Чому комп’ютер довго вмикається?

Кожен користувач рано чи пізно задається питанням, чому комп’ютер довго вмикається?
Але, далеко не кожен знає, як усунути цю проблему.

Для початку запам’ятайте, як правило, перед рішучими діями, визначте проблему, яка на це впливає. І в даному випадку їх кілька.

Причини довгого включення комп’ютера

1. Комп’ютер заражений «вірусами». Так, це, як правило, одна з найпоширеніших причин.

Знайте, якщо причина в цьому, то можливо це тільки початок, не можна допустити, щоб віруси поширилися по всьому комп’ютеру. Слід негайно прочистити комп’ютер всіма можливими способами.

По-перше, у Вас повинен бути встановлений відмінний антивірус, здатний знищити цей вірус, і не пустити його в систему безпеки.

Крім того, також обзаведіться різними програмами для очищення комп’ютерів від підозрілих програм, а також для чищення реєстрів. Одним з популярних є програма Cleaner.

Якщо проблема вже запущена, на 100% допоможе усунути проблему зміна операційної системи, але не забудьте, в процесі поставити галочку навпроти очищення дисків.

Якщо у Вас є важливі документи, скачайте їх заздалегідь на різні носії і приступайте.

2. Не завжди варто грішити на «віруси». Як часто ви розбираєте свій процесор, щоб подивитися, що твориться всередині?

Так ось, через велике скупчення пилу працездатність комп’ютера падає.

Як це пов’язано?

При скупченні, наприклад, пилу на «кулере», він починає працювати гірше, а, отже, не охолоджує відеокарту, а значить, і комп’ютер належним чином. Якщо не почистіть вчасно, то наступною проблемою вже буде втрата відеокарти. Так, з-за сильного нагрівання відеокарта просто згорить.

До того ж, якщо користувач любитель пограти в комп’ютерні ігри. А тут уже, доведеться «розщедритися» на нову відеокарту, так як комп’ютер без відеокарти буде працювати не в повну міру своїх можливостей, або того гірше, після неї, як по ланцюжку, може злетіти «материнська плата». А це вже серйозна проблема!

3. Також просто стежте за своїм комп’ютером, чи не засмічуйте його непотрібним контентом, звертайте увагу на те, щоб ваші локальні диски не були повністю заповнені, і видаліть «ліві» програми, які навантажують систему комп’ютера.

Якщо у вас не сучасний комп’ютер і не велика оперативна пам’ять, то обов’язково прочитайте ось цю статтю з неї ви дізнаєтеся все способи по збільшенню швидкості П.К.

Ссылка на основную публикацию