Часті помилки при просуванні сайту

Як видно з назви сьогодні ми будемо розглядати найчастіші помилки початківців Web-майстрів, які просувають свої сайти. Перерахуємо по пунктах ці самі помилки, а також наведемо рекомендації, щоб ці помилки не допускати.

Інтернет сьогодні став дуже популярний і ним користуються практично всі, і велика частина самі хочуть створювати сайти, набирати відвідувачів, заробляти на сайті або може бути хочуть створювати сайти для якихось своїх інших цілей.

І після того як вони все-таки створюють собі сайт або простий блог замислюються про його просуванні і з власного досвіду, і з досвіду спілкування з початківцями оптимізаторами можу сказати одне, що все роблять практично одні і ті ж помилки. І зараз ми їх розглянемо.

Якість самого сайту

Всім, хто коли-небудь замислювався, про створення сайту спадало на думку, чи взагалі була основною метою, це як заробити на сайті. І всі ті, у кого дана мета була основною, роблять одну і найголовнішу помилку це – забувають про якість самого сайту.

Ні для кого не секрет що в Інтернеті є такі поняття як СДЛ і ГС, так ось в гонитві за заробітком Ваш сайт перетворюється в ГС. А якщо говорити про правильне просуванні сайту, то мова йде тільки про СДЛ. Зараз поясню, чому і взагалі як це впливає на просування.

перше

Не одна з пошукових систем не любить перенасичення сайту рекламою і тим самим не дає йому хороших позицій у видачі, будь то проста контекстна реклама, і в більшій мірі це стосується продажу посилань. Тобто оптимізатор створив сайт, відразу напхав в нього реклами, почав продавати посилання і чекає прибуток. А її не буде, так як не про якісь показниках Тиц, відвідувачів не може бути й мови.

Друге

Даний пункт випливає з першого, тобто якщо Ви хочете заробити, то тоді Ви знаєте, що на сайті повинен бути якийсь контент. І, звичайно ж, в даному випадку Ви навіть і не замислюєтеся про якість цього контенту. Наприклад, публікуєте нікому не потрібний матеріал, або просто його копіюєте з інших сайтів (що навіть гірше!). Погодьтеся, якщо матеріал на сайті не цікавий або цей матеріал один в один є і на інших сайтах, то чому ж відвідувачі повинні заходити на Ваш сайт? Вони будуть відвідувати ті сайти, які їм цікаві. Тому відвідувачів не буде!

третє

Забуваєте про правильну структуру сайту, і якщо говорити про просування, то це в першу чергу стосується внутрішньої оптимізації сайту. Іншими словами, самі ж виставляєте свій сайт в очах пошукових систем в поганому світлі.

Таким чином, якщо Ви просуваєте сайт, то в першу чергу задумайтеся про його вмісті. Зробіть його таким, щоб це було цікаво відвідувачам, іншими словами набирати відвідувачів можуть тільки СДЛ.

На мою скромну думку я вважаю, що це головний момент в просуванні сайту, так як просувати нікому не потрібні сайти з поганим контентом не має сенсу. А сайт з хорошим контентом, унікальним, корисним матеріалом, правильною структурою, красивим дизайном і просувати то не потрібно, його і так будуть відвідувати, а якщо займатися і зовнішньої оптимізацією, то відвідувачів буде ще більше.

Закупівля великої кількості посилань або «контрольний бум»

Тут також не для кого не секрет те, що для просування необхідно набирати посилання на свій сайт, будь-якими способами, краще звичайно, якщо це буде зроблено природним шляхом, у випадку з СДЛ це цілком реально. Але для більш ефективного просування оптимізатори купують посилання в різних біржах, будь то біржі з тимчасовим розміщенням або з розміщенням назавжди. Так ось, початківці оптимізатори, начитавшись того, що потрібно купувати посилання, приймають це занадто буквально і відразу ж закуповують величезну кількість посилань, природно, що пошукові системи відразу ж зрозумію що Ви цю справу накручуєте (вони в принципі в будь-якому випадку зрозуміють), Причому дуже сильно і просто не будуть їх враховувати, а в гіршому варіанті, відправлять Ваш сайт в бан.

Тому не варто закуповувати велику кількість посилань, купуйте їх поступово, за раніше продумавши анкор цих посилань, тобто ключові запити за якими Ви збираєтеся просувати свій сайт.

Чи не правильна покупка посилань

Як я вже сказав, що все купують посилання, але роблять це по-різному. Одні дуже ретельно вибирають сайт, на якому будуть купувати посилання, продумують анкор цього посилання. А інші просто не замислюються про це. Наприклад, купують посилання, для сайту про авто з сайту на кулінарну тематику, причому з анкором, який ніяк не пов’язаний з утримуємо сторінки, на яку веде посилання. Тому дані посилання нічого не означатимуть, Ви просто втратите свої гроші. З чого випливає, що необхідно продумувати всю зовнішню оптимізацію.

Припинення розвитку сайту

Під цим пунктом я розумію те, що багато початківці Web-майстри створюють сайт, наповнюють його контентом, нехай навіть і цікавим, а потім просто припиняють розвивати сайт, публікувати нові матеріали, додавати новий функціонал на сайт і так далі. У деяких випадках продовжують закуповувати посилання, а в деяких і навіть цим не займаються. Для успішного просування сайту необхідно щоб він ПОСТІЙНО оновлювався, розвивався. Якщо говорити про публікацію нових матеріалів то робіть це якомога частіше, з власного досвіду можу сказати що це звичайно складно, але наприклад по 1-2 статті в тиждень цілком реально, але краще звичайно кожен день. Якщо Ви це будете робити, то відвідувачі заходитимуть до Вас на сайт і без закупівлі посилань, так як у Вас буде багато цікавих матеріалів, які будуть постійно додаватися, і багато відвідувачів поставлять Ваш сайт в закладки.

І на завершення хотілося б сказати, що якщо Ви не будете допускати перераховані вище помилки, то Ви наберете своїх відвідувачів і після чого з легкістю можете монетизувати свій сайт.

Ссылка на основную публикацию