Чому гальмує, зависає і смикається онлайн відео.

Смикається, гальмує і зависає відео при перегляді відео онлайн (Youtube, Vimeo, Rutube, Vkontakte).

Як боротися із зависанням, подтормаживанием і гальмами в відео на Ютуб, Вконтакте і при перегляді фільмів. Що робити якщо гальмує відео? А якщо звук йде а, відео програється, картинка не змінюється. Більшість користувачів соціальних мереж дивляться відео, розміщені на цих ресурсах без скачування їх на жорсткий диск, тобто онлайн.

Але бувають і інші проблеми, іноді відео гальмує при перегляді на Vkontakte, YouTube або інших сайтах. Існує кілька пояснень такого процесу. Розглянемо докладніше кожен з них.

Для початку слід перевірити швидкість інтернет-з’єднання. Для цього є спеціальні ресурси, які видасть будь-який пошуковик при запиті «виміряти швидкість інтернету«. Чим вище швидкість закачування, тим впевненіше йде відео. При низькій швидкості інтернету рекомендується почекати, поки ролик або фільм прогрузити.

Друга популярна причина затримки – наявність вірусів на жорсткому диску комп’ютера або ноутбука. Рекомендується використовувати антивірус з оновленими базами при роботі в інтернеті, який в онлайн режимі виявить вірусні атаки і запобіжить їх. Крім того, переглядати відео онлайн слід виключно на перевірених ресурсах.

Наступна причина затримки відтворення відео – застарілий flash-плеєр. Браузери Опера і Firefox автоматично стежать за актуальністю даного компонента, тому регулярно пропонують встановити новішу версію. У деяких браузерах (Хром, Яндекс) встановлено власний флеш-плеєр. Залежно від налаштувань, Гугл Хром або Яндекс-браузер може за згодою користувача або самостійно завантажувати оновлення від Macromedia або Adobe.

Після цього встановлені плагіни можуть конфліктувати між собою. Це може проявлятися як мимовільне закриття браузера або гальмування при відтворенні відео онлайн. Знайти софт дуже просто: в адресному рядку вводиться chrome: // plugins, а у вікні відключають модулі з іменами Flash Player.

Існує і безліч інших причин, які впливають на швидкість відтворення онлайн відео. Наприклад, дуже часто відео гальмує, смикається і зависає при нестачі оперативної пам’яті. Якщо запущено маса програм у фоновому режимі, вони тягнуть ресурс оперативної пам’яті, що може відображатися на некоректну роботу відео. Слід почистити автозапуск, щоб полегшити роботу оперативної пам’яті або процесора. Такі програми, як Торрент, Скайп, Mail.ru Агент можуть бути спокійно відключені. Головне, не перестаратися і не відключити компоненти драйверів звуку і монітора, антивірусні програми.

Причина гальмування відео може полягати і в елементарному старінні комп’ютера або ноутбука. Виробники програмного забезпечення йдуть в ногу з часом, тому створюють програми, розраховані на більш потужні комп’ютери. Рекомендуємо вивчити цю статтю: гальмує і зависає ноутбук на Windows 10. Це стосується і флеш-плеєра: після одного з оновлень, можна помітити, що відео починає гальмувати. Апгрейд пристрої (поліпшення оперативної пам’яті і процесора) допоможе швидко вирішити проблему.

Ссылка на основную публикацию