Чому комп не бачить підключений до нього айфон

Кожному айфону свого часу, як то кажуть, ніхто не застрахований від того, що в один прекрасний момент iPhone і комп’ютер не зможуть знайти спільної мови. Власне так і з’явився в мережі питання «Чому комп’ютер не бачить айфон», після чого і прийшла думка написати статтю зі спробою дати відповідь на найбільш часті причини цього самого чому.

Давайте детально розглянемо покрокові можливості вирішення неполадок компа і телефону.

Підключення до комп’ютера за допомогою USB-кабелю

У разі, якщо персональний комп’ютер не може визначити новий пристрій (підключений до нього айфон) і при цьому на екрані монітора немає повідомляла написи про те, що підключено хоч щось нове, то в даному випадку проблема полягає або в USB-кабелі, або в USB-роз’ємі.

Чистка роз’єму айфона

Рішення проблеми в даному випадку полягає в заміні з’єднувального кабелю або підключенні до іншого порту USB вашого компа. Якщо Windows (Mac) все одно не бачить пристрій, то, можливо, причина в роз’ємі самого телефону.

Подивіться на стан роз’єму під кабель на айфоне, може внаслідок його засмічення комп’ютер і не бачить Ваш смартфон. При необхідності акуратно, але ретельно очистіть його за допомогою ватних паличок і тоненькою пензлика.

Якщо після чистки все запрацює, то зверніть увагу, в майбутньому, на цей важливий людський фактор, можливо, варто придбати спеціальний захисний чохол. Погодьтеся, що велике число власників iPhone не сильно напружуються в дбайливого його експлуатації. Носять його в кишенях або сумочках з іншими речами і предметами, в тому числі і дрібними. Так в процесі часу дрібні частинки і сміття забивають цей важливий роз’єм Вашого девайса.

Програмний збій iTunes

Причина може бути і в програмному збої додатки iTunes. Найкраще, в цьому випадку, повністю видалити Айтюнс, а потім бажано почистити від залишків реєстр встановленої у вас на ПК операційної системи. Після цього можете завантажити найсвіжішу версію цього софта, розпакувати і заново встановити його.

Можливо і навпаки, відкотити цю «яблучну» утиліту назад або поставити попередній варіант iTunes. Не забудьте при цьому скопіювати папку iTunes Media, а то залишитесь без музики і втратите всі свої настройки.

Якщо і після цього комп не побачить айфон, то не сказати, що подальший текст для професіоналів, але якась кмітливість і вміння будуть дуже до речі.

Збій в самому iPhone

Можливо, глюканула прошивка Вашого айфона. Тут просто треба його перепрошити, якщо не можете самі або просто боїтеся, то зверніться в «яблучний» центр сервісу.

Проблема може бути викликана попаданням води (вологи) всередину корпусу iPhone. І це причина для багатьох системних збоїв при з’єднанні айфона з комп’ютером.

Ви можете виконати просушку самостійно. Для цього якомога швидше відключіть свій смартфон і, розібравши, спробуйте виконати його сушку за допомогою фена на середньому потоці. Також, можна покласти телефон біля мішечком силікагелю, можна який-небудь крупи, краще рису – він добре витягає вологу.

Якщо висушити до робочого стану не вийшло, то Вам прямий шлях в довколишній «яблучний» сервісний центр Apple. Може, після того як просушку Вашого смартфона проведуть професіонали, тоді комп’ютер побачить, цей девайс.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию