Чому горить крапля на принтері epson і що робити

Відмінною рисою більшості електронної техніки є можливість проведення самодіагностики оптимального функціонування. Основні несправності і неполадки визначаються на початковому етапі, і результати виводяться на дисплеї приладів або подаються у вигляді сигнальної індикації. Це відноситься і до друкуючих пристроїв, зокрема принтерів Epson.

Багатофункціональний пристрій від Epson

Що означає світиться значок «крапля»

Індикатор значка краплі може блимати або горіти постійно (1210, 1110). Як це виглядає можна бачити на представлених фото.

У разі помилки індикація буде червоною

Причинами можуть бути такі можливі проблеми друкувального пристрою:

  • помилки в самій системі принтера Епсон (несправність голівки, порушення цілісності з’єднань плати з датчиком рівня чорнила, несправність електронної плати).
  • проблема з чіпом (блокування роботи принтера в зв’язку з повним витратою чорнила в картриджах);
  • переповнення відстійника ( «памперса») для відпрацьованого чорнила.

Висновок відпрацьованого чорнила за межі принтера

Якщо горить крапля принтера Epson і проблеми і несправності пов’язані з системними помилками, то їх необхідно усувати в спеціалізованих сервісних центрах, де не тільки виявлять і усунуть проблему, а й проведуть профілактику пристрою.

усунення причин

Проблеми з переповненням відпрацьованими чорнилом безпосередньо зав’язані з кількістю здійснених прочисток друкуючих головок. У програмний лічильник кількості прочисток (лічильник відпрацювання) виробниками закладається гранично допустиму кількість прочисток, після досягнення якого принтер перестає функціонувати. Потрібно провести заміну вбирає прокладки, розміщеної в спеціальному контейнері.

Щоб замінити вбирає прокладку потрібно розібрати принтер

Залежно від марки і моделі принтера, приймальня ємність для відпрацьованого чорнила має різний обсяг, отже, і кількість допустимих процедур прочищення головок може відрізнятися. Багато користувачів, якщо горить крапля на принтері Епсон 210 або інших моделях, вважають за краще самостійно здійснювати промивку або заміну переповненого «памперса».

При використанні системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ), переповнення відбувається набагато швидше.

Іноді вдаються до методів програмного скидання показань лічильника або до методів набору певних комбінацій кнопок управління. Це усуне горіння значка краплі, але все ще виникають проблеми переповнення. Оптимальним варіантом відновлення працездатності друкувального пристрою (принтера) буде заміна всмоктують прокладок в сервісному центрі.

Змінний поглинач чорнила

Проблеми з картриджем можуть виникати з кількох причин. При недостатній кількості чорнила, яке в чіпі визначається як відсутність і внаслідок цього відбувається тимчасова зупинка роботи принтера. Роботу можна продовжити, але попередньо провівши дозаправку чорнилом, з подальшим обнуленням показників кількості фарби в окремо взятому картриджі або всього пристрою друку в цілому. В іншому випадку, може відбутися поломка друкуючих головок. У принтерах Epson, обнуління може бути виконано за допомогою додаткового програмного забезпечення або використовуючи можливість заміни ідентифікаційного коду.

Ще однією причиною постійного горіння індикації значка краплі є невідповідність знову встановленого картриджа оригінальним зразкам, призначеним для Епсон. При установці оригінальних моделей картриджів Epson, може виникнути ситуація, що принтер не бачить встановлене обладнання.

Крапля продовжує горіти. Якщо принтер не визначає всі встановлені картриджі, то, швидше за все проблема в самому принтері. Якщо не бачить тільки знову встановлене обладнання, несправність в установленому картриджі.

Ссылка на основную публикацию