музики в соціальній мережі ВКонтакте – це проблема, з якою стикалося більшість користувачів. Як правило, проблема носить тимчасовий характер, але найчастіше вона може стати хронічною нестачею системи. Існує кілька основних причин порушень роботи. Отже, чому не грає музика вконтакте і що в таких випадках робити?

Внутрішні збої в роботі ресурсу

Кілька останніх місяців перебої в роботі соціальної мережі перестали бути рідкістю. Це стосується нормального користування соціальною мережею як з персонального комп’ютера, так і з мобільних пристроїв. Ці проблеми можуть стосуватися і відтворення музики. Ось чому при натисканні іконки PLAY просто нічого не відбувається. Основна причина – це відсутність відгуку сервера.

Що робити? У ряді випадків музика не грає тому, що сервери можуть бути елементарно перевантажені. Кращим рішенням буде почекати кілька хвилин. Можна також спробувати пошукати пісню на інших серверах. Для цього достатньо вбити її назву в рядку «пошук» і знайти серед виданих варіантів той, який буде швидко кешуватися.

Низька швидкість завантаження

Якщо Інтернет-тариф, який ви придбали у провайдера, має низьку швидкість, музика може суттєво «гальмувати» вконтакте – очевидно, чому. Особливо, це стосується файлів з великим бітрейтом. Завантаженість сервера, описана в попередньому пункті, тільки погіршує становище.

Перший варіант, що робити для позбавлення від проблеми – це зміна тарифу. Якщо така можливість не передбачається, тоді можна обійтися попередніми кешуванням. Для цього потрібно запустити трек, потім відразу поставити його на паузу. Коли смуга буде заповнена, можна знову натискати відтворення.

Протокол HTTPS, неполадки, пов’язані з Flash-плеєром

Якщо причина неможливості прослуховування музики не ясна, хоча ви вже перепробували все, що ми вже радили, то можна спробувати використовувати протокол HTTPS замість стандартного HTTP. У багатьох випадках це вирішує проблему на корені.

ВКонтакте, як і більшість сайтів в домені .ru, працює з використанням технологій Flash. Ось чому стара версія флеш-плеєра або його повна відсутність можуть негативно вплинути на відтворення, аж до повної неможливості слухати музику і переглядати відеозаписи. Що робити? Очевидно, оновитися. Оновлення або установка проводяться дуже просто. Для цього досить зайти на офіційний сайт Adobe і завантажити Flash-player, а потім встановити його. Процедура займе не більше п’яти хвилин. Програма надається абсолютно безкоштовно.

Відтворення блокується антивірусом

Екран вашої антивірусної програми цілком може блокувати передачу деяких даних із соціальних мереж. Перевірити це просто – достатньо тимчасово відключити її і спробувати знову натиснути на PLAY. Якщо музика грає, значить, справа саме в цьому.

Вирішується проблема ще простіше, ніж діагностується. У кожного антивіруса є свій список виключень. І за допомогою вкладки «Налаштування» в цей лист потрібно ввести адресу http://vk.com, а потім зберегти результати. Однак після того, як ви зробили дану процедуру, потрібно бути вкрай обережним з переходом із зовнішніх посилань. Тепер екрани захисної програми не зможуть блокувати шкідливі файли.

Проблеми, пов’язані з браузером

Як правило, більшість браузерів не створюють перешкод з прослуховуванням музики в ВКонтакте. Але у Mozilla Firefox збої все ж зустрічаються, оскільки тут встановлені кілька доповнень, які можуть негативно позначитися на функціонуванні Flash-Player.

Як приклад можна привести FlashBlock. Мета установки цього плагіна – робити блокування Flash-технологій на будь-яких ресурсах. Чому ж це корисно? Істотно збільшує швидкість серфінгу, але може викликати проблеми з використанням певних можливостей того ж ВКонтакте. Щоб усунути недолік, можна просто робити відключення FlashBlock в «Налаштуваннях», коли слухаєте музику.

Труднощі з відтворенням музики можна вирішити за допомогою очищення кеша. Ще один варіант – це «відкотити» останнє оновлення операційної системи. Якщо очищення кешу допомагає досить рідко, то відкат системи – це практично стовідсоткове вирішення завдання.

Ссылка на основную публикацию