Часті питання – відповіді

Стаття містить відповіді на часті і поширені питання ВКонтакте про профіль.

Часті питання В Контакте і відповіді на них:

  • питання: Чи можливо дізнатися, хто саме дивиться і відвідує мою сторінку?

Відповідь: Це неможливо, така функція просто не підтримується соціальною мережею.

  • питання: Мені хочеться змінити ім’я на сайті! Що для цього потрібно?

Відповідь: Для зміни імені (прізвища) в контакті достатньо перейти до редагування своєї сторінки і замінити необхідну інформацію. Врахуйте, при написанні прізвища та імені не допускаються символи або латинські літери, вигадані імена або зменшувально-пестливі, прізвиська. Якщо ім’я не схоже на справжнє, то до вступу змін в силу воно проходить модерацію.

питання: У мене був рейтинг 111%. Чому він раптово знизився, його так складно було набрати! Я навіть відправляв смс, платив! Куди подівся рейтинг?

Відповідь: З лютого 2012 року на сайті скасували рейтинг. З цього моменту шкала нижче аватарки демонструє ступінь заповнення сторінки. Голоси за рейтинг на повертаю

  • питання: Хочу змінити статус «неодружений» на «є подруга». Все роблю, але сторінка залишається колишньою.

Відповідь: Почистіть кеш і спробуйте знову. Якщо не вийшло, видаліть Кукі і увійдіть на сайт. Проблема залишилася? Тоді поновіть ваш браузер до останньої версії.

  • питання: Чи можна одночасно на комп’ютері користуватися двома контактами? У проекті знаходиться мій чоловік і я. Доводиться спочатку виходити з одного аккаунта, щоб увійти на інший.

Відповідь: Спробуйте застосовувати різні браузери, наприклад, Оперу і Мазілу Фаерфокс. При їх паралельному відкритті можна використовувати відразу дві сторінки.

  • питання: Після реєстрації на сайті необхідно активувати обліковий запис. Для цього мене просять послати безкоштовне смс. Я пробую відіслати повідомлення, але мені пишуть про недостатність коштів для відправки. В чому справа?

Відповідь: Реєстрація в проекті безкоштовна, тому подібні смс є шахрайством. На них потрібно скаржитися адміністратору. Крім того, повідомляти можна про всіх діях, спрямованих проти користувачів.

  • питання: Є зайві чотири графи в блоці освіту. Як їх прибрати?

Відповідь: Для видалення додаткових рядків перейдіть до розділу Країна, виберіть свою. Після цього по черзі можна прибрати періоди навчання. Тільки не забудьте написати основну освіту.

  • питання: Чи можу я зробити свою сторінку VIP?

Відповідь: На проекті немає VIP сторінок. Подібні пропозиції виходять від шахраїв, тому якщо ви погодитеся, то можете втратити кошти і аккаунт.

  • питання: Я зазначив в настройках, що мою адресу електронної скриньки доступний для перегляду всім. Але ні я, ні друзі не бачимо його. Через що?

Відповідь: Для підвищення безпеки на проекті не видно електронні адреси всіх користувачів, тому що саме за допомогою пошти часто зламують акаунти. Майже всі пишуть саме той ящик, на який реєстрували контакт. Але якщо вам необхідно, щоб адреса була видно, то напишіть його в іншому видному місці.

  • питання: Хочеться, щоб на моїй сторінці було видно «другу половинку». Як це зробити?

Відповідь: Натисніть під фотографією «Редагувати сторінку». У графі про сімейний стан виберіть один із запропонованих статусів: «Все складно», «Є подруга / друг», «Одружений / заміжня» або «Заручений / а». Потім в пропонованому списку знайдіть потрібну людину. Але функція буде працювати тільки тоді, коли ваш обранець теж відзначить вас «другою половинкою».

Ссылка на основную публикацию